Odwołanie

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Odwołanie

Postprzez Lech1994 » 12 lis 2015, o 18:54

Zostałem zbanowany za słowa "Wygląda to w tej chwili tak:1-latki-101%,2-104%,3-107%,4-103%,5-99% i 6-130%. Jak może być różnica miedzy 5 a 6-latkami 31%? Jakie to ma w ogóle odwzorowanie z hodowlą gołębi pocztowych ? Czym w ogóle się kierował administrator ustalając to tak? To jest śmieszne i nie do zaakceptowania. Liczę że dzisiaj zostanie to naprawione bo jak nie to ruszy sezon, który będzie bez sensu."
Nie obraziłem tymi slowami adminstratora, tylko błąd jaki zaistniał i tego co wiem to rzeczywiście był błąd. Trochę mnie poniosło, ale to było tylko wyrażenie swojej opinii, co chyba nie jest zabronione.
Jeżeli ban nie zostanie wycofany mam cały sezon praktycznie w plecy, bo gołębi na lot nie zapisałem i nie zapisze, a długo się przygotowywałem do tego sezonu.
Proszę o przemyślenie swojej decyzji.
Lech1994
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 09:43

Re: Odwołanie

Postprzez Michał Sz » 12 lis 2015, o 23:13

Lech ma racje dzieją sie tu poważniejsze sprawy i problemy a tu został zbanowany o powiedział jaki jest błąd , cały ten serwer zmierza w złą strone , gracz który wyraził zdanie zostaje banowany gdzie nawet słowem nie obraził nikogo z administracji nie rozumiem tego wgl cała sekcja traci na tym że admin miał kaprys go zbanować co nie jest uzasadnione bo ja tam obrazy nie widze , pewnie i ja zaraz bana dostane ale taka jest prawda tylko gracze nie są traktowani tak samo i obiektywnie co po czym dłużej grze wychodzi . Takie moje zdanie Pozdrawiam
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Odwołanie

Postprzez Argonon » 12 lis 2015, o 23:33

Administracja rozdaję bany tylko za głupoty np takie jak ta wyżej a nie tym którym się one naprawdę należą.
Argonon
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2015, o 23:52

Re: Odwołanie

Postprzez kotu1989 » 13 lis 2015, o 00:20

Sory ale jesli Lecz rzeczywiście został za to zbanowany to nie mam pytan;) Zyjemy w cywilizowanym kraju a tu jak w średniowieczu nie wyrazić opinie która zresztą była słuszna, bo kolega wyraził opinie na temat błedu... no chyba ze ban jest jeszcze za cos o czym ja nie wiem.. najlepiej nic nie pisać toz to strach;)
kotu1989
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:39

Re: Odwołanie

Postprzez Bartek01 » 13 lis 2015, o 00:22

Ja również popieram Lecha. Nie napisał nic złego a zgłosił bardzo poważny problem. I sądzę iże ban się nie należał :)
Bartek01
 
Posty: 15
Dołączył(a): 13 lis 2015, o 00:15

Re: Odwołanie

Postprzez bayahuza » 13 lis 2015, o 00:41

A czego wy oczekujecie? Żyjemy w patologicznym policyjnym państwie gdzie za rzucenie śmiecia przybiją wam większą karę niż za poważne przestępstwo. Tak samo jest i tu za byle co bana dostaniesz a ci co przekręty robią to się śmieją z nas i z admina i robią dalej swoje.
bayahuza
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 11:39

Re: Odwołanie

Postprzez Lech1994 » 13 lis 2015, o 01:29

Dostałem bana za to co napisałem, nic więcej nie zrobiłem. Dzięki chłopaku za wstawienie się za mna☺ niestety adminstrator nie ma checi wyjasnienia decyzji, ktorej nie potrafie zrozumiec
Lech1994
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 09:43

Re: Odwołanie

Postprzez Administrator » 13 lis 2015, o 11:44

Szanowny Panie,
Bana dostałeś za to, co napisałeś o mojej osobie na czacie, a tyczyło to się rzekomego olewania graczy i problemów. Tak się składa, że żadne sensowne zgłoszenie na supporcie nie pozostaje bez odpowiedzi, przeszukałem listę zgłoszeń i nic, co wymagało mojej interwencji, a zgłoszone było przez Pana nie znalazłem, w ogóle znalazłem tylko jedno Pańskie zgłoszenie, które umieścił Pan w mojej prywatnej skrzynce prywatnej na forum, a pytanie brzmiało "dlaczego zginął mi gołąb z giełdy" no cóż, tego nie będę komentował, bo pokazuje tylko tyle, że nie zaznajomił Pan się z podstawami tej gry, a to przykre zważywszy na Pańskie słowa na czacie. Ponadto napisał Pań odwołanie o 18:54, gdzie ja pracuje w godzinach 8-16, a o godzinie 1:29 pisze Pan, że admin nie ma chęci wyjaśnienia sprawy. No bardzo ciekawe, wymaga Pan był bym dostępny 24/h/7? Niestety jest to niemożliwe, bo mam też realne życie. Więcej cierpliwości życzę i proszę ważyć słowa, bo za takie, które nie są prawdziwe, a naruszają moje imię czy też gry będę czasowo blokował konta.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Odwołanie

Postprzez Lech1994 » 13 lis 2015, o 12:17

Witam,
Panie administratorze o zaginięciu mojego gołębia napisałem 6 listopada, tak 6 listopada, a o tym że admistrator olewa graczy 11 lub 12 listopada, czy oczekuję pracy 24/h 7 dni w tygodniu, sam powinien Pan odpowiedzieć na to pytanie. Zadałem takie pytanie ponieważ gram w tą grę od 1 sezonu a zdarzyło mi się to 1 raz, w dodatku to był gołąb kupiony na gełdzie za około 1tys co dla takiego gracza jak ja, jest tydzień zbierania. Dostałem bana za to że administrator usłyszał trochę cierpkił słów, których nie potrafił przełknąć, nie było w tych słowach obrazy tylko wytknięcie błędu, jak będzie Pan tak dalej postępował to będzie Pan tracił graczy.
Lech1994
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 09:43

Re: Odwołanie

Postprzez Lech1994 » 13 lis 2015, o 12:19

Jeszcze dodam że ten gołąb zginął mi na oblocie, najpierw zapytałem na forum sekcji czy to jest możliwe i tam mi doradzili żebym napisał do administratora, więc napisałem.
Lech1994
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 09:43

Następna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron