Nowe Pomysły.

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Krzysztof Potrykus » 5 sty 2016, o 21:05

Ale Ja niczego nie mowie ze cos nie jest Twoja zasluga, kazdy jest kowalem swojego losu. za to Ty ublizasz i wysmiewasz sie i dlatego tak z "polakow" sie smieja bo szydza ze wszystkich tak jak Ty bo masz kase. pamietaj kazdy kij ma dwa konce.
Krzysztof Potrykus
 
Posty: 93
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:36

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Rafał1903 » 5 sty 2016, o 21:08

Hard boy nikt nie rozlicza Cię z tego że masz x grosza na koncie, po prostu Ciebie stać na to że wydasz raz, później drugi, a nam chodzi o uczciwość wobec wszystkich, bo co z tego że kupisz najlepsze ptaki, jak nic dobrego po nich nie wychodzi, zrozum to proszę
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Rafał1903 » 5 sty 2016, o 21:09

A może odejdą wszyscy, a ty sam zostaniesz, bo przecież z racji tego że płacisz to możesz, skoro taki "bogacz" z Ciebie to stwórz swoją grę
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez VAN HEE » 5 sty 2016, o 21:15

ja wyraziłem swoje zdanie i jeżeli kiedykolwiek kogoś uraziłem to przepraszam grałem na GO s1 od 1 sezonu i tu też gram od 1 sezonu , trosze czytam i obserwuje co innego pisało się na samym początku tej gry jak się rozkręcała a co innego teraz , rzadko udzielam się na forum i zauważyłem gdy tylko ktoś napisze coś na temat uczciwości to momentalnie znajduje się osoba lub grupa osób co naskakują na nią -skorpion80 i skąd wiesz czy nie ładuje konta tak jak na s1 :D
VAN HEE
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 06:56

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Techniczny » 5 sty 2016, o 22:06

Witam,

Widzę, że toczy się zażarta dyskusja, więc uspokoję. Zmian odnośnie konta profesjonalisty nie zakładamy. Konto ma dawać ułatwienie w operowaniu kontem, więc zmiany limitów na giełdach (hodowców oraz "administracyjnej") oraz limity w rozpłodzie nie wchodzą w grę. Problem tkwi gdzieś indziej, a mianowicie w samym rozpłodzie oraz w gołębiach z giełdy/licytacji. W dużym uogólnieniu naszym priorytetowym celem jest osłabienie gołębi na giełdzie/licytacjach i stworzenie większych możliwości rozpłodowych. Co do tego drugiego, możliwe, że zostanie to osiągnięte w ten sposób, że im gołąb lepszy, tym procentowo mniejsze widełki wartości rozpłodowej będzie miał. Np. pot. 7/7/7 będzie miał widełki max. 12% (np. 88-100), a pot. 20/20/20 będzie miał widełki max. 10% (np. 90-100). Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że słabsze gołębie będą tracić, lecz po przeliczeniu tego na konkretnych liczbach, wcale tak nie jest. Sam pomysł wymaga jeszcze dopracowania - być może po kolejnej z kolei analizie okaże się nietrafiony. Jest to nieoficjalna informacja i nieostateczna, lecz chciałbym przybliżyć Wam kierunek najbliższych i najważniejszych zmian.

Proszę jednocześnie o zejście z tonu. Jeśli mamy rozmawiać rzeczowo, róbmy to, bo przez ponad połowę wątku widać rzucacnie obelgami i niepotrzebnymi uogólnieniami. Rewolucji nie będziemy w grze robić, ponieważ oprócz opisanych wyżej problemów, gra jest stosunkowo zrównoważona i niefajnie byłoby ją psuć, przewracając wszystkim do góry nogami. Tak więc zmiany będziemy stopniować, zaczynając od najbardziej dręczących i ciążących aspektów.

Pozdrawiam
Techniczny
Administrator
 
Posty: 213
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez eloymartinez » 5 sty 2016, o 22:32

czy nie prosciej bylo by zwiekszyc minimalna granice dziedziczenia? dzieki temu wzrosla by szansa na wylosowanie rozplodowca. nie wiem jaka jest teraz. zakladajac ze np od 50-do 100%+1 zmienic progi od 70do 100%+1 te liczby tylko przykladowe,bardziej chodzi mi o zasade
eloymartinez
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 08:45

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Techniczny » 5 sty 2016, o 22:40

W tym momencie wartość rozpłodowa losowana jest w przybliżeniu następująco:
- 25% szansy na wartość rozpłodową 90-100%,
- jakieś inne % na mniejszą szansę.
Wystarczy pierwszy warunek poprawić, zmniejszając tam widełki lub samą szansę na wylosowanie tego przypadku i sytuacja trochę się poprawi. Jednak obecnie musimy to przedyskutować w gronie administracji i dopiero będą znane ostateczne decyzje.
Techniczny
Administrator
 
Posty: 213
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Rafał1903 » 5 sty 2016, o 22:45

Ale trzeba rozważyć 2 przypadki, to że losowany jest potencjał młodego a drugi to wartość, co z tego jak ma wartość 100% skoro ma niski pot ;/
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez kotu1989 » 5 sty 2016, o 22:47

techniczny ja o tym pisałem ze to z dziedziczeniem widelekto masakra jeste jakas... tylko zeby zaraz wszystkie nie było rozpłodowcami
kotu1989
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:39

Re: Nowe Pomysły.

Postprzez Jumper » 5 sty 2016, o 23:59

Ja jestem za tą 3 opcją co wczoraj przedstawiłem. Na licytacji za monety również powinno się losować gołębia po określonej parze, bo jeśli gracze którzy kupują za C kupują kota w worku to na licytacji też tak powinno być ale aby nie zniechęcić osób lubiących licytacje za monety będzie tam tak jest czyli 1 pot wyżej niz na giełdzie.
Jumper
 
Posty: 31
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 14:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron