Drobna propozycja

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Drobna propozycja

Postprzez xPOGOx » 10 maja 2017, o 09:03

Witam!

Tak sobie obmyślam i skoro mamy oddziały, dodajmy do nich coś takiego jak zarząd oddziału.
Można by było zrobić z tego pewien użytek i trochę podbudować grę pod innym względem.
Można by również dodać do gry zarząd główny.
Oczywiście każdy z oddziałów wtedy mógłby się rozwijać samemu - loty, etc.
Jakby to miało wyglądać?
Mamy ustaloną pulę lotów (tutaj głowa admina by ustawić kilka/kilkanaście różnych lotów w podobnych odległościach)
Następnie zarząd oddziału mógłby wybierać loty z puli, ustalać opłaty (członkowską chociażby) z pewnymi ograniczeniami admina (by nie było, że wstęp do związku = 50000C :>)
Dodatkowo zarząd główny miałby możliwość ustalania koloru obrączek, ich ceny (w rozsądnych cenach :D). Jak dla mnie fajne posuniecie, choć nie wiem czy by się spodobało. :)
xPOGOx
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 lip 2016, o 23:10

Re: Drobna propozycja

Postprzez mich » 11 maja 2017, o 19:38

Pomysł dobry tylko admin i tak tego nie wprowadzi na GO też temat z propozycjami powstał i admin obiecał Wg zrobi i regulamin miał wstawić i do dnia dzisiejszego nie ma regulaminu .I kilka propozycji też padło ale wszystko co ktoś podał to odrazu na nie sobie przeczytaj w wolnej chwili i też bym pomysł podobny do twojego tylko stwierdził że za mało osób będzie żeby zrobić taki podział
mich
 
Posty: 34
Dołączył(a): 28 maja 2016, o 11:47

Re: Drobna propozycja

Postprzez jmjmj » 12 maja 2017, o 09:41

kolego xPOGOx, jeśli chodzi o tą propozycję co wprowadziłeś to to samo możesz zrobić w sekcji, ale chcem dodać, że nagrody są przyznawane tylko za 5 z całości, więc osoby z mała liczbą gołebi, mają niewielkie szanse na rywalizację o nagrody.

Twoją propozycję widzę inaczej trochę: otóż jedyne co mógłby admin zoorganizować to poprostu uwzględnić te 16 oddziałów jakie mamy na serwerze i teraz zrobić wyniki oddziałowe i wtedy niezależne od tego co by się działo, nagroda 5 z całości, tylko żeby cała sprawa wyglądała całkiem przyjemnie wpisowe np.10000C i nagroda z puli dla powiedzmy pierwszych 3 mistrzów i 10 przodowników i tyle[podział nagród procentowo]...mogłoby to w pewien sposób urozmaicić zabawę, a przedewszystkim jedyny wkład admina w tą opcję jest zrobienie owych wyników i przyznanie nagrodód dla miejsc 1-13 :) Chociaż jak wiadomo, wtedy każdy by latał po sekcjach jak 'żyd po pustym sklepie' ale jednak na tym już by zarabiał tylko i wyłącznie admin :) Myślę, że jest wiele rozwiązań na ten temat. Ale jedyne co mogę na ten temat powiedzieć to "żyjcie w marzeniach, że cokolwiek nowego w tej grze powstanie".

Pozdrawiam, *Pr0 TeaM*
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości