Odwołanie

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: Odwołanie

Postprzez Administrator » 13 lis 2015, o 13:07

Na oblocie nie ma możliwości zgubić gołębia, nie ma takiej opcji, no chyba, że gołębnik jest wypełniony co do ostatniej sztuki, a w czasie oblotu do gołębnika wróci jakiś gołąb, który wcześniej brał udział w locie z tego gołębnika, a hodowca postawił już na nim krzyżyk i na jego miejscu umieścił innego ptaka, w takiej abstrakcyjnej sytuacji mogę dopuścić, ze gołąb może zginąć, ale to jedyny przypadek. Dodatkowo pozwolę sobie zacytować Pańskie pw do mnie "Zginął mi gołą zakupiony wczoraj na giełdzie, pot. 22 na średni dystans o widełkach do 100%, proszę o wyjaśnienie co się z nim stało." Z tego zdania nie wynika dosłownie nic, prócz tego, że zginął gołąb, nie podał Pan ani daty, ani okoliczności, a chciałbym tylko zaznaczyć, że w trakcie sezonu podczas lotów prawie u każdego hodowcy ginie blisko 50% lotowanych gołębi, więc do czego tu się ustosunkować? Takich maślanych zgłoszeń jest masa i mógłbym odpisywać na nie bez końca. Ja potrafię posypać głowę popiołem, ale tego dnia na czacie wraz z grupką innych graczy poniosła Was frustracja. Jeśli ma Pan pilną sprawę, to proszę zgłaszać to na forum, nie wiem co to za nawyki informowania administracji na pw na forum, to chyba ostatnie miejsce do przeglądania. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, Pan pomyśli co w głowie mają początkujący gracze, którzy widzą kpiny nieuzasadnione oszczerstwa pewnej grupy graczy na czacie? Co oni wtedy robią? Rezygnują z gry zanim ją poznają, a przecież nic wielkiego się nie wydarzyło w tym czasie byście mieli wielkie powody do narzekania.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Odwołanie

Postprzez Lech1994 » 13 lis 2015, o 13:18

Tutaj przyznam Panu rację, pytanie było źle sprecyzowane, dla Pana to by było "jak szukanie igły w stogu siana". Niby napisałem wcześniej do "Technicznego" czy gołąb może zginąć na oblocie ale to inna sprawa. Trochę mnie poniosło, ale wciąż uważam że nie zasługiwałem na tak bolesną karę, bo przez tego bana sezon na gołębie stare dla mnie się skończył.
Lech1994
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 09:43

Re: Odwołanie

Postprzez Administrator » 13 lis 2015, o 13:46

Czy kara jest bolesna? Mniejszej kary niż na 1 dzień w zasadzie nakładać nie ma sensu, problemem jest to, ze tu pracuje się przynajmniej 14 dni na sukces i nawet 1 dzień może zaboleć. Raczej nie dojdziemy do porozumienia w kwestii argumentów, proszę wziąć tylko pod uwagę, że chyba jednak coś było nie tak w Pańskim zachowaniu skoro pewni ludzie je zaraportowali, gdyby nie zgłoszenie, to ja pewnie bym o całej sytuacji się nie dowiedział.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Odwołanie

Postprzez Lech1994 » 13 lis 2015, o 14:17

Ci którzy to zgłosili wiedzieli co robią, wiedzieli ze w ten sposób mogą być o 1 pozycję wyżej, albo myśleli ze ich administrator za to nagrodzi. Wiemy wszyscy jacy są ludzie, to tylko gra ale w realu niektórzy by dużo zrobili żeby wyeliminować konkurencję. Więc wcale się nie dziwię ze ktoś to zgłosił. Jak by Pan nie widział parę osób się za mna wstawilo publicznie ,ale Pan woli brac pod uwagę osoby które potrafią po kryjomu wysłać prywatną wiadomosc, aby nie ujawniać swojej osoby.
Lech1994
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 09:43

Re: Odwołanie

Postprzez Administrator » 13 lis 2015, o 14:53

Tak wstawili się nie wiedząc za co jest nałożona blokada, ja widziałem jak organizowali akcje obronną, ale bez sensownych argumentów. Tu nie chodzi o to, kto ma większą rzeszę kolegów, ale o lad na czacie i nie wprowadzanie przypadkowych graczy w błąd.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Poprzednia strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

cron