Nowe Pomysły.

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Rafał1903 » 5 sty 2016, o 18:10

Ale masz prawdziwy real, wydajesz to masz :D może tylko mniejsze sumy są w tych pocztowych
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez VAN HEE » 5 sty 2016, o 18:22

Widzę że jak wejdą te zmiany to może ze 40 graczy zostanie w tej grze -) tu jest odskocznia od realu a nie ładować kasy w wirtualne obrazki a to co napisał GGBanq idzie tylko w jedną stronę ,,ZNISZCZYĆ TYCH CO NIE ŁADUJĄ KASY W GRĘ""!!!!! TO JEST MOJE ZDANIE -skorpion80
VAN HEE
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 06:56

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Damian 0475 » 5 sty 2016, o 19:54

VAN HEE napisał(a):Widzę że jak wejdą te zmiany to może ze 40 graczy zostanie w tej grze -) tu jest odskocznia od realu a nie ładować kasy w wirtualne obrazki a to co napisał GGBanq idzie tylko w jedną stronę ,,ZNISZCZYĆ TYCH CO NIE ŁADUJĄ KASY W GRĘ""!!!!! TO JEST MOJE ZDANIE -skorpion80

Mądre słowa
Damian 0475
 
Posty: 87
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 14:42

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Easy Boy » 5 sty 2016, o 20:44

VAN HEE napisał(a):Widzę że jak wejdą te zmiany to może ze 40 graczy zostanie w tej grze -) tu jest odskocznia od realu a nie ładować kasy w wirtualne obrazki a to co napisał GGBanq idzie tylko w jedną stronę ,,ZNISZCZYĆ TYCH CO NIE ŁADUJĄ KASY W GRĘ""!!!!! TO JEST MOJE ZDANIE -skorpion80


Niszczę Cię, bo kupuje monety? Typowy polak haha
Ok, ja kasuje konto, ale nie dlatego, ze jest mi źle, ale dlatego, ze wystarczy mi czytania ciągłego stękania na monety. Bez takich jak ja nie będziecie mieli gry i oby to się ziściło, wtedy będziecie szczęśliwi....pijawki. :)
Easy Boy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 cze 2015, o 14:45

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez VAN HEE » 5 sty 2016, o 20:57

,,pijawką" to ty chyba siebie nazywasz i nic mądrego i ciekawego nie napisałeś każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania a nie obrażania kogokolwiek -skorpion80
VAN HEE
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 06:56

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Krzysztof Potrykus » 5 sty 2016, o 20:59

Hard boy nie zapominaj ze Ty takze jestes "polaczkiem" ten watek moznaby rozwijac dlugo ale daruje sobie.
pijwki? hmmm... nic z Ciebie nie wyssalem, wiec oszczedz tych miernot.
Krzysztof Potrykus
 
Posty: 93
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:36

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Rafał1903 » 5 sty 2016, o 21:00

Easy Boy napisał(a):
VAN HEE napisał(a):Widzę że jak wejdą te zmiany to może ze 40 graczy zostanie w tej grze -) tu jest odskocznia od realu a nie ładować kasy w wirtualne obrazki a to co napisał GGBanq idzie tylko w jedną stronę ,,ZNISZCZYĆ TYCH CO NIE ŁADUJĄ KASY W GRĘ""!!!!! TO JEST MOJE ZDANIE -skorpion80


Niszczę Cię, bo kupuje monety? Typowy polak haha
Ok, ja kasuje konto, ale nie dlatego, ze jest mi źle, ale dlatego, ze wystarczy mi czytania ciągłego stękania na monety. Bez takich jak ja nie będziecie mieli gry i oby to się ziściło, wtedy będziecie szczęśliwi....pijawki. :)


Nie przesadzaj trochę, bo na GO nie grałeś, a gra nadal się utrzymuje, spróbujmy załatwić ten problem i wtedy będziesz miał godnych przeciwników, bo to że Ty masz 50zł a ja 5zł to nie czyni Cię lepszym ;)
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Easy Boy » 5 sty 2016, o 21:02

Nie grałem? :)
Matungus pozdrawia haha

Dla gry na pewno gorzej, że odchodzę ja niż 10 maruderów co ani grosza nie wydała na monety. :)
Easy Boy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 cze 2015, o 14:45

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Easy Boy » 5 sty 2016, o 21:04

Krzysztof Potrykus napisał(a):Hard boy nie zapominaj ze Ty takze jestes "polaczkiem" ten watek moznaby rozwijac dlugo ale daruje sobie.
pijwki? hmmm... nic z Ciebie nie wyssalem, wiec oszczedz tych miernot.


Mierne jest to, że chcecie wszystkiego za free i tyle ode mnie.
Wszystko co mam zawdzięczam tylko sobie i swojej pracy.
Easy Boy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 cze 2015, o 14:45

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Krzysztof Potrykus » 5 sty 2016, o 21:04

Gdyby gra byla wyrownana to nikt by z niej nie odszedl i by nie marudzili tak jak Ty to nazywasz.
Krzysztof Potrykus
 
Posty: 93
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości