Propozycja

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Propozycja

Postprzez SebastianxD » 25 cze 2015, o 16:46

Moze do wartosci rozplodu mozna dopisac kilka ukrytych cech np przekazywanie pot na mlode np gdy rodzice golabka maja po 20 pot i maks wartosci rozplodu i wyszedl golabek z maksymalnym potem to po takim potencjale mamy 50% na wyjscie maksymalnego potu.

Druga rzecz to to aby w aukcjach mozna bylo wybrac jakiego koloru szukamy.

Rowniez mozna zrobic 1% na wyjscie mlodego o jakims super potencjale

Mam rowniez propozycje wolnego oblotu tzn golebnik jest stale otwarty mamy wieksze szanse na wejscie obcego ale mozemy rowniez stracic przez rozne zjawiska np usiadzie do innego hodowcy, zje go jastrzab, zawadzi o liny trakcyjne gdy gracz jest aktywny zostaje powiadomiony a gdy nie jest ma 25% na dowiedzenie sie o danym zjawisku
SebastianxD
 
Posty: 38
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:14

Re: Propozycja

Postprzez @ I Am Legend @ » 25 cze 2015, o 18:11

Wy tylko czekajcie na te obce Łapacze zakichane. To o czym ty piszesz to jest bezsens.
@ I Am Legend @
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 01:39

Re: Propozycja

Postprzez roxen » 25 cze 2015, o 20:33

Jeszcze może super łapki na cały dach wprowadzić? No i możliwość ściągnięcia tipesa oraz zapomniałbym o najważniejszym nożyczki do obcinania lotek, żeby nie uciekły? :evil:
Jak to od razu widać kto w realu robi za "hycla", cholera a uczciwy hodowca może czekać, czekać do usra.... śmierci :cry:
roxen
 
Posty: 23
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 11:28

Re: Propozycja

Postprzez SebastianxD » 25 cze 2015, o 21:44

Sory bardzo ale hoduje biale a w tej chwili mam 4 pocztowe z wycietymi lotkami ktore zamierzam wypuscic moze jest ktos z odzialow 0177 046 0233 0223
SebastianxD
 
Posty: 38
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:14

Re: Propozycja

Postprzez JAN AARDEN » 25 cze 2015, o 22:03

zartujes sobie z tymi wycietymi lotkami czy jak :shock:
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: Propozycja

Postprzez prezes » 26 cze 2015, o 05:58

jaki numer tego z oddziału 0177 ,znam tam zarząd,podaj numer tego ptaka ,a skontaktuje sie z Tobą WŁAŚCICIEL
prezes
 
Posty: 59
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 20:23

Re: Propozycja

Postprzez roxen » 26 cze 2015, o 12:38

prezes napisał(a):jaki numer tego z oddziału 0177 ,znam tam zarząd,podaj numer tego ptaka ,a skontaktuje sie z Tobą WŁAŚCICIEL

Na pewno łapacz odda ptaka!!!

Sebastian czy ty wiesz co robisz? Łapanie cudzych ptaków to kradzież, a i ich przetrzymywanie to jest przywłaszczenie cudzego mienia na to są paragrafy. Natomiast obcinanie lotek tj. znęcanie się nad zwierzętami !!!!!!
Ciekawe jak byś się czuł jakby Ci paluszki przy nóżkach obcięli, a nie daj boże fajfuska ? :D :D :D :D

P.S. Dziwi mnie jednak jedno, że tak mało osób potępia Twoje zachowania. Czyżby grali tu tylko łapacze (czyt. złodzieje) !!!! :shock: :x :cry:
roxen
 
Posty: 23
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 11:28

Re: Propozycja

Postprzez Kamilmuł » 26 cze 2015, o 12:59

roxen teraz to żeś mu dowalił a pozatym policję kał obchodzi jakiś gołąb.A zresztą kto nie obcina lotek gołebiom w naszej wsi to nawet rosółsie robi z gołebi w niedziele po kościele najlepszy jak by coś.
Kamilmuł
 
Posty: 34
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 15:24

Re: Propozycja

Postprzez roxen » 26 cze 2015, o 13:11

Zal mi takich ludzi, no ale myślę, ze ktoś na tym innym świecie ich rozliczy. :D
Ja w ubiegłym tygodniu wypuściłem ptaka od byłego mistrza Polski Pana Jana K. z Poraja, a wczoraj odesłałem pocztą ptaka co miał w tym roku 7 konk. a w 2013 był 3 lotnikiem w maratonie w Oddziale Ciechanów. A przecież mogłem im obciąć lotka i niech chodzą sobie po podwórku skoro wiedziałem czyje są.
roxen
 
Posty: 23
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 11:28

Re: Propozycja

Postprzez @ I Am Legend @ » 26 cze 2015, o 15:46

Oczywiście ze policja się zainteresuje kiedy ptak ma wysoką wartość i jest dobrym lotnikiem normalnie się zgłasza fakt i odpowiadasz jak za kradzież mienia. Takich jak ty jest w polsce za dużo dlatego tyle ptaków idzie na zmarnowanie. Mój samiec z zamkniętym conf w kat A miał szansę na wysoką lokatę zginął na 7 locie 500. Wrócił na jesień, ale co z tego lotki miał wyrwane wręcz nie odrosniete do końca zaglodzony do tego cały brudny tak o to DZIADY bo to nie są hodowcy marnują nasze gołębie. Powinni im obcinać nie powiem co za to.
@ I Am Legend @
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 01:39

Następna strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron