Skarga na... Administrację

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić.

Skarga na... Administrację

Postprzez Jaciub » 16 cze 2015, o 23:05

Dość, dość, dość...Zgłaszałem to kilku krotnie, wszędzie gdzie to było możliwe do teraz 0 pomocy i odzewu...
Pierwszy lot próbny- Błąd Administracji gołębie nie wracają, gdy już dostałem ptaki przyrost formy moim ptakom wyniósł 0 a jak się dowiedziałem powinna forma urosnąć o 10%. O ile wiem loty próbne miały zwiększać formę ptakom po okresie rozpłodowym wniosek: Jetem stratny
Drugi lot próbny - mimo, że był lot dłuży forma moim ptakom urosła o 6% wniosek; Jestem stratny
Pierwszy konkurs - Błąd Administracji połowa graczy dostaje masę obcych od 3 rano mimo, że wszystkie ptaki zwróciłem zasyfiło mi cały gołębnik przez co przywołałem gołąbka a go nie było ani w powiadomieniach nic, gdyż pełno syfu w gołębniku.. Cały syf sprzedałem do kupca wiedziałem, że monety i zegary zostaną zabrane, ale postanowiłem upić sobie zegar, gdyż może w ten sposób Administracja mnie zauważy, ale nie.. Część gołębi wysłałem przed przerwą techniczną po przerwie kolejnych nie mogę wysłać, gdyż wyskakuje komunikat "Gołębiom założono większą ilość tipesów od tej, którą posiadasz.". Mimo, że zgłosiłem to zaraz jak uruchomiony został serwer do teraz dalej Administracja mnie olewa wniosek: Jestem stratny

Podsumowanie: Przez błędy Administracji nie moje, a Administracji od samego początku jestem w plecy.. Do tego Administracja kompletnie mnie olewa..

Nie oczekiwałem żadnej rekompensaty tylko chciałem, aby forma została przywrócona, albo po próbnym możliwość wysłania ptaków na oblot..

Pewnie teraz dostanę "opierdziel" od Administracji i jakieś dziwaczne wyjaśnienia, ale nie da się ukryć, że przez ich błędy jestem stratny i ciężko napisać im zdanie wytłumaczenia.
Jaciub
 
Posty: 50
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:13

Re: Skarga na... Administrację

Postprzez Jaciub » 16 cze 2015, o 23:10

Teraz ostro się wku******
Teraz widzę, że mimo lecenia gniazdówką mam tylko 2 zdobyte konkursy...
+1 konkurs, gdyby obce nie zapchały mi gołębnika...
+ kolejne konkursy, gdyby forma była większa, gdybym nie stracił na próbnym..
Jaciub
 
Posty: 50
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:13

Re: Skarga na... Administrację

Postprzez marcin » 16 cze 2015, o 23:12

ZGADZAM SIE Z KOLEGOM W 100%% :!: :!: :!: :!: 8-)
marcin
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:12

Re: Skarga na... Administrację

Postprzez Jaciub » 17 cze 2015, o 08:33

Jestem jednym z nielicznych graczy, którzy spędzili i poświęcili czas tej grze od 1 sezonu Serwera 1 Samar. I kiedyś współpraca Gracz-Administracja była dużo lepsza. Jak widać staż też znaczenia nie ma.. To ja już nie wiem co trzeba zrobić, żeby w końcu Administratorzy zwrócili uwagę...
Proponowałbym zrobić głosowanie o całkowite zresetowanie serwera, bo to co się do tego czasu dzieje to kpina...
Jaciub
 
Posty: 50
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:13

Re: Skarga na... Administrację

Postprzez Jaciub » 17 cze 2015, o 08:40

PS: Zapomniałem o:

Pierwszy dzień sezonu- wtopa Administracji.. Pierwsi gracze nie dostali wszystkich gołębi.. Gołębie zostały dodane później, gdzie już formy im zwiększyć nie dało rady, gdyż za późno były dodane graczom wniosek: w plecy od pierwszego dnia
Serwer mógł jeszcze później wystartować ;)
Jaciub
 
Posty: 50
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:13

Re: Skarga na... Administrację

Postprzez ----> B-U-I-J-K <----- » 17 cze 2015, o 08:48

Kolego jakie resetowanie? Ludzie już wydali pieniądze na monety itp.. Błędy się zdarzają jest to 1 sezon zapoznania się z grą, więc nie płacz tylko się z tym pogódź, poza tym Administracja ma chyba większe problemy związane z grą niż te twoje wyżej wymienione. Ta gra ma być rywalizacją a jednocześnie zabawą, więc wrzuć na luz, bo to jest dopiero 1 sezon.
Pozdrawiam
----> B-U-I-J-K <-----
 
Posty: 71
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 22:38

Re: Skarga na... Administrację

Postprzez marcin » 17 cze 2015, o 09:27

Kolego jakie błędy, był na to czas aby sie przygotowac , cztery serwery na golembieonline to jakes doswiadczenie jest i tylu błendów co tu przez tydzień dzialania nie było ,dlaczego ktos ma placic za czyjes blendy ?
marcin
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:12

Re: Skarga na... Administrację

Postprzez ----> B-U-I-J-K <----- » 17 cze 2015, o 10:41

Kolega Jaciub w swoim poście napisał, żeby zresetowac wszystko i zacząć od nowa, ale jaki to ma sens? Przecież już dużo uzytkowników zakupiło monety i co?
Miało by to przepaść?
----> B-U-I-J-K <-----
 
Posty: 71
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 22:38

Re: Skarga na... Administrację

Postprzez Rafał1903 » 17 cze 2015, o 10:48

Panowie, gra co dopiero powstała i to było pewne, że jakieś błędy będą się zdarzać, co do Administracji to nw czy admin czyta codziennie, ale myślę że błędy są eliminowane
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Re: Skarga na... Administrację

Postprzez Jaciub » 17 cze 2015, o 10:50

kto powiedział, że monety mają przepaść. mają gdzieś w bazie danych, kto ile kupił.
Moim zdaniem przed puszczeniem nie pewnego serwa powinien być beta serwer przez chociaż jeden sezon...
Skoro mówisz, że czemu inni mają być poszkodowani... A czemu ja mam być poszkodowany?
Mówisz, że chodzi o rywalizację... Jak mam rywalizować skoro od początku jestem w plecy, a sam wiesz jak ważna jest forma...
Gdyby chodziło o Ciebie nie podlizywałbyś się Administracji tylko sam byś buzię otworzył..
Jaciub
 
Posty: 50
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 19:13

Następna strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości