Numer aukcji: R108130

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić.

Numer aukcji: R108130

Postprzez jmjmj » 19 sty 2016, o 18:09

witam . to numer sławnej juz aukcji i link http://s1.polskilotnik.pl/rynek/aukcje/108130/ jak pan administrator zaznaczył zwerifikował aukcje bo nie zgadzał sie tzw PUSH ( wartości do ceny ) . i niby ok .... ale .. na czym polegają aukcje ?? to nie tylko jest kupno gołebia na pl . aukcje to też gra w dodatku potwierdzona badaniami . bywa ze dwoje ludzi czasem zapominaja nawet co licytują dochodzi dodatkowy czynnik jaki jest wygranie tej aukcji . (zwłaszcza jesli chodzi o wirtualne pieniadze. ) to by było tyle w ramach wyjasnienia na czym polegają aukcje . a teraz prawdziwa skarga . zajmuje sie nasz administrator aukcjami które jak ta nie są ustawione a co zrobił z tymi jak padł serwer ? nic tych nikt nie zweryfikował . a te co były za wielką wirtualną kase z przekrętów świątecznych ??? nic nie zweryfikował (ptaki osiągały ceny po 20000 za szt. ) ciekawe jaki był PUSH . :D . ale najbardziej denerwujące jest to w jaki sposób zweryfikował . żadnej wiadomości po cichu nie wiadomo ile zweryfikował w dodatku legalną aukcje :)

Panie administratorze ja wiem ze jestem dla pana nie wygodnym graczem . ale to nie znacy ze moze mnie pan traktować jak dziecko z piaskownicy . bo tu niechodzi o te pare C nawet jak by to były monety miałbym to gdzieś jesli cokolwiek bym miał z tym wspólnego. zostałem potraktowany jak ktoś kto ustawia aukcje (oszust )

ps jak mi pan ma odpisac ze mozemy rozwiązac umowę to akurat wiem jak sie to robi . jesli ma pan cos konkretnego mi do zarzucenie odnośnie ustawiania aukcji to prosze napisać tu na ogólnym forum zeby wszyscy widzieli jesli coś takiego jest :)

ciekawostka aukcje zgłaszał gracz który zarobił na swiątecznych przekretach 60000 :D ludzie nie mają za grosz godności :) :D
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez kotu1989 » 19 sty 2016, o 18:25

ja tu nic dziwnego nie widze jest to gołab rozpłodowy wiec cnna jak dla mnie uzasadniona.... to juz inna sprawa.... Gracz Gaby wczoraj tez o tym do mnie pisał
kotu1989
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:39

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez JAN AARDEN » 19 sty 2016, o 19:44

pierwszy raz widze te aukcje sredniak pot 24 idealny do rozplodu za 1375 C to nie duzo :o
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez JAN AARDEN » 19 sty 2016, o 20:14

ciekawe co bedzie z ta aukcja http://s1.polskilotnik.pl/rynek/aukcje/108533/ ;)
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez Andrew » 19 sty 2016, o 23:10

Rynek centralnie sterowany ;)
Sam bym tyle dał za tego ptaka. A teraz wiem żeby takich gołębi na aukcji już na pewno nie wystawiać. Bo poza niską ceną (tak po prostu) ze strony kupujących dochodzi do tego dodatkowe ryzyko. Wystawiając takiego ptaka, oczekiwałbym co najmniej 1000 euro. Widzę, że postępowanie admina wiąże się z ostatnią giełdą. Skoro żeście na giełdzie otrzymali tyle dobrych średniaków, to ceny na rynku młodych po nich nie mogą być tak wysokie. Zaznaczę, że nie każdy gracz, w tym nowi mieli do nich dostęp, z różnych powodów. Rzadko krytykuję działania administracji w tej grze, ale aukcji zawsze będę bronił, bo to jeden z kluczowych elementów tej gry.
Andrew
 
Posty: 119
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 17:13

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez roxen » 20 sty 2016, o 00:01

po co te nerwy, po co aukcje? W sklepie powinny być skupowane i sprzedawane ptaki i 50% problemów mniej :D
Kolega jmjmj pisze ze aukcje to też gra, tylko jakoś nigdy go nie zauważyłem wśród kupujących, więc pytanie do niego w jaki sposób traktuje tą grę tzn. w która stronę tylko do sprzedaży?
roxen
 
Posty: 23
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 11:28

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez kotu1989 » 20 sty 2016, o 07:23

aukcje po to aby cos kupić.... nie wychodza nam rozpłodowe to sie kupuje od innych proste.... wyszły mi słabe młode to mogę wzmocnić sie na aukcjach... wiec nie rozumiem o co ci chodzi roxen... Kolejna sprawa... ja szdze ze cenna za tego ptaka jest oki... sam nieraz skupuje rozpłodowe... bo na giełdzie jest tylko opcja 10-14 do kupienia reszta juz strasznie droga... Mi taka mysl przechodzi ze jak bedzie giełda i przepłace ptaka za monety to moze tez zostana mi zwrócone :D ... ale poczekajmy na admina... miałem byc grzeczny to jestem... :twisted:
kotu1989
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:39

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez jmjmj » 20 sty 2016, o 08:14

Nie sądzę żeby to C co mi zabrali trafilo do gracza który wygral aukcje :D
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez NAMA » 20 sty 2016, o 10:18

viewtopic.php?f=6&t=514


Znikną miedzy innymi takie problemy a jakość gry wzrośnie
NAMA
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:17

Re: Numer aukcji: R108130

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 20 sty 2016, o 11:15

kotu1989 napisał(a):aukcje po to aby cos kupić.... nie wychodza nam rozpłodowe to sie kupuje od innych proste.... wyszły mi słabe młode to mogę wzmocnić sie na aukcjach... wiec nie rozumiem o co ci chodzi roxen... Kolejna sprawa... ja szdze ze cenna za tego ptaka jest oki... sam nieraz skupuje rozpłodowe... bo na giełdzie jest tylko opcja 10-14 do kupienia reszta juz strasznie droga... Mi taka mysl przechodzi ze jak bedzie giełda i przepłace ptaka za monety to moze tez zostana mi zwrócone :D ... ale poczekajmy na admina... miałem byc grzeczny to jestem... :twisted:

Kotu nie oszukujmy się dobre rozpłodowe kupujesz tylko kto je wystawia jmjmj? czy taki któremu trafił się max pot za 350c a gra tylko aby zarobioną na nim kasę przelać na inne konto za byle dziada?
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Następna strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron