pożegnanie

Stos niepotrzebnych postów.

Re: pożegnanie

Postprzez sceptyk » 8 sty 2016, o 21:16

Ja nie lubie takich banow z blachych powodow . W sumie to nawet nie wiedzialem o co chodzilo pewnie ze podbijalem Hardowi cene albo go denerwowalem ... nie wiem w kazdym razie .. dostalem bana za "prostackie zachowanie". Napisalem tu na forum adminowi zeby prostakoe szukal gdzies indziej . Wiec mial dolozyc bana na caly msc. Zdecydowalem zeby odbanowal na chwile usunalem konto wiec rozwiazalismy umowe .Zaluje tylko ze chwile przed zdecydowalem sie pare groszy zainwestowac . No ale nie zbiednieje :) nie bede sie szarpal z nikim .
sceptyk
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 02:48

Re: pożegnanie

Postprzez SebastianxD » 8 sty 2016, o 21:30

wojna z administracja raczej na dobre wam nie wyjdzie nie ktorym naprawde fajnie sie gra a przez niektorych graczy atmosfera na forum czy grze naprawde staje sie nie przyjemna chcecie doprowadzic do upadniecia polskiego lotnika kiedys gdy wszystkie usterki zostana pozegnane moze powstac serwer drugi gdzie wszystko bedzie dopracowane na glanc i nie bedzie takowych bledow golebie online i polski lotnik jedyne polskie gry o tej tematyce administracja wraz z technicznym napewno stara sie aby jak najmilej spedzac tu czas wiadome jest ze administracji musi zwracac sie jakis zalazek z gry myslicie ze on tutaj zarabia kokosy utrzymanie takiej witryny napewno do najtanszych rzeczy nie nalezy a administratorowi napewno nie chce sie uzerac z dziecmi ludzie opamietajcie sie
SebastianxD
 
Posty: 38
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:14

Re: pożegnanie

Postprzez NAMA » 8 sty 2016, o 21:43

arek mazur napisał(a):Ja jestem pewny że z tej gry odejdzie dużo ludzi z powodu zachowania administracji.
Wyraziłem moją opinię.
Pozdro.

@arek mazur
Ty masz czelność wypowiadania się o grze!!!! Oszukałeś nas na tysiące euro i chciałeś grać z nami UCZCIWIE ? Bana powinieneś dostać na stałe na IP i podobni do Ciebie.
NAMA
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:17

Poprzednia strona

Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość