Handelek :D

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Re: Handelek :D

Postprzez ☆☆Wojciech Wiśniewski☆☆ » 19 paź 2018, o 09:09

Jestem za to fajne żeby był handelek bo mistrze by sprzedawały ptaki i tak samo słabi by sobie jakoś pomogli tylko żeby nie było oszustw i admin byś zrobił WG-Admin:D itp zrób tak jak jest w gołębie.online i pokazowy wstaw :)
☆☆Wojciech Wiśniewski☆☆
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lut 2018, o 21:01

Re: Handelek :D

Postprzez Wejfer19 » 19 paź 2018, o 11:20

Tak jak admin już mówił tylko multikonta by powstawały i przekazywanie gołębi by było
Wejfer19
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 cze 2015, o 09:52

Re: Handelek :D

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 19 paź 2018, o 14:19

Na aukcji jak był fajny pot to tydzień temu poszedł za 170k było licytowwać a narzekacie bo nie ma jak kasy przerzucić:-)
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: Handelek :D

Postprzez Edzik94 » 19 paź 2018, o 15:01

A co tu naprzerzucasz za te euro to można ich nakupywac na rosół jedynie :d chodzi o zmianę w grze , żeby coś się działo a nie w kółko to samo
Edzik94
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 18:10

Re: Handelek :D

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 19 paź 2018, o 22:26

W tej chwili możesz za e nakupić ptaków na giełdzie no i na aukcji od czasu do czasu jest coś konkretnego,
A jak będzie handel pomiędzy graczami to myślisz że będzie coś lepszego? Po co wystawiać ptaka? Zeby kupić za tę kasę gorszego gołebia na giełdzie?
Więc chyba tylko po to aby nabić kasy z multikont.
Ja proponowałbym adminowi aby lepsze wystawiał na giełdzie a nie jakieś archaiczne pot 2/2/2 :-) I
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: Handelek :D

Postprzez Edzik94 » 19 paź 2018, o 22:51

Tzn bardziej chodziło o handel za monety :d bo to jakby one tu bardziej rządzą , jeśli kogoś nie stać na ptaka np . Za 20 to kupi taniej od kogoś , proste :) a monet zabardzo nie da się przerzucić bo nie ma skąd :d więc multi odpada . Mówisz że na giełdzie można kupić coś konkretnego , tylko co ? Ja wydam koło 200 tys a zaraz je sprzedam za 30 e wszystkie :d z handlem przynajmniej by się coś działo a tak cisza w grze :) nawet teraz tu na forum dawno nikt się nie odzywał . Ja np. bym miał frajdę jak od czasu do czasu bym coś przehandlował .
Edzik94
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 18:10

Re: Handelek :D

Postprzez Alek11 » 20 paź 2018, o 12:38

No i tu pojawia się problem. Wystarczy założyć kilka kont i wchodzić codziennie. W taki sposób można się nieźle dorobić... Bo monety po jakimś czasie będą duże.
Alek11
 
Posty: 20
Dołączył(a): 7 sty 2016, o 19:10

Re: Handelek :D

Postprzez Edzik94 » 20 paź 2018, o 13:07

Temat uważam za zamknięty :D
Edzik94
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 18:10

Re: Handelek :D

Postprzez jmjmj » 20 paź 2018, o 15:13

Śmiech mnie ogarnia jak jakiś tam papuciato cos wypowiada sie na temat którego nie rozumie. Edzik pisal o monetach a gość mysli cały czas ze chodzi o euro. No ja doskonale pamiętam kto wpadł na genialny pomysl likwidacjo aukcji. Zazdrość gościa papuciatego ze ktoś może grac w gre a on nie umie bez kasy doprowadziła do ciągłego szeptania adminowi ze to wspaniały pomysl byl . Trzeba sobie jasno powiedzieć ze byl to pomysl jaki byl. zasłanianie sie przekrętami nic tu nie daje bo tylko dobra wymówka. Multi można ogarnąć bez problemu i tyle. Coz minęło troche czasu i patrzę sobie na osiągnięcia papuciatego i dalej tam widnieje równe zero... Zaraz będzie pisal ze on nie ma chopla i takie tam podobne znane już mi epotety. . Chlopie tu chodzi o to żeby w tej grze sie cokolwiek działo . Cos co by przyniosło troche wiosny. Cos co by dało kopa tej grze . A nie o przekręty ktore masz ciągle w głowie. Ja tam widzie nawet takie rozwiązanie żeby wprowadzić aukcje za monety albo nawet ten pokazowy za monety . Moze tylko handlować gracz z kontem profesjonalisty podnieść pierwsze osiągnięcia a nawet można by nagrody o polowe zmniejszyć ale cos za cos wprowadzić gołębie na aukcje za euro z limitem sprzedaży sezonowej jak i kupna . Zajac sie sekcjami bo leza. Może by sie cos ruszyło jakby sie chciało adminowi. Z tego co wiem miał jakieś pomysły nawet z targami najlepszych hodowcow. Można by tez dodatkowe ligi porobić ze na każdym locie ktoś z kimś walczy systemem pucharowym. Można dużo ale jal sie slucha gościa co cały czas o przekrętach gada to pewnie sie niechce.
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Handelek :D

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 20 paź 2018, o 16:18

jak już tak wszystko przeanalizowałeś to zauważ, że przez prawie trzy latka nawet nie wchodziłem na Polski Lotnik. Od tego czasu z tego co zauważyłem zmienił się właściciel gry (a co za tym idzie administrator), który kładzie laskę na błedy w tej grze jak i na Golebie online. Forum zamarło oprócz wpisów o eventach.
Przez te trzy latka nic tutaj się nie zmieniło nawet ty nie zmądrzałeś :-)
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron