dziedziczenie wartosci rozplodowej

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry.

Re: dziedziczenie wartosci rozplodowej

Postprzez Administrator » 11 cze 2015, o 13:33

Ha, gdyby po każdym gołębiu rozpłodowym wychodziły rozpłodowe młode, to jaki sens miałaby gra? Gralibyście do momentu zdobycia jednej takiej pary, a wszyscy na start dostaliście aż 3 pary, które mogą dać młode lepsze od siebie. Ponadto skoro możecie przez cały sezon rozmnażać daną parę to spokojnie, macie aż 30 szans (młodych) na trafienie czegoś fajnego, a nie oszukujmy się, widełki 90%+1 przy potencjałach 20 to też dobry poziom. I jeszcze jedna kwestia, od razu będę wyrzucał z forum ludzi szerzących paranoje o monetach, bo ten serwer jest wyważony jak żaden inny, blisko rok zajęło mi dopracowanie szczegółów i nie pozwolę by ktokolwiek psuł renomę fanaberiami.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: dziedziczenie wartosci rozplodowej

Postprzez Michał Sz » 11 cze 2015, o 13:57

więc ja koledze wyjaśniłem ze tez kupuje monety i nie mam mega super gołębi jak on to ujął ,,bo kupuje monety'' co sie ma do tego kupno monet ? masz szczęście to ci sie trafi a jak nie to nie
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: dziedziczenie wartosci rozplodowej

Postprzez Przemek » 11 cze 2015, o 22:14

n wlasnie dlatego sie troszke zdziwilem ze para legowa miala dobre dziedziczenie a po niej wyszlo tak niskie,
myslalem ze jezeli para rozplodowa ma takie dziedziczenie to mlode tez beda mialy.

dziedziczenie jest od czegos zalezne czy jakos losowe? i np z pary ktora ma 80% dziedziczenia to mlody moze wyjsc ze 100% dziedziczeniem?
Przemek
 
Posty: 134
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 02:50

Re: dziedziczenie wartosci rozplodowej

Postprzez FCT » 12 cze 2015, o 11:56

OK, ale gdy wyślemy na lot gołębie to one nie mogą się rozmnażać. Więc, aby uciągnąć 30 młodych to nie mogą być lotowane. Zgadza się? Tak wywnioskowałem z opisu gry.
FCT
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 21:06

Re: dziedziczenie wartosci rozplodowej

Postprzez Administrator » 12 cze 2015, o 12:06

FCT napisał(a):OK, ale gdy wyślemy na lot gołębie to one nie mogą się rozmnażać. Więc, aby uciągnąć 30 młodych to nie mogą być lotowane. Zgadza się? Tak wywnioskowałem z opisu gry.


A czy gołębie rozpłodowe w realu koszujesz? Nie i tu jest taki sam schemat, coś za coś. Założenie jest takie, że gołąb rozpłodowy jest wartościowy przez przynajmniej 2 do 3 sezonów, więc w tym czasie można po nim uchować nawet 90 młodych i z takiej masy coś na pewno trafi się wartościowego. Umiar musi zostać zachowany.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: dziedziczenie wartosci rozplodowej

Postprzez @ I Am Legend @ » 12 cze 2015, o 12:17

Szkoda tłumaczyć takim bo i tak nic to nie da.
@ I Am Legend @
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 01:39

Re: dziedziczenie wartosci rozplodowej

Postprzez Przemko » 12 cze 2015, o 15:15

Chcieliby od razu jakieś cuda uzyskać nie poświęcając nic
Przemko
 
Posty: 59
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:43

Re: dziedziczenie wartosci rozplodowej

Postprzez FCT » 12 cze 2015, o 18:41

@ I Am Legend @- takim, czyli jakim? Kto pyta, nie błądzi. Człowiek całe życie się uczy, a i tak głupim umiera. Jeśli ktoś grzecznie i kulturalnie pyta, z uwagi na szacunek do drugiego człowieka( nie znamy się w rzeczywistości), należałoby udzielić kulturalnej odpowiedzi. Pańska wypowiedź w owym temacie niczego konstruktywnego i rzeczowego nie wniosła. To tyle z mej strony i proszę tego nie odbierać złośliwie. Szanujmy siebie nawzajem, bo nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie ekranu. Pozdrawiam

Ja doskonale wiem co to są gołębie rozpłodowe. Tylko chodzi mi o to, że lotując gniazdówką w grze nie da się uchować młodych w trakcie lotów. W rzeczywistości można, a no można. Jeśli ktoś owych ptaków nie lotuje, to się zgodzę, jest w stanie uchować te 30 młodych.
FCT
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 21:06

Re: dziedziczenie wartosci rozplodowej

Postprzez Michał Sz » 12 cze 2015, o 18:48

ja mam juz 30 mlodych jak zaczniesz w pierwszym dniu sezenu to sie wyrobisz nie czekaj na 4-6 dzien tylko w trakcje giełdy juz paruj
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: dziedziczenie wartosci rozplodowej

Postprzez jmjmj » 12 cze 2015, o 21:13

jak dobrze ze ilość nie leci :D ja mam 13 młodych ze 3 zginą bedzie 10 :D
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości