Działanie Gry

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić.

Działanie Gry

Postprzez Michał Sz » 4 sty 2016, o 11:39

Witam panie administratorze cały czas pan pisze jak to nie można usunąć giełdy a to to a to tamto bo nowi gracze nie będą mieć szans , to niech pan wytłumaczy wszystkim jedną sprawe , czy nowy gracz może tu w chwili obecnej coś ugrać bez kupowania monet na starcie ? A no dobrze wiemy że nie, Bo po gołębiach z licytacji gracze będą juz mieć młode 28 a gracze którzy na giełdzie kupują jak będa mieć 26 to już dobrze , więc jaki jest w tym wszystkim cel , i kolejny raz ten sam błąd że już sa licytacje z grudnia co to ma na celu ? Gracz musi przelicytować już ofertę z grudnia tak ?. Wiem pewnie moge już czekać na bana bo wyraziłem swoje zdanie ale już mnie to denerwuje , go gracz który jeden sezon zawali to bez doładowania nie ma szans na wygraną , musi grać dzień w dzień a i tak będzie miał z 1000 młodych 2 rozpłodowce tak jak to pisał jeden gracz. Prosze sie dobrze zastanowić czy o to własnie panu chodziło żeby wszystko toczyło sie wokół monet bo na chwile obecną tak to wygląda i nie jest to moja złośliwość ale wszyscy gracze sądzą to samo.
Pozdrawiam
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Działanie Gry

Postprzez Gaby 053 » 4 sty 2016, o 13:20

Monety,monety,monety Panowie !!! :((
Gaby 053
 
Posty: 22
Dołączył(a): 3 lip 2015, o 08:34

Re: Działanie Gry

Postprzez eloymartinez » 4 sty 2016, o 15:07

i to co sezon bo z tych co kupisz i tak niewiele uchowasz do rozplodu.
eloymartinez
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 08:45

Re: Działanie Gry

Postprzez arek mazur » 4 sty 2016, o 15:50

Szkoda gadać
arek mazur
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 lip 2015, o 16:20


Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron