Handelek :D

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Re: Handelek :D

Postprzez <<ŁYSY>> » 20 paź 2018, o 21:59

Ja też popieram chociażby ze względu że od dwóch miesiecy nic nie mogę kupić na aukcjach "Nie możesz handlować z tym hodowcą",pisałem do admi.już trzy razy i kilka razy w sprawach zmian w grze,bez skutku,po prosto olewają to wszystko.
Podejrzewam że admin. to nawet nie wie jak wygląda gołąb pocztowy,nie mówiąc już o lotach i hodowli gołębi
<<ŁYSY>>
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 lut 2018, o 01:25

Re: Handelek :D

Postprzez Edzik94 » 21 paź 2018, o 06:48

Najwidoczniej , tylko i tak nas nikt nie wysłucha :d
Edzik94
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 18:10

Re: Handelek :D

Postprzez Administrator » 21 paź 2018, o 22:04

Temat handlu bezpośredniego wałkowany był wiele razy i nigdy go nie wprowadzę. Możecie próbować mydlić mi oczy monetami, ale każdy gracz co miesiąc dostaje od kilku do kilkunastu monet, przy założeniu, że ktoś ma 10 kont kwota zaczyna robić się kusząca do "wałkowania". Może gra nie jest rozwijana, ale w tym momencie jest stabilna a możliwości oszustw zminimalizowane praktycznie do zera. Co do samych aukcji, to na nie trafiają gołębie, które zostały sprzedane kupcowi i lecą z taśmy, czasami komuś coś się przyda, większość tak jak piszecie nadaje się na rosół, ale takie też było założenie.

Jedyne co mnie interesuje w tym temacie, to tłumaczenie gry na język angielski, jest to pracochłonny proces (nie mówię tu o przetłumaczeniu tekstu) a o przygotowaniu systemu do tego, ale pracę nad tym rozpoczęliśmy we wrześniu i zapewne za kilka miesięcy pojawi się takie rozwiązanie w grze.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Handelek :D

Postprzez Edzik94 » 22 paź 2018, o 11:46

Także tego :d temat uważam za zamknięty :d
Edzik94
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 18:10

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron