KOLORY GOŁĘBI NA OBRAZKACH

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Re: KOLORY GOŁĘBI NA OBRAZKACH

Postprzez JAN AARDEN » 3 lip 2016, o 12:17

wiem ale mialo byc zwiekszone to jest nastepna propozycja ktora weszla w zycie
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: KOLORY GOŁĘBI NA OBRAZKACH

Postprzez Iorveth » 5 lip 2016, o 16:16

Zamiast zwiększyć szanse można by było wprowadzić całkiem nowe obrazki gołębi bo te co są to sie już dawno znudziły
Iorveth
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 cze 2015, o 20:26

Re: KOLORY GOŁĘBI NA OBRAZKACH

Postprzez Iorveth » 5 lip 2016, o 16:19

Zamiast zwiększać szanse to można by wprowadzić nowe obrazki gołębi bo te co są to już się dawno znudziły
Iorveth
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 cze 2015, o 20:26

Re: KOLORY GOŁĘBI NA OBRAZKACH

Postprzez Administrator » 6 lip 2016, o 10:19

JAN AARDEN napisał(a):wiem ale mialo byc zwiekszone to jest nastepna propozycja ktora weszla w zycie


Miało być? Tere fere...
Czy ja napisałem, że wprowadzę? Czy, że można wprowadzić, ale w sensownych liczbach. Nie ma szans bym zwiększył szansę z 4% na 80%. Uderzyłbym tym w graczy, którzy płacą wyższe stawki za kolorowe gołębie w licytacjach. Taka nagroda za wspieranie finansowe gry. Moglibyśmy rozmawiać gdyby chodziło o 10% zamiast 4, ale 80% to jest absurd.

PS. Co mam wprowadzać, skoro większość propozycji napisana jest na opak, rzucane jest jedn zdanie, które ma jakiś tam sens i radź se admin sam. Będą sensowne, przemyślane i uczciwe dla wszystkich propozycje, to będę je realizował. Ta na pewno taka nie jest.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: KOLORY GOŁĘBI NA OBRAZKACH

Postprzez VAN HEE » 6 lip 2016, o 19:08

No to Adminie możesz przy następnej giełdzie za monety i za euro dać ptaki kolorowe np.zwiększyć szanse do 15-20% za pieniądze na kolorek ale tak co drugi sezon.
Czyli jeden sezon będzie tak jak jest teraz a w następny będzie zwiększone do 15-20% ,np. kupując co giełdę 10 szt.gracz teoretycznie ma szanse zakupić 2 kolorowe , a teraz jest tak że nawet jak kupisz 16 szt. to i tak nie ma pewności że trafi się chociaż 1 kolorek , są szczęściarze że kupią 4 szt i w tym uda się im trafić 2--3 kolorki.Dałem tą propozycje z kolorkami z myślą że coś wspólnie wymyślimy i wejdzie to w grę .
VAN HEE
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 06:56

Re: KOLORY GOŁĘBI NA OBRAZKACH

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 6 lip 2016, o 19:31

najprostsze rozwiązanie nie krzywdzące tych co wydali dużą kasę za kolorki zwiększyć możliwość zakupów na giedzie kolorków w ten sposób im niższy rozpłód tym większa szansa na kolorek, nie dość że taniej to więcej kolorków, bo nie wiem czy teraz ktoś kupuje te ptaki z niższym rozpłodem, a tak wszyscy będą zadowoleni :D
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron