PLANSZA NR.4

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

PLANSZA NR.4

Postprzez jmjmj » 22 maja 2017, o 21:27

Szanowna Administracjo,

Ponowiam swoje pytanie, czy jest w planach rozbudowa dodatkowej planszy?(nie chodzi tu o pojemność) Ponieważ mam nową ciekawą, optymalną koncepcję dotyczącą gry i wydaje mi się, że inni gracze również do tego dojdą w swoim czasie. Wyobrażam sobie, że dużo osób myśli, iż powiększam swoją hodowlę(nie chodzi tu o ilość, a limit na spisie by mi nie przeszkadzał). Pozatym powtarzalność wysokiej pozycji w klasyfikacji" Ilość gołębi/zapisane gołębie" z góry sugeruje, że aż takiego dziadowstwa nie trzymam. W związku z tym farmerem nazywać dosłownie mnie nie można(to tak dla ścisłości jakby ktoś nie umiał zdefiniować określenia "farmer" dotyczącą hodowców gołebi). NIe mam zapełnionych wszystkich gołebików co posiadam. Lecz bardzo by się przydała, ze stanowczym nacieskiem na "bardzo"dodatkowa plansza. Gdzie cena oczywiście byłaby proporcjonalna do aktualnych więc 240kC. Liczyłbym na małą odpowiedź w tej kwestii. Dziękuję za odpowiedź.

Z góry dziękuję :) Pro*TeaM :)
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: PLANSZA NR.4

Postprzez Wejfer19 » 25 maja 2017, o 08:14

880 golebi na spisie chlopie szacun naprawde czapki z glow jak ty to ogarniasz :shock:
Wejfer19
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 cze 2015, o 09:52


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości