zgłaszanie gołębi do nowego sezonu

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Re: zgłaszanie gołębi do nowego sezonu

Postprzez lucjusz » 8 sty 2017, o 00:20

Dobry pomysł
lucjusz
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lis 2015, o 18:18

Re: zgłaszanie gołębi do nowego sezonu

Postprzez Andrew » 6 kwi 2017, o 21:58

Wpadłem jeszcze na inny pomysł, w zasadzie dwa. No nie daje mi to spokoju bo bardzo irytuje mnie obecna forma zgłaszania listy gołębi.
A gdyby tak umożliwić zapisy "na raty". To znaczy żeby była możliwość, powiedzmy przez godzinę (nie cały sezon), dopisywania gołębi do listy. Pamiętam, że na GO tak właśnie robiłem. Tu ma to większy sens, bo liczą się starsze ptaki, a przesuwanie ich z końca listy jest denerwujące i czasochłonne.
Drugi pomysł: Mógłby istnieć jakiś dodatkowy odnośnik obok gołębia, typu "przenieś gołębia na początek listy". Tak Łatwiej byłoby skompletować 50-tkę typowanych przez nas ptaków.
Proszę administratora o rozważenie czegoś podobnego.
Andrew
 
Posty: 119
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:13

Re: zgłaszanie gołębi do nowego sezonu

Postprzez jmjmj » 10 kwi 2017, o 18:24

3 powody, które spowodują że tego nie będzie:
1. Nie kupywałby nikt wtedy monet żeby użyć konta profesjonalisty.
2. Mało zysków dla admin, oraz zbyt duże ułatwienie gry
3. wystarczy tylko odpowiednio podejść do sytuacji i jedynym widniejącym problemem jest fakt zaznaczenia odpowiednich gołebi(więc jedyne co jest potrzebne to żeby gołębie będące w parach były na czerwono, jako rozpłód, to by pomogło niejednej osobie, ale przy potencjale wartość rozpłodowa[%]). szukajcie kontaku z jmjmj albo @Sitek(*Czarny Koń*) może podzielą się z kimś, chociaż raczej bym wątpił, a ja też jestem zobowiązany tajemnicy dotrzymać
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: zgłaszanie gołębi do nowego sezonu

Postprzez Rafał1903 » 23 kwi 2017, o 12:38

kupcie konto profesjonalisty, zróbcie odpowiednio grupy i później macie kolorki, więc to już nie problem przesunąć ptaki na początek listy
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Re: zgłaszanie gołębi do nowego sezonu

Postprzez Andrew » 23 kwi 2017, o 17:13

Tak robię czasami, ale problemem jest właśnie to nieszczęsne przesuwanie gołębi. Bez kolorków też widzę jaki gołąb ma potencjał.
Żeby chociaż lista była odwrócona.
Andrew
 
Posty: 119
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:13

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości