Witam Dotyczy to zwoływania :

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Re: Witam Dotyczy to zwoływania :

Postprzez @Sitek » 2 cze 2016, o 17:15

daję łapkę w górę, bo to duże ułatwienie gry... :D
Ale żeby korzyść mieli wszyscy, przedewszstkim osoby, które zatrudniają pracownika, bądź też mają czas na zwoływanie, wnosili w czas powrotu gołebia jakiś bonus... moje małe zdanie w tym temacie:
...żeby admin mógł skorzystać na monetach, a gracze aktywni na tym, że siedzą i czekają, to taka rekopesata czasowa wynikająca z zwoływania wynosząca do 30sek, wtedy Ci co mają zegar i zwołują mają 45 sekund zysku, kto tylko zwołuje i nie ma zegara ma 30 sek, a strata dla tych co nie zwołują to max 45(30 dla tych co mają zegar) sek, a zakładając to, że konkurs trwa kilka minut, zawsze jakiś gołab tych co nie mogą zwoływać w konkusie się znajdzie.
Akutalnie różnie ten czas jest odliczany przy niezwoływaniu, ale jest to do 2-3 minut, zatem to jest odczuwalne, więc byłaby to znaczna poprawa, niezmuszająca do zwoływania na każym locie, ale różnież duża korzyść :) Czy 30 sek w locie to dużo? wydaje mi sie, że i dużo i mało,w przeciągu 14 lotów to jest nawet wartość
do 20 punktów, czyli z tym założeniem warto byłoby zatrudnić pracownika, można dużo zyskać...
Ja to widzę tak,inaczej(żeby całkiem zlikwidować) są znikome szansy, dążące do 0, bo Ci co nie mają czasu będą za, a Ci co mają przeciw i efektu z tego nie będzie żadnego, zresztą już ostre spiny na ten temat są.
Sądzę, że jeśli do mojej propozycji przychyli się troche osób, napewno Administrator w tym celu się przychyli, nawet przy nadaniu małej korekty w tym temacie.
Więc korzyści dla wszystkich, zatem z tego złego, już niech zostanie opcja przedstawiona powyżej, a jak nie to "jakoś to będzię" :D
I tylko się nie bijcie, a jak nie to wieczorem na miasto, można szybko się rozerwać, chociaż w dzisiejszysz czasach to i w ryj za darmo ciężko dostać :P
@Sitek
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 lip 2015, o 23:15

Re: Witam Dotyczy to zwoływania :

Postprzez Dominik Kania » 2 cze 2016, o 18:54

Ja też jestestem za usunięciem zwoływania.
Dominik Kania
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 cze 2015, o 20:47

Re: Witam Dotyczy to zwoływania :

Postprzez darek27 » 2 cze 2016, o 19:49

bez zwoływania bedzie ok.
darek27
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:17

Re: Witam Dotyczy to zwoływania :

Postprzez piszym » 2 cze 2016, o 22:08

@Sitek ma rację moim zdaniem
piszym
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 21:07

Re: Witam Dotyczy to zwoływania :

Postprzez JAN AARDEN » 3 cze 2016, o 10:15

Ja jestestem za usunięciem zwoływania ;)
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości