gołębniki

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry.

gołębniki

Postprzez wiiner » 10 sty 2017, o 14:46

wiem że ten problem był już na forum ale nie widziałem odp chodzi o przestawienie gołębników jeżeli ktoś na początku nie wiedząc rozbuduje gołębnik na środku to już klapa reszty nie da się rozbudować
dlaczego nie można go przestawić? Zburzyć i stawiać nowy to koszty i trochę zachodu bo coś trzeba zrobić z ptakami .Pytanie do admina można tak zrobić żeby je przestawiać? Proszę o odpowiedz
wiiner
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 20:34

Re: gołębniki

Postprzez Andrew » 10 sty 2017, o 17:35

Przepraszam z góry jeżeli oczekiwałeś opinii od admina.
Jeżeli masz nie do końca rozbudowany gołębnik, to jeszcze nic straconego. Przy kolejnej rozbudowie możesz już go przestawić w dowolne nie zajęte miejsce.

Posiadam 4 gołębniki dla młodych i 5 dla starych. Z różnych powodów. Rozpłód, wdowce, gniazdo, poczekalnia itp. Więcej nie potrzebuję i trochę się dziwię, że niektórzy mają problem z rozmieszczeniem swojej hodowli na jednej planszy.
Andrew
 
Posty: 119
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:13

Re: gołębniki

Postprzez wiiner » 10 sty 2017, o 18:23

zrozum co napisałem gołebnik 1 stoi na środku planszy na których chcesz rozbudować reszte farmy i co?
wiiner
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 20:34

Re: gołębniki

Postprzez wiiner » 10 sty 2017, o 18:29

dla admina i co trzeba kupić druga strone czy będzie można przestawić gołębniki?
wiiner
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 20:34

Re: gołębniki

Postprzez Andrew » 10 sty 2017, o 18:53

Obrazek
To moja plansza. 2 rozbudowane na maxa gołębniki dla starych jak widzisz. Jeden stoi prawie na środku. Nie mam rozbudowanych na maxa gołębników dla młodych (bo po co). U mnie jakoś ptaki pomieściłem, a nie mam ich mało.
Andrew
 
Posty: 119
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:13

Re: gołębniki

Postprzez wiiner » 10 sty 2017, o 20:29

Andrew z całym szacunkiem dla ciebie tobie wystarczy nie powiem bo masz wielki bałagan na planszy żadnego gołebnika nie rozbudujesz ale to twoja sprawa .Ja chcę spytać admina czy burzyć czy będzie możliwość przesunięcia
wiiner
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 20:34

Re: gołębniki

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 10 sty 2017, o 21:27

mozesz przeciez otworzyc druga strone za 80k
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: gołębniki

Postprzez wiiner » 10 sty 2017, o 22:31

wiem że mogę otworzyć ale pisałem jest bałagan na stronie jak trzeba to otworze ,i tak kiedyś otworze ale 1 bym uporządkował
wiiner
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 20:34

Re: gołębniki

Postprzez Andrew » 10 sty 2017, o 22:36

Winner, ja nie mam jeszcze w pełni rozbudowanych gołębników. Ale uwierz da się jeszcze coś z tym zrobić. Nie potrzebuję więcej póki co. Masz jednak rację, kilka błędów tutaj popełniłem, bo przecież z czasem przychodziła potrzeba dobudowywania i powiększania gołębników. Mogło to wyglądać zupełnie inaczej.
Z tego co piszesz i z liczby ptaków jakie posiadasz wnioskuje, że masz lepiej plansze rozbudowaną. Nie rozumiem tylko dlaczego wymuszasz na adminie możliwość wprowadzenia czegoś takiego jak przesuwanie już istniejących gołębników. Tutaj masz wyjaśnione co i jak http://support.roobhajz.net/pl/1/article/16/.
Każdy zaczynając grę miał to info pod nosem, ale większość nie pomyślała co dalej z tym fantem robić, również ja.

Ja myślę, że takie ograniczenie w niczym nie przeszkadza. Podejrzewam, że mało kto z czołówki musiał już odblokowywać drugą planszę, nawet zakładając, że gracze ci źle mają porozmieszczane swoje gołębniki.
Andrew
 
Posty: 119
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:13

Re: gołębniki

Postprzez wiiner » 11 sty 2017, o 10:12

jak się nie pomyśli trzeba teraz za to płacić to mój błąd na początku przyznaje
wiiner
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 20:34


Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron