samowola !

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry.

samowola !

Postprzez Remus » 28 mar 2016, o 19:47

panie Administatorze co Pan wyprawia ? To jest skandal ! albo sie licza monety i pieniadze albo gracze na serwerze . Robi pan co pan chce !Malo jest gieldy i licytacji na koniec sezonu ? Pan niweczy nasze plany . Dodajac dodatkowe gieldy . Wzywam Pana do JEDNOZNCZNEGO okreslenia dzialan na nastepne sezony . ile bedzie gield i innych podobnych dzialan zebysmy mogli zaplanowac dlugofalowo chodowle a nie zeby z kapelusza wyskakiwaly jakies bonusy . Chyba my gracze powinnismy o tym decydowac co jest lepsze dla nas i dla GRY a nie jednostronnie Pan kierujac sie wzgledami finansowymi . My grajac od poczatku tracimy atuty przez pana gielde gdzie kazdy moze dokupic 100 % rozplodu.niweczy pan nasze plany gry !.Wzywam Pan do jednoznacznego okreslenia zmian na przeciag 2 sezonow do przoduaby byla mozliwosc rozplanowania chodowli na przyszzlosc .z pozdrowieniami Swiatecznymi Remus .
Remus
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 22:03

Re: samowola !

Postprzez Krzysztof Potrykus » 29 mar 2016, o 00:19

Popieram Cię remus, i tak splynie to jak po kaczce, i bla bla bla to samo jacy my źli i nie dobrzy, tylko narzekamy... To niech się Pan zastanowi dlaczego tak jest! Tu się nie da zrobić przewagi nawet minimalnej, bo nadchodzi gielda i gruby portfel wyrównuje hodowle. Już mnie to powoli irytuje. Nie, i nie mam zamiaru straszyc że przestane grac, poprostu gdy tak stwierdze to to zrobie bez wiekszego szumu. Ja rozumiem ze musi Pan zarabiac, utrzymywac serwery Ale żeby tak bylo musi się grać dobrze, wybaczy Pan może nie wkladam tyle kasy co niektorzy ale coś tam wplacilem na pańskie konto zarowno tu jak i na s4 czy s3, ale nie o to chodzi. Od zawsze wkurzalo mnie to ze nie liczy się nic tylko portfel. Portfel scieli drogę do podium.i niech Pan nie mydli oczu ze nie. Dla mnie na gieldzie mogą nawet być sprinty 30 srednie 30 i maratony 30, a na dokladke niech się server pomyli i naliczy fikcyjne ptaki. No bo po co dodac informacje o top golebiach na dany dystans, no tak bo to wywola klotnie. A może pokaze czarno na bialym co i jak będzie na gieldzie? To tyle, Pozdrawiam.
Krzysztof Potrykus
 
Posty: 93
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:36

Re: samowola !

Postprzez Fabry5000 » 29 mar 2016, o 13:17

Kupując parę unwersalnych na tej giełdzie, prawdopodobieństwo na wychowanie gołębia lepszego od rodziców o 1 na każdy dystans wynosi jakieś 1 do 8000. Życzę powodzenia :) Rozumiem tych którzy kupowali gołębie jako lotniki.
Ja uważam że ta giełda wiele nie zmieni i nikt dzięki niej nie wskoczy do czołówki.
Fabry5000
 
Posty: 21
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 22:26

Re: samowola !

Postprzez Remus » 29 mar 2016, o 14:09

Wiesz moze i niezmieni ale moze Pan Admin sobie za 5 dni zrobi aukcje i wystawi 29 poty !Nasze aukcje zlikwidowal a swoje wystawia.Ja bym chciał zeby pan Admin jasno napisał co ma zamiar zmieniac zeby bylo wiadomo .Jak mam cos inwestowac to chce wiedziec czy mi Admin za 2 dni niewytnie jakiegoś numeru bo jako gracz chciałbym miec jakis wpływ na decyzje i inni gracze pewnie tez .
Remus
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 22:03

Re: samowola !

Postprzez Administrator » 30 mar 2016, o 11:23

Witam,

Żadna samowola, wielu graczy proponowało by w trakcie sezonu pojawiało się chociaż kilkanaście gołębi do kupienia z racji tego, że w okresie przejściowym nie każdy dysponował odpowiednim budżetem by zrobić takie zakupy, jakie by chciał, na czym zyskali gracze z zapasem C. Nie wszyscy są też tak dobrymi graczami jak np Pan Remus i po prostu w połowie sezonu zostają bez gołębi. Wiem, wiem, zaraz ktoś napisze, że przecież mogą lepiej zadbać o hodowlę - pewnie, zgadzam się, ale nie każdy potrafi, a oni też są potrzebni do rozwoju gry. Teraz ja chciałbym wiedzieć czyj głos tu reprezentujecie, swój czy ogółu? Wytłumaczcie mi tylko co złego zrobiła ta giełda? Pierwsze primo, gołębie wcale nie były topowe, a dodałem takie, które wcale nie zawyżały wzrostu potencjału. Drugie primo, nie rozumiem z tego miejsca insynuacji Pana Krzysztofa o jakimś sztucznym podnoszeniu potencjału, bo przecież przez 2 sezony mieliście takie same giełdy oddziałowe, a na poprzedniej zainteresowanie gołębiami było niewielkie z racji tego, że "topowe na giełdzie" były już w prawie każdym gołębniku. Trzecie primo, gdyby chodziło tylko i wyłącznie o mój zarobek, to aukcje byłyby tylko za M.

Zgoda, możecie Panowie R i P powiedzieć, że dla Was ta giełda była na minus, ale ogólna idea eventu Wielkanocnego była dobra i przez ogól nie została przyjęta tak, jak tu opisujecie. Znam Wasze środki na kontach i dobrze wiemy, że gdyby te ptaki były dla Was kuszące, to byście również włączyli się do ich licytacji, ale tak nie było, a mam wielkie wrażenie, ze chodzi tylko o to, by Ci słabsi ani troszeczkę nie zbliżali się do ścisłego grona top, żeby nie dać możliwości tym najsłabszym.

Nie będę składał deklaracji, bo reaguje wtedy, gdy jest potrzeba, po analizie statystyk. Chcecie, to możemy takie sytuacje rozstrzygać poprzez ankiety, ale żebyście za mocno się nie rozczarowali.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: samowola !

Postprzez NAMA » 30 mar 2016, o 13:07

Administrator napisał(a):Witam,
Nie będę składał deklaracji, bo reaguje wtedy, gdy jest potrzeba, po analizie statystyk. Chcecie, to możemy takie sytuacje rozstrzygać poprzez ankiety, ale żebyście za mocno się nie rozczarowali.

Żadna ankieta . Chcesz uzupełnić ptaki uzupełniasz nie to nie. Dostęp ma każdy z graczy. Ptaki żadnej konkurencji hodowcom nie zrobiły bo sprzedażny pomiędzy hodowcami brak. A że podniosą poziom rywalizacji lotowej to chyba dobrze.Więc bez przesady.
NAMA
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:17

Re: samowola !

Postprzez m.gorzel » 3 kwi 2016, o 21:45

wiecej takich ałkcji jestem za
m.gorzel
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 sty 2016, o 10:12

Re: samowola !

Postprzez ITAM » 4 kwi 2016, o 22:24

Dodatkowa giełda jest potrzebna bo za kilka sezonów Remus właśnie ty będziesz pisał do Administracji by coś zrobili bo twoje top ptaki nie robią konkursów ale wtedy będzie już za późno bo nie będzie graczy których nie stać na doładowanie albo nie chcą .Słaby gracz pogra kilka sezonów i jak w tym czasie nie zrobi żadnego konkursu to odchodzi bo co go zmotywuje do dalszej gry i czym ma zrobić niby ten konkurs jak nie ma handu i ochłapów od top graczy.
Ta dodatkowa giełda to bardzo dobry pomysł by zatrzymać w grze tych słabszych, zgadzam się ze podniesie to pozom gry ale o to właśnie chyba tu chodzi i ostatnie zmiany jakie są idą w dobrym kierunku. Niektórzy chcą rzepkę kroić na własne widzi misie i zabierają bezecny czas Administratorowi który zamiast pisać wytłumaczenie mógł zajrzeć na ogłoszenia i dać kilka banów. Ankiety są zbędne bo wynik wiadomy jaki będzie jeżeli coś się robi dla słabszych, bo ile jest top graczy którzy będą przeciwni ;)
ITAM
 
Posty: 26
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 20:26


Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron