Portal www.dobrygolab.pl

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry.

Portal www.dobrygolab.pl

Postprzez Administrator » 14 cze 2016, o 12:23

Witam kolegów hodowców,

Poszukuje hodowców z przyzwoitymi wynikami lotowymi lub posiadających dobry materiał hodowlany do współpracy na nowo otwartym portalu ogłoszeniowym http://dobrygolab.pl/
Z mojej strony mogę zaoferować darmowe dodanie ogłoszeń (pula ograniczona) i pomoc przy konstruowaniu samego ogłoszenia wraz z obróbką zdjęć, jeśli chodzi o fotografowanie to jest i taka możliwość, jednak równa się ona z poniesieniem kosztów mojego dojazdu. Od hodowców oczekuje jedynie chęci uczciwej sprzedaży dobrego materiału hodowlanego.

Zainteresowanych proszę o wstępny kontakt za pomocą supportu lub pw, dla bliżej zainteresowanych podam numer tel.
Nie zastanawiajcie się zbyt długo, bo ilość miejsc ograniczona.

PS. Wraz z uruchomieniem pierwszych aukcji dla stałych bywalców strony przewidziane są monety w grach.

Pozdrawiam
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Portal www.dobrygolab.pl

Postprzez Patol » 15 cze 2016, o 00:04

Ja mam pytanie czy tutaj mają szansę normalni gracze czy to już tylko interes rozszerzany drogą internetową?!! Osobiście czuję się zniesmaczony i zażenowany postawą!! Mam prośbę zachęty do interesów to może po za grą i rozliczajcie się zyskami również po za grą!! SKANDAL
Patol
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 cze 2016, o 12:32

Re: Portal www.dobrygolab.pl

Postprzez polski hodowca » 15 cze 2016, o 15:18

Co prawda to prawda mam takie same zdanie i jak tak dalej bedzie to chyba trzeba bedzie konczyc ta nieruwna walke z wiatrakami,przepraszam za pisownie ale pisze z tableta
polski hodowca
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:16

Re: Portal www.dobrygolab.pl

Postprzez Administrator » 15 cze 2016, o 18:05

Patol napisał(a):Ja mam pytanie czy tutaj mają szansę normalni gracze czy to już tylko interes rozszerzany drogą internetową?!! Osobiście czuję się zniesmaczony i zażenowany postawą!! Mam prośbę zachęty do interesów to może po za grą i rozliczajcie się zyskami również po za grą!! SKANDAL


Proszę rozszerzyć myśl "normalni gracze".
Bardzo panów uwłacza to, że na własnym portalu zamieszam informacje o otwarciu kolejnego portalu mojego autorstwa, który tematycznie związany jest z grą?
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Portal www.dobrygolab.pl

Postprzez Techniczny » 15 cze 2016, o 19:03

Witam,
Może rozszerzę ostatni akapit - "Wraz z uruchomieniem pierwszych aukcji dla stałych bywalców strony przewidziane są monety w grach.", bo domniemam, że z nim jest problem. Niedługo w grze pojawi się podstrona z odnośnikami do innych serwisów (na razie tylko ten jeden). Za każde kliknięcie w link gracz otrzyma punkty, które będzie mógł wymienić na monety. Nie wiąże się to z żadnymi wydatkami :) Nie będą to też jakieś duże ilości, więc nie klikając, też nikt nie zostanie w tyle.
Wiemy, że w gra tu wielu hodowców. Obecnie nie ma dobrego i prostego w obsłudze (z naciskiem na prostego) portalu aukcyjnego/ogłoszeniowego dla hodowców gołębi, więc chcieliśmy się podzielić tą informacją.
Pozdrawiam
Techniczny
Administrator
 
Posty: 213
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38

Re: Portal www.dobrygolab.pl

Postprzez Maximus » 15 cze 2016, o 19:12

Patol? O co Ci chodzi? Nie rozumiem takich ludzi...
Maximus
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 20:16


Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron