Numer aukcji: R108130

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić.

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 21 sty 2016, o 15:24

jmjmj ile ci zabrali? to ci dam ze swoich jak masz za mało, daje na WOŚP to ciebie też mogę wspomóc.
i zamknijcie już ten temat czy był wart czy też nie, skończyć z aukcjami i po temacie :D
Ostatnio edytowano 21 sty 2016, o 15:26 przez ******sinopapuciaty******, łącznie edytowano 1 raz
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez Administrator » 21 sty 2016, o 15:26

jmjmj napisał(a):Każdy sie może pomylić :)nawet sedzia 98% 24 średni nie da sie realnie wycenić :)


Zgadza się, ale an pomyłce nie można zyskiwać. :)
W każdym razie Pana gołąb był najdroższym tego dnia z w/w potencjałami.
Możemy wałkować to bez końca i każdy z nas ma swoje racje, dlatego naprawdę aukcje trzeba usunąć, a wtedy znikną negatywne emocje, które towarzyszą tej formie handlu.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez jmjmj » 21 sty 2016, o 17:58

******sinopapuciaty****** napisał(a):jmjmj ile ci zabrali? to ci dam ze swoich jak masz za mało, daje na WOŚP to ciebie też mogę wspomóc.
i zamknijcie już ten temat czy był wart czy też nie, skończyć z aukcjami i po temacie :D



po pierwsze temat nie dotyczy czy był wart i ile
po drugie wspieraj dalej orkiestrę jak masz ochote a nie chwal sie jaki to jestes wspaniały
po trzecie czytaj ze zrozumieniem ułatwi ci to życie
po czwarte od ciebie nigdy nic nie chciałem i niechce
i po piąte akurat wiedza twoja o tej grze jest oparta na czym ???
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez jmjmj » 21 sty 2016, o 18:18

Administrator napisał(a):
jmjmj napisał(a):Każdy sie może pomylić :)nawet sedzia 98% 24 średni nie da sie realnie wycenić :)


Zgadza się, ale an pomyłce nie można zyskiwać. :)
W każdym razie Pana gołąb był najdroższym tego dnia z w/w potencjałami.
Możemy wałkować to bez końca i każdy z nas ma swoje racje, dlatego naprawdę aukcje trzeba usunąć, a wtedy znikną negatywne emocje, które towarzyszą tej formie handlu.

miałem nic nie pisać na temat aukcji i przygładać sie z boku jak to bedzie . ale tak naprwdę likwidując aukcje doprowadzi pan do patologi . teraz 80 % graczy coś kupje jakies 60 % graczy coś sprzedaje (ja doskonale wiem ze śą przekrety ) ale chodzi o to ze C jest cały czas w obiegu . wprowadzając skup da pan mozliwośc zarobienia kazdemu i to fajne kazdy je wyda na giełdzie i to tez fajne . tyle ze wszyscy bedą tą kase zarabiąc i kazdy bedzie zbierał i kazdy uzbiera (bo nie ma mozliwości wydania ) razem z pracą na około 15-16 gołebi na giełdzie do tego kazdy cos do rozpłodu wychoduje . wiec 95 % graczy oleje licytacje nawet jesli bedzie na niej wyszy o jeden pot. bo po co komu kupic monety jak moze sobie kupic na giełdzie bo bedzie miał za co :) te pozostałe 5% za dwa sezony odskoczy od reszty tak ze stanie sie to co np. jest na s4 ,. a teraz jest tak ze cos ktoś zarobi coś kupi coś sprzeda przychodzi giełda to kasy mało i pewnie jakiś sms wysyła ( to juz nie moja sprawa ile i kto ) chodzi tylko o to ze z punktu widzenia ekonomicznego i rynkowego kręci pan na swój biznes bat . oczywiście to moja prywatna opinia nie moja firma nie moje zabawki . ja osobiście czy bedą aukcje czy nie. bede grał albo nie grał :) mogę sie mylić ale niech sie pan zastanowi :)

a co do aukcji moje zdanie jest takie nie powinien pan w nia ingerować z błachego powodu . była legalna . no ale mozna tez widzieć to inaczej . odwołania nie bede pisał od ingerencji w aukcje . myśle ze sama skarga wystarczyła :)
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez polski hodowca » 21 sty 2016, o 19:00

Widzę że co nie którym pali się grunt pod nogami ,ja uważam że to są dobre zmiany tylko trochę za póżno bo sporo handlarzy dorobiło się już niezłego kapitału,ale lepiej pużno niż wcale.
polski hodowca
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:16

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez JAN AARDEN » 21 sty 2016, o 19:38

wprowadzic zmiany :!:
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 21 sty 2016, o 19:58

po pierwsze temat nie dotyczy czy był wart i ile
po drugie wspieraj dalej orkiestrę jak masz ochote a nie chwal sie jaki to jestes wspaniały
po trzecie czytaj ze zrozumieniem ułatwi ci to życie
po czwarte od ciebie nigdy nic nie chciałem i niechce
i po piąte akurat wiedza twoja o tej grze jest oparta na czym ???


Po pierwsze nic nie pisałem o wartości
Po drugie chwalę się wsparciem WOŚP ty natomiast wirtualnymi osiągnięciami
Po trzecie widzę, że ty wszystko rozumiesz :-))) Patrz pkt. 1 i 4
Po czwarte nigdzie nie stwierdziłem, że coś ode mnie chcesz tylko od Admina
I po piąte nie można mieć innego zdania niż nasz wszechwiedzący "miszczuś" Polski za Niemca
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez kotu1989 » 22 sty 2016, o 08:24

Administrator napisał(a):Panie jmjmj,

Gaby zapomniał dodać, że kwota była dużo bardziej przesadzona niż w tej sprawie, a jedyni zainteresowani ptakiem, to jego koledzy z sekcji. :)
Panie Kotu, może się Pan w końcu zdecydować czy 98% to dla Pana gołąb rozpłodowy, czy też nie? Wszyscy chyba pamiętają naszą rozmowę z przed miesiąca, gdzie niby wyhodował Pan tylko 2 sztuki rozpłodowe z 1200 gołębi i przy Pańskim założeniu, że 98 to jednak rozpłodowy, to chyba Pan się teraz przyzna, że przy tamtej sytuacji pominął Pan kilkadziesiąt gołębi? Nie wiem już sam czy to hipokryzja z Pana strony czy celowe pranie mózgu nieświadomym graczom?



Panie adminie zapomniał pan dodać ze wspominałem tam ze ptaki po pot 26 przy 98% nie beda dawać wiekszego potencjału... i ja nie mówiłem o dni dzisiejszym tylko o tym w która strone ta gra podąza... jesli Pan admin chce to możemy zacząć wyciągać zdania z kontekstu;) Techniczny prosze ratuj mnie bo zaraz nie wytrzymam.... A już naprawdę ostatnio byłem spokojny;)
kotu1989
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:39

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez kotu1989 » 22 sty 2016, o 08:37

a kolejna sprawa ze tu nie chodzi o te 500 euro a zasady... po to sa aukcje... ja zaobserwowałem piatek,sobota niedziela aukcje sa o wiele wyższe... średnia rynkowa a jest taka?? raz 24 pójdzie za 100 raz za 1000 ale po co to regulować?? mysle ze jimi ma leko 100 tys na koncie i to nie chodzi o pieniądze wirtualne... ale ta gra prowadzi w jedna stronę no cóż. i tu nie chodzi o wirtualne euro a o to co sie w grze dzieje.. roznice na aukcjach sa ogromne raz za 200 raz za 2 tys... ale to po prostu trzeba spędzać czas przy grze i obserwować

Gdy padł serwer i ptaki pot 25 po 2 euro szły to admin ani słowem sie nie odezwał... a tak to wszystko wypomina... ehh


sinopapuciaty naprawdę szanuje cie jako gracza ale po co ta spina... znamy sie nie od dziś
kotu1989
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:39

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez jmjmj » 22 sty 2016, o 17:07

kotu1989 napisał(a): mysle ze jimi ma leko 100 tys na koncie i to nie chodzi o pieniądze wirtualne...



oj kotu jak nie o wirtuałne to dołóż i to duuuużo :D :D :D

no a tak w ogóle to jak sobie załatwić taką pomoc technicznego ?? :D fajna sprawa :) tez chce :)
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron