loty młodych

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

loty młodych

Postprzez Remus » 30 cze 2016, o 20:08

Panie Administratorze moze wezmie Pan pod uwage moja propozycje zmiany dystansow lotow gołebi mlodych. Niemoze tak byc ze loty sprzyjaja graczom ktorzy maja dobre golebie na dany dystans, Na 5 lotow mlodych ustawil pan 3 loty na gołebie srednie (dzis moze kilkanasie uniwersalnych zdobedzie konkurs ).Niebede pisał kto moze byc zadowolonym z takiej sytucji . Moja propozycja 2 loty krotki dystans , 1 lot sredni 1 lot stedni i dlugi dystans i 1 lot dlugi dystans.Mysle ze Pan raczy odpowiedziec bo juz kilka postow moich jest bez zadnego odzewu.
Remus
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 22:03

Re: loty młodych

Postprzez jmjmj » 1 lip 2016, o 16:59

jak by to zalezało odemnie to bym zrobił 14 lotów starych na sprinty i 5 lotów młodych na sprinty ... i tak byś dostał baty i to nie tylko odemnie :D


a narodowy zróbmy dla odmiany tez na sprinty .... :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: loty młodych

Postprzez Fabry5000 » 1 lip 2016, o 18:38

równie dobrze możnaby zrobić loty młodych do 500 km :P w tym 3 na maratony :lol: :lol: :lol: :lol:

pozatym Remus, kiedy Ty zrozumiesz, że już nie masz najlepszych sprinterów
Fabry5000
 
Posty: 21
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 22:26

Re: loty młodych

Postprzez JAN AARDEN » 1 lip 2016, o 19:01

no remus jako pierwszy ci administrator odpisal :lol:
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: loty młodych

Postprzez Remus » 2 lip 2016, o 17:02

ty mistrzu co ty bredzisz i ci podobni wtoroją.Baty to bym ci w realu dal cykorze ty, sam piszesz ze przegrywam to komu bys sprinty zrobil sobie cwaniaku, 5 lotow na sprinty niech zrobia to bedziesz zadowolony i na gieldzie o 2 poty gorsze od twoich to bedzisz rad nie ?bo nastepne sezony bedziesz mistrzem ,Myslacy gracz widzi ze jest cos nietak sprinterow najwiecej na serwerze i 1 lot uniwersalnych 1/10 sprintow i tez 1 lot no ale mistrz bedzie sapal ze komus sie to niepodoba.
Remus
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 22:03

Re: loty młodych

Postprzez Remus » 2 lip 2016, o 17:27

Fabry5000 ja rozumiem ze niemam najlepszych sprintow ani srednich i maratonow tez i niemusisz mi podpowiadac.Swoja droga ze chce ci sie interesowac moimi golebiami ze wiesz jakie ja mam,Ale to niema nic do rzeczy, Pisze ze jest cos nietak zlotami ,bo naprzyklad niemozna zamknac klas bo sa zle loty ustalane ale wam to nieprzeszkadza tylko mnie atakowac to wam wychodzi,
Remus
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 22:03

Re: loty młodych

Postprzez @Sitek » 3 lip 2016, o 22:23

kolego Remus, wg mnie troszkę gubisz się w zeznaniach.
W pierwszym poście twierdzisz, że złe są loty dla młodych, a w ostatnim sam sobie zaprzeczasz:"bo naprzyklad niemozna zamknac klas bo sa zle loty ustalane ale wam to nieprzeszkadza tylko mnie atakowac to wam wychodzi,". Analizując twierdzę, że temat ten już nie ma sensu bo sam sobie odpowiedziałeś na pytanie dotyczące lotów młodych, inaczej żeby GMP zamknąć się nie da, a chcesz inne loty ??
Trochę nie rozumiem.
@Sitek
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 lip 2015, o 23:15

Re: loty młodych

Postprzez Administrator » 4 lip 2016, o 11:40

Ja to wszystko widzę troszeczkę inaczej.
Loty i terminarz organizowane były pod GMP, ale żeby zamknąć klasyfikacje potrzebne były gołębie uniwersalne, które gracze ignorowali przez blisko rok (tego nie przewidziałem). Następstwem tego jest obecna sytuacja i nie da się jej rozwiązać jedną bezbolesną zmianą, gdyż ani system, ani klasyfikacje włącznie z GMP nie są do tego przystosowane.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości