Handelek :D

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Handelek :D

Postprzez Edzik94 » 13 paź 2018, o 12:01

Po głębszych rozmyśleniach na temat gry przyszedł mi do głowy pomysł który zmieniłby mentalność gry aczkolwiek zapewne był już poruszany kiedyś na forum i zostanie odrzucony jak i kiedyś no ale cóż , może warto :D Mianowicie chodzi o handel między graczami . Został on zniesiony przez lekkomyślność i cwaniactwo wielu graczy . Jednakże patrząc na realia polskiego lotnika teraz za bardzo nie da się nic kombinować , bo za euro nic konkretnego nie da się kupić . Wiec jeśli rządzą monety to ten kogo nie stac na zakup większej ilości monet mógłby za mniejsze kwoty kupić coś od graczy . Druga sprawa są to aukcje , które moim zdaniem i zapewne wielu graczy są bezsensowne bo ptaki maja zaniżony potencjał albo wiek który nadaje się już kosza , więc jakby wszystko to mija się z celem . Równie dobrze mogłoby ich nie być bo tylko mieszają w głowie słabszym graczom . Nie chodzi mi o to żeby za dużo namieszać w grze . Bardziej mam na calu zmianę która coś wniesie do gry i stanie się ciekawsza bo póki co staje się monotonna i nudna :)
Może się mylę , może nie mam racji , a może warto o tym pomyśleć . Czasami zmiany są dobre .

Zapraszam do wypowiedzi graczy , no i naszego szanownego administratora który puszcza trochę naszą rozgrywkę w niepamięć .
Edzik94
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 18:10

Re: Handelek :D

Postprzez Alek11 » 13 paź 2018, o 21:22

Propozycja jak najbardziej słuszna. A więc czekamy na odpowiedź Administracji :|
Poza tym w tej grze powinno zostać wiele zmienione. Na czele z tłumaczeniem na inne języki (angielski), co pomogło by rozpromować grę, ale skupmy się na głównym temacie wątku :D .
Alek11
 
Posty: 20
Dołączył(a): 7 sty 2016, o 19:10

Re: Handelek :D

Postprzez Elektrykoo » 14 paź 2018, o 12:05

Popieram pomysł :) :lol:
Elektrykoo
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 maja 2017, o 13:43

Re: Handelek :D

Postprzez Czarni 94 » 16 paź 2018, o 16:43

Popieram pomysł edzika :)
Czarni 94
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sie 2015, o 10:56

Re: Handelek :D

Postprzez HodowcaGP » 17 paź 2018, o 19:13

popieram ja powrocilem do gry po paru miesiacach przerwy i teraz musze czekac az bedzie gielda zeby kupic jakies ptaki.. PORAŻKA
HodowcaGP
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 19:12

Re: Handelek :D

Postprzez jmjmj » 17 paź 2018, o 20:50

:D
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Handelek :D

Postprzez jmjmj » 17 paź 2018, o 20:55

Wszystko co piszesz Edzik to prawda . Temat byl poruszany i to wiele razy . Bezpodredni handel miedzy graczami za monety pomysł ok
nie przejdzie ze względu tego ze .... Admin tak niechce boi sie przekrętów ale jakich to nie wiem bo samych monet nikt nie nabije sobie
wiec wyda te ktore dostanie od admina albo te co kupi . Na monetach nie da sie zrobić przekrętów chyba ze ktoś może je ewentualnie przerzucić przez sekcje. Istnieje ryzyko ze znowu pojawi sie więcej multi to można zablokować podnosząc pierwsze osiągnięcia żeby tych monet sie nie doczekać . Tak samo aukcje można by np. Wprowadzić ze tylko profesjonaliście można pozwolić wystawić gołębie na nie. I już cos by sie działo ... Ale nie będzie sie działo co mogę wręcz gwarantować... Bo pewne rzeczy sie nie zmieniają. Można by cos wreszcie zrobić z sekcjami puchary dla sekcji nagrody za wyniki bo chodz admin zapewniał kiedyś ze takowe sa za wygranie GMP jako sekcja to już sprawdzone ze ich nie ma...
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Handelek :D

Postprzez jmjmj » 17 paź 2018, o 20:58

Tłumaczenie gry na angielska wersje to nie wielki koszt. Napewno by grze przyniosło zyski. Ale jak wytłumaczyć całemu światu ze na licytacji sie pojawiają gołębie z kapelusza ??? Niestety brak jasnych zasad eliminuje wypuszczenie wersji angielskiej. tak wiec zostanie tak jak jest i raczej na zawsze....
Jeszcze słowo do tego gracza co tam cos po angielsku lamentuje ze sie nie da grac bez kasy ... Otóż da sie i to na dużym poziomie ale trzeba być dość cierpliwym.
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Handelek :D

Postprzez HodowcaMarcin » 17 paź 2018, o 21:02

Popieram i czekam co myśli o tym administrator
HodowcaMarcin
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 paź 2015, o 22:55

Re: Handelek :D

Postprzez JAN AARDEN » 18 paź 2018, o 16:53

Administrator odezwie się w czasie giełdy to znaczy w niedzielę :lol:
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Następna strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron