Hala sław. Olimpijczyki

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Hala sław. Olimpijczyki

Postprzez Jaciub » 3 lip 2015, o 11:52

Witam.
Jak wiemy ptaki niestety wiecznie nie żyją. :/
Więc, aby jakiś ślad po swoich najlepszych ptakach został, proponuję, aby została dodana zakładka czy coś w tym stylu (np. pod "Moja hodowla" było by "Hala Sław" czy coś), gdzie byśmy sami dodawali swoje najlepsze ptaki. Przy każdym ptaku, albo tylko przy ptaku, który np. Przeleciał 50 lotów czy Zdobył 30 konkursów (to tylko przykłady) znajdowała by się ikonka, która dodawała by ptaka do Hali Sła. Każdy sam dla Siebie miałby jakąś pamiątkę. Oczywiście mówię o tym, że tylko my byśmy mieli dostęp do Swojej "Hali Sław", albo i nie tylko. Co by tam było? To już od Administracji zależy. Myślę, że to co jest w historii ptaka, czyli osiągnięcia z lotu, nagrody z lotu jak i za Kategorie czy też za najlepszego lotnika. ;)
Myślę, że spodoba wam się ten pomysł ;)
Co o tym myślicie?

Czy Administracja planuje wprowadzenie olimpijczyków? :D
Jaciub
 
Posty: 50
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:13

Re: Hala sław. Olimpijczyki

Postprzez Administrator » 3 lip 2015, o 13:49

Fajna i dość konkretna propozycja. Nie chce deklarować w jakiej formie i kiedy, ale jestem na tak.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Hala sław. Olimpijczyki

Postprzez Jaciub » 3 lip 2015, o 15:20

Dziękuje ;)

A coś z olimpijczykami planuje Pan? :D
Jaciub
 
Posty: 50
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:13

Re: Hala sław. Olimpijczyki

Postprzez Sylwek11000 » 6 lip 2015, o 12:26

normalnie hale of fame
Sylwek11000
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 cze 2015, o 16:14

Re: Hala sław. Olimpijczyki

Postprzez Przemek » 2 sie 2016, o 18:05

fajny pomysł, Admin troche czasu mineło a postępu niewidać ;)
Przemek
 
Posty: 134
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 02:50

Re: Hala sław. Olimpijczyki

Postprzez Fabry5000 » 13 wrz 2016, o 23:12

Dobre by też było zrobienie Rankingu wszechczasów, dotyczące najlepszych wyników osiągnieć:D Typu Najniższe indeksy uzyskane w danych kategoriach, największe punkty gołębi, najlepsze serie itd. itd. :) myślę, że fajnie by było próbować zbliżać się jaknajbardziej do 0 lub do maksimum :D wiadomo, można sobie przelecieć wszystkie poprzednie wyniki i to zobaczyć, ale takie zestawienie przykłdowo 100 miejsc, miałoby fajną formę i ciekawą motywację, by się na tej liście znaleźć :D
W zasadzie, to mogłoby to się tyczyć wszystkich rankingów jakie się znajdują+serię z lotów z danej kategorii lotowej(one tez są odpowiednio punktowane)
NAjniższy indeks kategori M drużyna(przykład)
miejsce | gracz| sezon uzyskania wyniku | indeks/punkty i tyle i inne wszelkie rankini na tej samej zasadzie, bo czasami są uzyskiwane wyniki godne zapamiętania :)


Zestawienie oczywiście z wszystkich sezonów na jakie były :D
Fabry5000
 
Posty: 21
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 22:26


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron