obniżenie cen za monety

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

obniżenie cen za monety

Postprzez Przemek » 26 wrz 2016, o 23:32

Panie Adminie, proponuję obniżyć cenę za monety, żeby były one dużo niższe wtedy osoby które tu kupują i tak wydadzą tutaj taka samą kase, a ci biedniejsi będą mogli też cośkupić

Przykład:
1. cena dobrego gołebia na giełdzie w licytacjach to ok30m czyli 50 zł według nie to gruba przesada zeby tyle placic za wirtualnego ptaszka hehe
2. cena pomocnika zwoływania 8m za 14 lotów czyli jakies 15zl wiec 1zł dziennie za zwołanie gołebii... polisy na życie tyle kosztuje od 1zl na dzien hehe

to tylko powieksza roznice w stawce miedzy tymi ktorzy wydaja kase a nie, poporostu nie ma szans z nimi rywalizowac, gdyby byly nizsze ceny poziom by sie bardziej wyrownał

według mnie to gruba przesada z cenami monet, według mnei gdyby pan obnizył ceny monet nawet o 80% to wcale by pan nie stracił a wrecz przeciwnie uważam że zostało by kupione więcej monet.
proszę to przemyśleć jeśli będzie miał pan chwilę czasu.
Przemek
 
Posty: 134
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 02:50

Re: obniżenie cen za monety

Postprzez mich » 1 paź 2016, o 20:43

A ty co myślisz że admin to osoba która będzie dokładała do gry bo ciebie nie stać na monety. Cena monet nie jest duża spójrz sobie na inne gry ile kosztuje konto premium czy tym podobne
mich
 
Posty: 34
Dołączył(a): 28 maja 2016, o 11:47

Re: obniżenie cen za monety

Postprzez ™JumpSt®eet™ » 1 paź 2016, o 23:13

mich ty sie lepiej skup na szkole i skoncz z tymi głupimi docinkami na każdym kroku bo sie tylko kompromitujesz 8-)

Obnizenie cen zapewne nie wchodzi w grę bo pieniadze muszą sie zgadzać.Zeby podnieść ilość monet to musiały zniknąć
najnizsze opcje premium,z przelewów została by tylko opcja za 50zl i 100zł a s smsów 30.75zł ewentualnie jeszcze 20.91zł.
jeżeli ma być więcej to za większe pieniądze
™JumpSt®eet™
 
Posty: 21
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:42

Re: obniżenie cen za monety

Postprzez Przemek » 2 paź 2016, o 20:48

Mich idz zarób kase a nie bierz od rodzicow i dopiero wtedy się wypowiadaj. wiecej nic nie napisze ani ci nie bede odpisywal bo szkoda slow


Jump mi sie wydaje ze takie promocje jak teraz byla np 100% wiecej a nawet i 150% i 200% monet przy doladowaniu by nakrecily sprzedaz ale to juz od podejscia i planu admina zalezy
wedlug mnie ceny sa zdecydowanie za wysokie
Przemek
 
Posty: 134
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 02:50

Re: obniżenie cen za monety

Postprzez Administrator » 3 paź 2016, o 14:13

Panowie, tylko tak na logikę, jeśli za 100 zł otrzymacie 750m zamiast 75, to gołębie na giełdzie nie będą kosztować 20 m a 200, tutaj niewiele się zmieni, bo każdy wydaje tyle zł na ile ma ochotę i go stać, a ile w cyferce ma wpisanych za to monet, to nie ma znaczenia. Ja już to przerabiałem w praktyce, w innej grze dawałem za 100 zł 340PP i skutek jest taki sam. Paradoksalnie obniżenie ceny 1 monety może przełożyć się tylko na używanie pomocnika, odżywki płodności, profesjonalisty, co do samej rywalizacji sportowej nie zmieni nic. 2-3 miesiące temu obniżyłem 5 krotnie cenę przelosowania gołębia na giełdzie i jaki jest efekt? W zasadzie żaden, z opcji korzystają tylko te osoby,które korzystały i wcześniej, natomiast pojawiło się wiele zgłoszeń, że będzie lepiej jak obniżę do ceny 0,1m :D

Generalnie na tym serwerze niewiele osób inwestuje pieniądze w grę i takie zmiany na pewno nie poprawią płynności finansowej gry z racji tego, że zdecydowana większość graczy już nie nauczyła, że tu wiele można osiągnąć bez inwestowania choćby złotówki (wyjątkiem są Ci, którzy ciągle uważają, że bez premium powinni śmiało rywalizować o top1). W zasadzie kilka/kilkanaście monet każdy uzbiera przez miesiąc gry, dodatkowo raz w miesiącu organizowana jest promocja sprzedaż monet, gdzie otrzymujecie pokaźne bonusy, więc nie zgodzę się, że na zwoływanie trzeba wydawać złotówkę dziennie, bo wystarczy korzystać z najbardziej korzystnych opcji i promocji, a wtedy zwoływanie będzie kosztować paręnaście groszy.

Cały czas największym problemem jest ilość graczy, im więcej Was będzie, tym granie w top będzie tańsze.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: obniżenie cen za monety

Postprzez Przemek » 3 paź 2016, o 23:10

Chodziło mi o to że jak będzie taniej to Ci którzy nie kupowali powinni się skusić właśnie na Premium czy pomocnika. Już dawno rozmawialiśmy nad zmianą w zwołaniu i temat się nie rusza dlatego moim zdaniem to by było właśnie wyjście bo było by stać na zakup pomocnika. Promocje na koniec sezonu są ok zwłaszcza tą co teraz była. Aż pierwszy raz zakupiłem parę monet żeby mieć na pomocnika.
Przemek
 
Posty: 134
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 02:50

Re: obniżenie cen za monety

Postprzez mich » 4 paź 2016, o 19:24

ci co nie kupowali to i tak nie kupią wiec nic to nie zmieni są osoby które inwestują i tyle a część gra tylko na tym co dostaną i to im wystarcza a zazwyczaj piszą o tym żeby ceny obniżyć osoby które jak zwykle najmniej kupują i mają najwięcej do powiedzenia
mich
 
Posty: 34
Dołączył(a): 28 maja 2016, o 11:47


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości