Odwołanie

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Odwołanie

Postprzez Michał Sz » 7 gru 2015, o 20:11

Witam uważam że mój ban na 3 dni za ,,wielokrotną obrazę gracza na czacie'' jest nie do końca słuszny , bo i owszem mogłem go wyzwać ale prosze sprawdzić jak on sie zachowuje ,notorycznie obraża moją sekcje bo go z niej kiedyś usunąłem mnie również nie raz obrażał i nic z tego powodu nie ma , proszę o odblokowanie konta a obiecuje że taka sytuacja już sie nie powtórzy. Tak wiec jeszcze raz prosze o odbanowanie bo dużo stracę przez te 3 dni
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Odwołanie

Postprzez bayahuza » 8 gru 2015, o 00:36

Michał nic nie poradzisz na takiego osobnika. Najpierw prowokuje, wypisuje swoje urojone historie czeka aż kogoś nie wytrzyma nerwowo a następnie konfidenci to wszystko adminowi. Musisz po prostu zdać sobie sprawę, że społeczniaki pokroju strusia pędziwiatra są wszędzie i w realu i w wirtualnym świecie a do Pana admina mam taką prośbę żeby zajrzał w końcu do działu błędy i zgłoszenia i ponakładał bany tym graczom, którzy kombinują na aukcjach wtedy byłby większy pożytek z Pańskich banów.
bayahuza
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 11:39

Re: Odwołanie

Postprzez Michał Sz » 8 gru 2015, o 07:56

A to wszystko to jest jakaś głupia zazdrość od dnia kiedy go wywaliłem ciągle ma jakiś problem
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Odwołanie

Postprzez Administrator » 8 gru 2015, o 12:06

Panowie...jest akcja i reakcja, jeśli uważacie, ze ktoś Was obraził, to nie ma co się zastanawiać tylko raportować, jednak nie każde nieprzyjemne słowo jest obrazą. W tej sytuacji nie miałem nawet wątpliwości, ze blokada się należała, pamiętajcie że kultura obowiązuje.

Staram się nagradzać wszystkich "uczciwych inaczej" i żadna zgłoszona sprawa nie pozostaje bez odpowiedzi.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Odwołanie

Postprzez Michał Sz » 8 gru 2015, o 14:52

Jak najbardziej rozumiem wiem że może przesadziłem ale miałem go już dość jak napisał że sekcja prawdziwi hodowcy to banda irytantów czy coś w tym stulu , mimo to bardzo prosze o odbanowanie lub zmniejszenie a objecuje że podobna sytuacja sie nie powtórzy
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron