Numer aukcji: R108130

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić.

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez Administrator » 22 sty 2016, o 18:30

Gra zmierza w dobra stronę, tzn w taką, w której wyeliminowane zostaną wszystkie układy i układaczki, a pole manewru oszustów zostanie ograniczone do minimum.

Panie Kotu, to czy jest Pan spokojny czy nie, to mnie naprawdę nie interesuje, bo to nie moja sprawa. Skarga została złożona, ustosunkowałem się, myślę nawet, ze kolega jmjmj chociaż częściowo zrozumiał moje argumenty. Po raz kolejny pisze Pan coś absurdalnego, bez ingerencji w aukcje pozwolimy na potęgę przelewać małe kwoty, a zdecydowana większość graczy chce jedynie uczciwości. Z resztą potwierdza to nawet ten temat, bo nie jest jakoś oblegany przez społeczność. Temat ten pokazuje tylko jak ciężko momentami jest ocenić sytuacje, jak dużo czasu to pochłania i co trzeba poprawić by takie sytuacje się nie powtarzały. Dlatego propozycja graczy, którzy zaproponowali wycofanie aukcji jest w tej sytuacji świetnym rozwiązaniem i wprowadzimy je od kolejnego sezonu. Wracając do tematu gołębi rozpłodowych, to ja odwołuje się tylko do tego, że takich "rozpłodowych asów" jak ten na aukcji, to wyhodował Pan kilkadziesiąt z tych 1200 sztuk, a nie jak Pan pisał - 2 (dwa). Albo coś uważamy za wartościowe, albo nie. Tak jak Pan pisze - chodzi o zasadę.

PS. Zgodnie z Pana sugestią rozmawiałem z Technicznym o Waszej rozmowie i skwituje to jednym zdaniem. Ma Pan naprawdę bujną wyobraźnie. :)
Dodam, że ja się nie obawiam Pańskiego "artykułu" tylko naprawdę niech Pan dobrze to przemyśli, bo to jak Pan mnie postrzega wiedzą wszyscy nie od dziś, ale nie wiem czy Pan zauważył jak zaczynają postrzegać Pana inni gracze? :) Czasami mógłby Pan na pewne kwestie spojrzeć obiektywnie, a nie jak typowy Polak. :)

PS2. Nikomu niczego nie wypominam, każdego dnia ingeruje w aukcje, Pan sprzedaje dużo, kolega jmjmj też i raz się zdarzyło, że padło na niego, a problem roztrzepujesz jakby Polsce stan wojenny groził. Skoro to pierwsza taka sytuacja tzn, ze gracie uczciwie, ale ja podejmując działanie nie oglądam sprzedającego przed korektą.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez kotu1989 » 22 sty 2016, o 19:07

a co z dniem jak padl serwer i ptaki poszły za grosze... jak to admin pisze kij ma dwa konce... przykładowo dla admina pot 24 ma wartosc... 800 oki... pierwszego dnia dostałem 1200 oki 400 za duzo... a drugiego dnia 400 no to 400 za mało... ja nie mówię żeby nie wyłapywać oszustów ale sory to była legalna aukcja
kotu1989
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:39

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez Rafał1903 » 22 sty 2016, o 19:51

kotu1989 napisał(a):a co z dniem jak padl serwer i ptaki poszły za grosze... jak to admin pisze kij ma dwa konce... przykładowo dla admina pot 24 ma wartosc... 800 oki... pierwszego dnia dostałem 1200 oki 400 za duzo... a drugiego dnia 400 no to 400 za mało... ja nie mówię żeby nie wyłapywać oszustów ale sory to była legalna aukcja

Z chęcią usłyszę odpowiedź admina na ten temat, bo ja też sprzedałem ptaka z pot 25 za 5c :D

wyrwane z tekstu
zdecydowana większość graczy chce jedynie uczciwości

Ta zdecydowana większość graczy nie wie jak zarobić wirtualne pieniądze i po prostu zazdrości, jakby nie byli (przepraszam za wyrażenie) debilami i nie lotowali ptakami wartymi 1000c, które na dodatek gubią na lotach to nie byłoby problemu!

Co do zmiany to tak jak tu kilku przede mną się wypowiedziało, gdy usuniemy licytacje ostatecznie wszystko sprowadzi się do kupowania monet, bo znając życie ceny u kupca będą takie że na dobre ptaki z aukcji nie będzie nas stać
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez Rafał1903 » 22 sty 2016, o 19:59

Dodatkowo nie rozumiem osób, które nic nie wiedzą o PL jak i kiedyś GO, a wypowiadają się.
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Poprzednia strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron