Gniazdówka czy Wdowieństwo

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry.

Gniazdówka czy Wdowieństwo

Postprzez Michał Sz » 9 cze 2015, o 22:15

Każda z tych metod ma + i - którą jest najlepiej wybrać i czy skoro jest napisane ze się 4 dni przystosowuje to nie mogę z dnia na dzień mu zmienić metody lotowania ? żeby dobierać na dane pogody , dałem to pytanie bo nie ma go jeszcze opisanego a z tego co wiem to sporo osób sie zastanawia co wybrać
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Gniazdówka czy Wdowieństwo

Postprzez JAN AARDEN » 9 cze 2015, o 23:26

a pogode mozna zobaczyc dzien przed lotem i kiedy tu zmienic metode lotowania :(
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: Gniazdówka czy Wdowieństwo

Postprzez Michał Sz » 10 cze 2015, o 08:57

no właśnie o to mi chodzi przy gniazdówce moge mieć młode a przy wdowieństwie jedynie jak będą loty młodych wiec i tak źle bo nie mam na loty młodych
A czy w gniazdówce gołębie wracają do celi z której wyleciały ?
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Gniazdówka czy Wdowieństwo

Postprzez Bartosz » 10 cze 2015, o 10:22

Hejka... ja mam takie pytanie : Czy jest możliwe że część gołębi poleci gniazdówką a część wdowieństwem z gołębnika rozpłodowego?? Czy tylko wdowieństwo albo gniazdówka??
Bartosz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 09:53

Re: Gniazdówka czy Wdowieństwo

Postprzez Administrator » 10 cze 2015, o 10:33

Generalnie nie można powiedzieć, że któraś metoda jest lepsza, bo wszystko zależy od pogody i dystansu w lotów, a te zmieniają się co sezon. W przyszłości gracz, który będzie chciał brylować w klasyfikacjach będzie potrzebował zarówno ptaków z gniazda jak i wdowców, a do tego potrzebuje przynajmniej 2 gołębników i mądrego podziału stada. Metody lotowe dają nieskończone możliwości taktyczne.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Gniazdówka czy Wdowieństwo

Postprzez Michał Sz » 10 cze 2015, o 10:56

A czy dobrym pomysłem jest podział gołębników na 4 i mieć w kazdym gołębie na inny dystans bo to potem przy zapisie sie sprawdza bo caly gołębnik zaznaczam i juz
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Gniazdówka czy Wdowieństwo

Postprzez Administrator » 10 cze 2015, o 11:08

Michał Sz napisał(a):A czy dobrym pomysłem jest podział gołębników na 4 i mieć w kazdym gołębie na inny dystans bo to potem przy zapisie sie sprawdza bo caly gołębnik zaznaczam i juz


Sens może i ma, bo łatwo prowadzić hodowlę, ale wyników raczej nie oprawi, strat lotowych też nie zminimalizuje.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Gniazdówka czy Wdowieństwo

Postprzez Michał Sz » 10 cze 2015, o 12:56

więc najlepiej mieć i gniazdówkę i wdowieństwo i dobierać na dany lot czy lecieć tak czy tak tylko chyba więcej jest lotów z ładną pogodą niz brzydką to jest jakoś ustawiane ze jej ileś dni ładnych a ileś brzydkich czy nie ?
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Gniazdówka czy Wdowieństwo

Postprzez Michał Sz » 10 cze 2015, o 13:19

A co do gniazdówki to jak jest ustawione w grze wysyłamy i samice i samce czy np lotujemy wdowcami tak jak w realu i gołębie wracają do partnerów , i jak to tu jest one wracają do tej celi skąd leciały czy obojętnie jak , jak robimy obloty w wdowieństwie ? puszczamy osobno czy nie
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Gniazdówka czy Wdowieństwo

Postprzez Jaciub » 12 cze 2015, o 22:46

Michał Edytuj posty, gdyż to nie potrzebny spam. ;)

Podpinam się do twojego pytania.
Jak wgl wygląda tutaj wdowieństwo? Czy gdzieś jest opisane?
Jaciub
 
Posty: 50
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:13

Następna strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości