Odwołanie

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: Odwołanie

Postprzez Krzysztof Potrykus » 23 paź 2015, o 15:08

a ja mysle ze nalezy sie ban za zlamanie regulminu taki sam jak kazdy inny. czemu ban dzisiaj ?
bo moze Admin wchodzi o danych godzinach i sprawdza zgloszenia? przeciez nie siedzi na czacie 24/7 i nie czyta tego co piszemy, tylko to co kto zglosi...
Krzysztof Potrykus
 
Posty: 93
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:36

Re: Odwołanie

Postprzez GGBenq » 23 paź 2015, o 15:09

Majk też dostałem bana za słowo "w*ierdol" ...
GGBenq
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 22:12

Re: Odwołanie

Postprzez MajkTajson » 23 paź 2015, o 15:27

Krzysiu miło z twojej strony ;)

A admin widział wczoraj to wiec wczoraj juz mogl dac bana a nie czekał do dzisiaj . Wczoraj zwrocił mi uwagę więc widział to ....

Panie Administratorze ban na 1 dzień niby do zniesienia , ale wyklucza z otrzymania jakiejkolwiek nagrody , gdzie pare monet napewno bym dostał po sezonie .
MajkTajson
 
Posty: 86
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 11:14

Re: Odwołanie

Postprzez jmjmj » 23 paź 2015, o 15:39

Administrator napisał(a):§ 7 Ogólne zasady użytkowania
2. Zabrania się umieszczania treści wulgarnych, rasistowskich, erotycznych i wszystkich innych łamiących zasady moralno-etyczne.

Czy ja mam przed oczami inny regulamin? Pełny znajduje się w stopce, również jest widoczny podczas rejestracji, a gracz zakładając konto godzi się postępować według zasad w nim zawartych. Dziwi mnie tok myślenia co niektórych osób, czyżby czat nie był elementem gry? Trochę powagi...


ma pan całkowitą racje. chciałbym jednak prosić by Pan pozwolił zapisać im gołebię na lot jutrzejszy . prożbę motywuję tym ze chodz popełnili błąd i powinni ponieś karę to jednak czasem postąpić trzeba wbrew zasadą które są ustalane dla dobra ogółu . oni bardzo sie interesują tą grą i już to ze zostali ukarani bedzie miało konsekwencje w tym ze nie dostaną monet za jedno z wyzwań . nauczkę juz dostali . a jak Pan sam mawia to jest wąskie grono ludzi grających w tą grę wiec mozna też być bardziej wyrozumiały :) pozdrawiam i dziekuję ;)
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Odwołanie

Postprzez Damian 0475 » 23 paź 2015, o 15:58

Wedlug mnie ban powinien byc na czacie a nie na grze, takie rozwiazania zniechecaja ludzi do tej gry, poswiecaja na gre duzo czasu a tu za taka blachostke traci caly sezon.
A po drugie bylem przy tej rozmowie i Majk nikogo nie obrazil i ban na gre to za duza kara
Damian 0475
 
Posty: 87
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 14:42

Re: Odwołanie

Postprzez MajkTajson » 23 paź 2015, o 16:01

.... faktycznie i traz za głupie przekleństwo , najbardziej premiowane wyzwanie bedzie nie zaliczone . Idealnie ...

czytał ktoś moze kiedyś w szkole literaturę?
tam też zdarzały się przeklenstwa poetow

Kiedyś jak jeszcze chodziłem do szkoły , nauczycielka mówiła że jesli to nikogo nie obraża to można uzywac wulgaryzmów bo to normalne polskie wyrazy , ktore znajdują się w słowniku .


Dobrze ze jmijm napisałeś bo zapomiałem też o tym ;/
MajkTajson
 
Posty: 86
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 11:14

Re: Odwołanie

Postprzez JAN AARDEN » 23 paź 2015, o 16:13

admin moglby zezwolic na zapisanie golebi na lot ;)
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: Odwołanie

Postprzez Krzysztof Potrykus » 23 paź 2015, o 16:16

kolego nie chodzilo mi o to ze akurat Tobie nalezy sie taka kara jak kazda inna, ale ogolnie.
bo np jesli ktos by pisal na pw, to dostanie bana na konto, jesli pisze na czacie sekcji to tez dostanie bana na konto, bron Boze mi nie ublizyles i tym wpisem nie chcialem Tobie dokopac ani nic z tych rzeczy, chodzi tu o rowne traktowanie, i to mialem na mysli...
aczkolwiek co do kwestii bana to dziwne ze dostales bana, bo Admin wyraznie napisal "ze jak nie przestaniecie to posypia sie bany, dostanie bana kazdy kto bedzie rano w zgloszeniach" wiec dziwne.. bo od tamtego momentu nie bylu juz zadnych wulgaryzmow...
Krzysztof Potrykus
 
Posty: 93
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:36

Re: Odwołanie

Postprzez jmjmj » 23 paź 2015, o 16:23

MajkTajson napisał(a):....

nauczycielka mówiła że jesli to nikogo nie obraża to można uzywac wulgaryzmów
;/


widzisz ty nie dostałeś bana za obrażanie ale własnie za wulgaryzmy. tak jak jest w regulaminie gry. myslałem ze rozumiesz swój bład... dlatego starałem sie cię bronic ale widze ze sam sie bardziej pogrążasz :(

ale dalej twierdzę ze powinieneś mieć mozliwośc zapisania gołebi na lot .
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Odwołanie

Postprzez Michał Sz » 23 paź 2015, o 19:10

Powiem tam również proszę o odblokowanie majka bo w pewien sposób traci szanse na wygranie konkursu w sekcji bo nie poda gołębia , a po 2 dzieją sie tu większe problemy niż to że ktoś użył wulgaryzmu , i za przekleństwa czy wulgaryzmy powinien być ban na czacie a nie pozbawienie kogoś szansy na dobre miejsce i teraz cała sekcja straci bo nie łapiemy punktów jak dla mnie jest to przesada z pana strony i ja bym sie zajął poważniejszymi sprawami a nie takimi głupotami , bo gdzie bany za aukcje za sprzedaże kont nikt o tym nie pisze bo nikt nie dostaje ,czasami jak jest problem to sie czeka tydzień na odpowiedz a o takie coś to od razu jest reakcja , to wygląda jak wyeliminowanie z gry. Więc wielki minus dla pana Admina
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron