Zegar elektroniczny vs zegar tradycjny (na gumki)

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry.

Zegar elektroniczny vs zegar tradycjny (na gumki)

Postprzez ----> B-U-I-J-K <----- » 17 cze 2015, o 18:03

Chciałbym zapytać administratora jaką przewagę ma zegar elektroniczny? Czy nie powinno być tak, że gdy dany gracz posiada zegar elektroniczny gołąbki same się mu odbijają i nie potrzebne jest zwoływanie? Bo już sam się pogubiłem i do końca nie wiem jaką przewagę ma zegar elektroniczny.
Pozdrawiam
----> B-U-I-J-K <-----
 
Posty: 71
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 22:38

Re: Zegar elektroniczny vs zegar tradycjny (na gumki)

Postprzez Stachu.G » 17 cze 2015, o 22:28

Ja nie chce rzucać słów na wiatr bo w końcu dopiero dwa loty i kilka gołębi, ale raczej dużą ma przewagę elektronik, obecnie mam tylko jeden konkurs ;(. Kolorowo nie jest....
Na starych serwerach jest podobnie, oczywiście zdawałem sobie z tego sprawę i myślałem o zegarze, ale nie zdążyłem, ten sezon lecę bez, na końcu będzie się można wypowiedzieć jednoznacznie.
Stachu.G
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:40

Re: Zegar elektroniczny vs zegar tradycjny (na gumki)

Postprzez Przemek » 18 cze 2015, o 08:07

----> B-U-I-J-K <----- napisał(a):Chciałbym zapytać administratora jaką przewagę ma zegar elektroniczny? Czy nie powinno być tak, że gdy dany gracz posiada zegar elektroniczny gołąbki same się mu odbijają i nie potrzebne jest zwoływanie? Bo już sam się pogubiłem i do końca nie wiem jaką przewagę ma zegar elektroniczny.
Pozdrawiam

poszukaj na forum bylo to juz opisywane jaka jest roznica
Przemek
 
Posty: 134
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 02:50


Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości