Informacja 01.01.2017

Ważne informacje związane z grą.

Informacja 01.01.2017

Postprzez Techniczny » 1 sty 2017, o 21:30

Witam,

W związku z tym, że częściej zdarzają się napięte sytuacje (szczególnie na czacie), poziom kultury w grze ostatnimi czasy spadł, jesteśmy zmuszeni podjąć pewne kroki. Gra ma być miejscem, gdzie przyjemnie spędzimy czas, lecz pewne osoby niestety to utrudniają. Nie wspomnę już, że pod adresem administracji gry są rzucane fałszywe oskarżenia, nie poprarte żadnymi dowodami. Zgłoszenia błędów lub gdy ktoś chce sobie coś wyjaśnić z administracją, proszę wykorzystać dział Support. Jesteśmy świadomi, że blokady kont nawet na jeden dzień wykluczają zawodnika z walki o dobre pozycje w całym sezonie, więc do tej pory używaliśmy opcji blokady konta w ekstremalnych sytuacjach. Było to robione z myślą o Waszym czasie poświęconym na rozwój kont.

Oto co następuje:
Informujemy, że administracja gry zmienia swój stosunek do krótkich okresowych blokad kont i będziemy częściej wykorzystywać ten rodzaj kar. Chcemy wymusić przemyślenie swojego zachowania, zanim wrogo odniesiemy się do innej osoby w ramach gry. Tak więc osoby, które nagminnie będą wykazywać zachowanie niezgodne z regulaminem (głównie § 7, punkty 2, 4 i 6), będą banowane na okresy kilkudniowe, co wykluczy możliwość zajęcia dobrych pozycji w rankingu sezonu.

Mam nadzieję, że spowoduje to poprawę atmosfery na milszą i bardziej przyjazną, ale jednocześnie, że bany nie będą konieczne. Jeżeli wspólnie społeczność i administracja nie będzie dbała o dobrą atmosferę na czacie, to będziemy zmuszeni podjąć dalej idące kroki.

Pozdrawiamy,
Administracja gry
Techniczny
Administrator
 
Posty: 213
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość