Odwołanie

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: Odwołanie

Postprzez Administrator » 23 paź 2015, o 19:23

Michał Sz - jak chcesz komuś pomóc, to zamilknij, bo jesteś niepoważnym człowiekiem. Nie będziesz mi mówił, co powinienem, a co nie. Czat to nie prywatny folwark, a jak sytuacja się powtórzy, to go po prostu wyłączę. Nie bierzecie w ogóle pod uwagę, że czat czytają dzieci i osoby, dla których język jaki wczoraj pojawił się na czacie jest po prostu obraźliwy.
Poruszasz kwestie problemów? No jakoś nie wydaje mi się bym jakikolwiek poważny problem przemilczał, to co było konieczne do poprawy, poprawiłem przed sezonem. Zrównoważę jeszcze kolejną giełdę i na dobrą sprawę nie mam pomysłów co by jeszcze zmienić. Wszystkie zgłoszone aukcje i ogłoszenia kończą się moją interwencją i redukcją finansów bądź blokadą w zależności od sytuacji. Po drugie, to że do czegoś masz wątpliwości, nie usprawiedliwia wczorajszego zachowania. Mnie osobiście wulgaryzmy nie ruszają, ale akurat Majka zaraportowało kilkanaście osób i teraz zadaj sobie pytanie dlaczego to zrobili? :)

PS. Naprawdę myślałem o tym by koło 21 odblokować chłopaków by faktycznie mogli zapisać gołębie, ale to chyba nie ma sensu, bo myślałem, że szczególnie ta młodsza grupa użytkowników zrozumie powagę sytuacji, a zamiast tego widzę jakąś napinkę i szukanie argumentów na siłę.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Odwołanie

Postprzez bayahuza » 23 paź 2015, o 19:37

Dlaczego to zrobili? Dla zabawy po prostu społeczniaki aby komuś uprzykrzyć życie i tyle
bayahuza
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 11:39

Re: Odwołanie

Postprzez Michał Sz » 23 paź 2015, o 20:29

Panie Administratorze nadal uważam że jeśli ktoś zawinił na czacie to powinien tam dostać bana a nie pozbawiać go możliwości zapisania gołębi bo to go skresla o kilkanaście miejsc
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Odwołanie

Postprzez kotu1989 » 23 paź 2015, o 20:45

ja tam tez bym ich odblokował... Zawistni ludzie ich zgłosili;) Panie adminie co ma pan na mysli (zrównowaenie nastepnej giełdy)
kotu1989
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:39

Re: Odwołanie

Postprzez GGBenq » 23 paź 2015, o 20:54

Nie ma sensu się kłócić bo i tak nic z tego nie będzie.. jeden lot nas ominie: / Najgorsze jest to wyzwanie no ale cóż .. Administrator ma swoje zdanie i tak będzie..
GGBenq
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 22:12

Re: Odwołanie

Postprzez Administrator » 23 paź 2015, o 21:33

GGBenq napisał(a):Nie ma sensu się kłócić bo i tak nic z tego nie będzie.. jeden lot nas ominie: / Najgorsze jest to wyzwanie no ale cóż .. Administrator ma swoje zdanie i tak będzie..


Odblokowałem Was, ale niech to będzie nauczka, bo to że nie wszyscy piszą na czacie nie oznacza, ze nie widzą, a regulamin czy się komuś podoba czy nie to musi być przestrzegany.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Odwołanie

Postprzez JAN AARDEN » 27 paź 2015, o 12:58

Administrator napisał(a):Michał Sz - jak chcesz komuś pomóc, to zamilknij, bo jesteś niepoważnym człowiekiem. Nie będziesz mi mówił, co powinienem, a co nie. Czat to nie prywatny folwark, a jak sytuacja się powtórzy, to go po prostu wyłączę. Nie bierzecie w ogóle pod uwagę, że czat czytają dzieci i osoby, dla których język jaki wczoraj pojawił się na czacie jest po prostu obraźliwy.
Poruszasz kwestie problemów? No jakoś nie wydaje mi się bym jakikolwiek poważny problem przemilczał, to co było konieczne do poprawy, poprawiłem przed sezonem. Zrównoważę jeszcze kolejną giełdę i na dobrą sprawę nie mam pomysłów co by jeszcze zmienić. Wszystkie zgłoszone aukcje i ogłoszenia kończą się moją interwencją i redukcją finansów bądź blokadą w zależności od sytuacji. Po drugie, to że do czegoś masz wątpliwości, nie usprawiedliwia wczorajszego zachowania. Mnie osobiście wulgaryzmy nie ruszają, ale akurat Majka zaraportowało kilkanaście osób i teraz zadaj sobie pytanie dlaczego to zrobili? :)

PS. Naprawdę myślałem o tym by koło 21 odblokować chłopaków by faktycznie mogli zapisać gołębie, ale to chyba nie ma sensu, bo myślałem, że szczególnie ta młodsza grupa użytkowników zrozumie powagę sytuacji, a zamiast tego widzę jakąś napinkę i szukanie argumentów na siłę.


panie administratorze wspomina pan o zrownowazeniu gieldy czy moze pan cos wiecej na ten temat napisac jak by to mialo wygladac :)
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Poprzednia strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron