Gracz <★<★<★°BENZING°★>★>★>

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić.

Re: Gracz <★<★<★°BENZING°★>★>★>

Postprzez ★★★PI0450★★★ » 16 sie 2015, o 21:47

★★★PI0450★★★ napisał(a):
Michał Sz napisał(a):Puknij się dzieciaku w ten łeb , gracz jest z sekcji Mistrze bo już to sprawdzałem u nas nigdy nie był wiec nie wiem kto to jest i o co mu chodzi może się mu naraziłeś a co do postawy admina i technicznego to jest to mało poważne bo sprawa nie jest od 1h na forum tylko od 3 dni , zgłaszałem to i nic , nie mam gdzie tej sprawy zgłosić bo bym to inaczej załatwił ale oficjalnie składam skarge do zarządców serwera na tego gracza o pomówienia i oszczerstwa co do mojej sekcji przez co straciliśmy popularność i podania .proponuje coś z tym zrobić nie bądźmy dziećmi macie serwer , macie z tego pieniądze to reagujcie jesli potrzeba !!!


I tu sie zgadzam zrubcie cos z tym graczem Dawid.pl. ( to prawda nie wypre sie ze napisalem tak o twojej sekcji )ale kurde nie grozilem ci ze cie zabije a ty co naslaes go bo sam napisal ze mnie w leb trzasnie ze pisze o was



Przeczytaj jeszcze raz dokladnie ze zrozumieniem to co w nawiasach
★★★PI0450★★★
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 lip 2015, o 09:56

Re: Gracz <★<★<★°BENZING°★>★>★>

Postprzez ★★★PI0450★★★ » 16 sie 2015, o 21:50

★★★PI0450★★★ napisał(a):
MichaÅ‚ Sz napisał(a):Puknij siÄ™ dzieciaku w ten Å‚eb , gracz jest z sekcji Mistrze bo już to sprawdzaÅ‚em u nas nigdy nie byÅ‚ wiec nie wiem kto to jest i o co mu chodzi może siÄ™ mu naraziÅ‚eÅ› a co do postawy admina i technicznego to jest to maÅ‚o poważne bo sprawa nie jest od 1h na forum tylko od 3 dni , zgÅ‚aszaÅ‚em to i nic , nie mam gdzie tej sprawy zgÅ‚osić bo bym to inaczej zaÅ‚atwiÅ‚ ale oficjalnie skÅ‚adam skarge do zarzÄ…dców serwera na tego gracza o pomówienia i oszczerstwa co do mojej sekcji przez co straciliÅ›my popularność i podania .proponuje coÅ› z tym zrobić nie bÄ…dźmy dziećmi macie serwer , macie z tego pieniÄ…dze to reagujcie jesli potrzeba !!!


I tu sie zgadzam zrubcie cos z tym graczem Dawid.pl. ( to prawda nie wypre sie ze napisalem tak o twojej sekcji )ale kurde nie grozilem ci ze cie zabije a ty co naslaes go bo sam napisal ze mnie w leb trzasnie ze pisze o was



Przeczytaj jeszcze raz dokladnie ze zrozumieniem to co w nawiasach
★★★PI0450★★★
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 lip 2015, o 09:56

Poprzednia strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron