loty 2-dystansowe

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

loty 2-dystansowe

Postprzez Remus » 25 cze 2016, o 07:43

Panie Administratorze proponuje aby od przyszłego sezonu byly maksymalnie 2 loty 2-dystansowe .Powod jest oczywisty.kto niema uniwersalnych traci bardzo duzo na takich lotach.Przyklad; mam dobre golebie oprocz uniwersalnych i na normalnych lotach przegrywam do czolowki w locie okolo 1 punkt. A jak przyjdzie lot 2-dystansowy to nawet 10 punktów ! to jest nienormalne. Prosze o odpowiedz bo jak ma tak dalej byc ze jest 5 lotow 2-dystansowych i uniwersalne golebie ustawiaja cale wyniki na serwerze to ja podziekuje za gre bo co za sens zeby na 1 locie przegrac wszystko .
Remus
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 22:03

Re: loty 2-dystansowe

Postprzez jmjmj » 25 cze 2016, o 09:25

wiesz co remus jesteś jak małe dziecko !!!!! ale zachowajmy sie troche jak ty : panie administratorze proponuje zeby w nastepnych dwóch sezonach nie było lotów na krotki dystans bo remus ma dwuletnie i trzyletnie sprinty 30 a ja nie inaczej nie bede grał !!!! . no miałem cie za człowieka w miarę myślącego remus ale ty naprawdę nie masz pojęcia . a kto ci bronił kupować uniwersalne??? miałeś zakaz kupowania takich na giełdzie czy licytacji ??? tak naprawde to nie mam wiecej słów bo im bardziej czytam ten twój post to nie moge pisać ze smiechu . jesteś tak śmieszny ze chyba powinieneś pomyśleć o załozeniu kabaretu ... albo moze to żałosne .. (polecam filmik na Yutube z reklamą nowego leku - weż nie pi..... ogladnij moze ci pomoże !
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: loty 2-dystansowe

Postprzez Remus » 25 cze 2016, o 13:49

TY mnie nieopisuj czy ja jestem taki czy owaki to nietwoja bajka, Umiesz czytac ? Pisałem PANIE ADMINISTRATRZE ! TY JESTES ADMINISTRATOR ? moze zrobi Pan Administrator 14 lotow 2-dystansowych bo mistrz jmjm wygrywa to bedzie juz w 7 niebie !
Remus
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 22:03

Re: loty 2-dystansowe

Postprzez jmjmj » 25 cze 2016, o 14:59

Oj duże duze
dziecko z ciebie. I tyle. I chyba nie tylko w rym sezonie przegrales ze mną tylko jeszcze kilkoma graczami którzy nie dysponują uniwersalnymi gołębiami. A to świadczy ze są lepsi od ciebie . I musisz sie z tym pogodzić :D. Ha ha hahaha
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: loty 2-dystansowe

Postprzez @Sitek » 25 cze 2016, o 17:01

To ja poproszę bez lotów na krótki dystans, bo troszkę kuleję na tym dystansie :D a tak na ścisłość to jeszcze 1 max 2 sezony i na krótki nie masz szans :P
@Sitek
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 lip 2015, o 23:15

Re: loty 2-dystansowe

Postprzez Administrator » 4 lip 2016, o 11:42

Ja od kilku sezonów trąbie, że uniwersalne to podstawa, specjalnie podniosłem ich poziom, czym naraziłem się wielu graczom by wyrównać szanse i dać szansę takim graczom jak Pan, jeśli dalej będzie Pan ignorował uniwersalne, to klasyfikacji Pan nie zamknie, loty łączone to moim zdaniem chyba najciekawsza zabawa w grze.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: loty 2-dystansowe

Postprzez Przemek » 10 lip 2016, o 16:18

trzeba przejsc na inny rodzaj potencjalow, czyli tak jak bylo kiedys mowione, szybkosc, wytrzymalosc itp

Remus twoje zachowanie jest smeszne, strzelam ze masz z 14 lat, za niedlugo bedziesz pisal tak wydalem 150zl na monety nalezy mi sie mistrzostwo ... na szczescie nie do konca to tak dziala i oprocz kasy to jeszcze troszke trzeba tutaj ruszyc glowa.

pozdrawiam
Przemek
 
Posty: 134
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 02:50


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron