Giełda gołębi kolorowych.

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Giełda gołębi kolorowych.

Postprzez Alek11 » 28 lis 2017, o 22:28

Składam taką oto propozycję :idea: : Utworzenie giełdy gołębi kolorowych na początek sezonu(w tym czasie co giełda gołębi lotowych).
Można było by jak nazwa wskazuje zakupić tam gołębie kolorowe, z potencjałem niższym niż inne, ale o podobnej cenie.

Jeśli będzie ten pomysł przemyślany, to przy okazji można by było wprowadzić gołębnik pokazowy(oczywiście bez funkcji handlu w nim gołębiami, tylko z możliwością ich pooglądania nich przez innych hodowców).

Wielu graczy zawsze się stara mieć przynajmniej kilka gołębi innego ubarwienia piór niż zwykłe, więc uważam ,że propozycja warta rozpatrzenia przez Administracje. :)
Na pewno w jakiś sposób by to tę grę ulepszyło, zawsze będzie więcej aktywnych graczy, a nawet może się zdarzyć, o ile zostanie dodane jeszcze kilka ciekawych funkcji, których mam nadzieję propozycje niektórzy wirtualni hodowcy tu zamieszczą stanie się tak, iż inni będą odpowiednio dobierać gołębie w pary, a przy okazji powstanie nowa konkurencja, kto będzie miał lepsze kolorki ptactwa, a specjalna komisja powołana przez Admina będzie wybierała zwycięzców. Takie konkursy organizowane raz na jakiś czas. ;)
Alek11
 
Posty: 20
Dołączył(a): 7 sty 2016, o 19:10

Re: Giełda gołębi kolorowych.

Postprzez Alek11 » 20 gru 2017, o 23:57

Jak widzę w tej grze nic się nie zmieni...
Alek11
 
Posty: 20
Dołączył(a): 7 sty 2016, o 19:10

Re: Giełda gołębi kolorowych.

Postprzez Wejfer19 » 23 gru 2017, o 00:26

kupa czasu sie nic nie zmienilo i nic juz sie nie zmieni ja pisalem adminowi zeby zmienil jedna z kategori bo jest niesprawiedliwa i co nic :(
Wejfer19
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 cze 2015, o 09:52

Re: Giełda gołębi kolorowych.

Postprzez darek66 » 27 gru 2017, o 00:57

A ja jestem za jak najbardziej dobry pomysł.
darek66
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 lis 2016, o 18:03


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron