Numer aukcji: R108130

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić.

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez jmjmj » 21 sty 2016, o 08:07

kotu1989 napisał(a):rózni wystawiaja... kiedys orginalny hard boy... albo ludzie którzy potrzebuja euro.... lub gracze którzy nie maja pojęcia o grze.... byc moze osoby które przelewają kase... ale tu nie chodzi kto co kupuje... Problem załozenia tematu jest inny

Dokladnie kotu temat jest inny chodz powiazany z tym do czego zmierzamy :) los aukcji jest juz przesadzony kozystajcie ile możecie - to są słowa admina na czacie . Wiec raczej nie będzie juz przekrętów . Tylko sie zastanawiam jak widzę co się ostatnio dzieje na czacie co będą robic ci gracze co teraz dla nich kazda aukcja powyżej 100 c to przekręt :D jakie zajecie sobie znajda jak zlikwidują aukcje :).
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 21 sty 2016, o 10:11

Siny tak sie skada ze Sam rozplodowce kupujesz moje . :)

Nie przypominam sobie, abym coś od Ciebie kupił, bo wszystkim moim rozpłodowcą sprawdziłem historie i nie mam nic od ciebie no chyba że dalej do żyda go popchnąłem :D
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez Administrator » 21 sty 2016, o 13:20

Panie jmjmj,
Krótko, zwięźle i na temat.
Tego dnia sprzedano kilka innych gołębi o identycznych lub zbliżonych parametrach za blisko połowę niższą kwotę, więc dokonałem delikatnej korekty. Gdy już się podejmuje takiej operacji, to kwota, którą zostawiam i tak jest powyżej średniej, bo tak jak piszecie, to jest licytacja, ale nie popadajmy z skrajności w skrajność.

System raportowania aukcji w tym momencie wygląda tak, że aby trafiła do supportu musi zaraportować ją przynajmniej 5 graczy, więc to, że niby zgłosił ją oszust to bujda, bo zgłoszeń było wiele.

Jeżeli chodzi o oszustów "świątecznych" to wszyscy zostali "nagrodzeni", natomiast aukcje po ich licytacjach również zostały skorygowane, o ile je zgłosiliście, bo bez zgłoszeń wszystkiego nie wyłapie i to chyba rozumiecie. W kwestii uczciwości, to gracze są stróżami porządku, a ja jestem sędzią.

Tak naprawdę w tej kwestii jedyne co mam sobie do zarzucenia to, to że nie wysłałem wiadomości pw, ale zrobiłbym to, gdyby Pan nie napisał do mnie dosłownie kilka minut po korekcie na czacie. Nie jedna osoba potwierdzi, że po korektach zawsze wysyłam informacje co uczyniłem.

Teraz zmienię rozmówce...

kotu1989 napisał(a):ja tu nic dziwnego nie widze jest to gołab rozpłodowy wiec cnna jak dla mnie uzasadniona.... to juz inna sprawa.... Gracz Gaby wczoraj tez o tym do mnie pisał


Gaby zapomniał dodać, że kwota była dużo bardziej przesadzona niż w tej sprawie, a jedyni zainteresowani ptakiem, to jego koledzy z sekcji. :)
Panie Kotu, może się Pan w końcu zdecydować czy 98% to dla Pana gołąb rozpłodowy, czy też nie? Wszyscy chyba pamiętają naszą rozmowę z przed miesiąca, gdzie niby wyhodował Pan tylko 2 sztuki rozpłodowe z 1200 gołębi i przy Pańskim założeniu, że 98 to jednak rozpłodowy, to chyba Pan się teraz przyzna, że przy tamtej sytuacji pominął Pan kilkadziesiąt gołębi? Nie wiem już sam czy to hipokryzja z Pana strony czy celowe pranie mózgu nieświadomym graczom?
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez jmjmj » 21 sty 2016, o 13:52

Tu chodzi o sam fakt korekty . Nie ważne ile . Bo jesli opiera swe sądy na zgłoszeniach graczy którzy zazdrość zżera ze nie mogą kupic takiego gołębia bo ich nie stać albo ze ktos więcej zarobi wirtualnych C niz on przez caly sezon to nie sa sady . Aukcja byla autetyczna . Ja nic nie poradzę ze takie golebie wystawiam widocznie mam ich za dużo. Zreszta nie powinno być korekty aukcji ogóle. Bo albo sie ja unieważnia znajduje winnych ewentualnych oszustwa albo sie ja zostawia nie mając dowodów. Tak działa prawo gdziekolwiek by to nie bylo . Które chroni nas jako graczy .
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez Administrator » 21 sty 2016, o 14:02

Dobrze, więc cofnę korektę i zablokuje zarówno kupującego jak i sprzedającego np na 3 dni, pierwszego za to, że licytuje znacznie powyżej średniej rynkowej, co jest zabronione regulaminem, a sprzedającego za to, że nie zgłosił tego faktu. Kij ma dwa końce. Tutaj nikomu nie zaszkodziłem, a decyzja jaką podjąłem jest sprawiedliwa i oparta o średnią rynkową, a nie o to kto doniósł.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez jmjmj » 21 sty 2016, o 14:19

Dobre naprawde dobre . Dostać bana za to ze ktos kupił mojego gołębia :D super rozwiązanie :)
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez Administrator » 21 sty 2016, o 14:38

jmjmj napisał(a):Dobre naprawde dobre . Dostać bana za to ze ktos kupił mojego gołębia :D super rozwiązanie :)


No widzisz, a narzekasz na to, które zastosowałem.
Reasumując, czyli uważasz, że w aukcje nie powinienem ingerować? Niech sobie każdy przelewa ile chce?
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez jmjmj » 21 sty 2016, o 15:03

Nie . Uważam ze aukcje nie powinny służyć di orzelwu kasy. Winni takich powinni być ukarani. Moja aukcja byla uczciwa a to różnica :)
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez Administrator » 21 sty 2016, o 15:06

Gdybym uznał, że Pan celowo oszukał, to odebrałbym całą kwotę i zablokował konto na 7 dni w przypadku 1 przewinienia lub 14 w przypadku recydywy, a nic takiego nie miało miejsca. Nawet nie zasugerowałem, że Pan oszukał, ale uznałem, ze kwota nie odpowiada realnej wartości ptaka.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez jmjmj » 21 sty 2016, o 15:19

Każdy sie może pomylić :)nawet sedzia 98% 24 średni nie da sie realnie wycenić :)
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron