Warunki pogodowe i rankingi

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Warunki pogodowe i rankingi

Postprzez Dragonek91 » 22 gru 2022, o 12:59

Witam, powiem wprost przeszedłem tutaj z polecenia z innej gry jaką jest golebieonline. Chciałbym prosić o wdrożenie w życie warunków pogodowych nie typu źle, katastroficzne, tragiczne itd. Tutaj PO prostu trzeba opisać pogodę, słonecznie, zachmurzenie, śnieżnie, deszczowo z elementami wiatru typu silny wiatr, porywisty, umiarkowany itd. Tak samo, jeżeli chodzi o puchary i nagrody to musi być koniecznie urozmaicone. Chciałbym administratora tej gry poprosić o założenie konta i zobaczenie jak to wygląda wszystko na golebieonline i czego tutaj brakuje. Tutaj jest cos co mnie interesuje, każdy gołąb ma swój potencjał na dany dystans, a tam tego nie ma. Człowiek by chciał tą grę sfinansować, ale musi mieć podstawy do tego. Ja to zrobię, ale chciałbym mieć to bardziej urozmaicone. Tym bardziej ze gra już istnieje 7lat.
Dragonek91
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 gru 2022, o 12:52

Re: Warunki pogodowe i rankingi

Postprzez gxh » 31 gru 2022, o 17:42

Admin Ma konto od dawna :D :D i dodatkowo to jest nie realne bo gra juz nie miala wieki aktualizacji :oops:
gxh
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 wrz 2022, o 14:34


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron