Handel

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Re: Handel

Postprzez Michał Sz » 29 lip 2016, o 19:33

a potem będziesz płakał że dostałeś za takiego gołębia 5e bo i tak bywa jak dla mnie jest bardzo dobrze i niech tak zostanie
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Handel

Postprzez ~~FRANZ~~ » 29 lip 2016, o 21:49

Nigdy nie miałem problemu z cenami bo były jakie były i tak się grało ale nie mówię też że obecny system jest zły tylko niedokładny-na początku wiele się działo bo można było szukać tańszych lepszych ofert z ptakami oglądając kolejne gołębniki pokazowe, potem to zniknęło co sporo ujęło grze ale mówi się trudno- aukcje może też dawały pole do popisu oszustom ale przynajmniej pozwalały na jakąkolwiek interakcje między graczami i ogólną wymianę ptaków- myślę że warto było by wrócić do aukcji ale z czymś takim jak widełki cenowe i może limitem wystawianych ptaków. Dodatkowo napomnę też coś o sekcjach. Pozostawianie ich pod wodzą nieodpowiedzialnych graczy na serwie w którym Monety można zdobyć za free jest o tyle nieodpowiednie że teraz jesteśmy zawaleni 2 stronami sekcji z których ogromna większość nic nie leci. Proponowałbym ich usunięcie(ze zwrotem kosztów) i stworzenie 10-15 odgórnych sekcji przy czym załóżmy że dojście do pierwszej z nich jest za darmo ale przeniesienie się do innej, kolejnej kosztowało by np. 5M Dodatkowo wprowadził bym kary dla wulgarnych i nielatających hodowców . Jeśli admin to odczyta to proszę o w miarę konkretną odp bo tak naprawdę tylko jego zdanie mnie interesuje !
~~FRANZ~~
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 16:22

Re: Handel

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 29 lip 2016, o 23:56

Jeżeli interesuje Cię tylko zdanie admina pisz do niego na PW a nie na forum.
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: Handel

Postprzez Michał Sz » 31 lip 2016, o 08:32

dokładnie tak po co piszesz tu jak cie nie interesuje co kto ma do powiedzenia
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Handel

Postprzez ~~FRANZ~~ » 31 lip 2016, o 15:15

Od początku jesteście nastawieni negatywnie do mojej propozycji i nawet nie próbujecie zrozumieć publikowanych przeze mnie postów;
PS. Wasze zdanie jako graczy liczy się dla admina, dla mnie jako pomysłodawcy liczy się tylko zdanie admina bo tylko on może to ostatecznie zatwierdzić albo skarcić!
~~FRANZ~~
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 16:22

Re: Handel

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 31 lip 2016, o 18:27

Zobacz tylko dział SKARGI od 25 lutego żadnego wpisu, A wcześniej? Więc raczej masz odpowiedź. :D :D :D
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości