ban..

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

ban..

Postprzez ~~~TAURIS~~~ » 29 wrz 2015, o 14:12

To konto jest zbanowane. Ważność bana wygasa 29.10.2015, 10:08:24.
Powód: Zamieszczenie ogłoszenia z zamiarem wyłudzenia i oszustwa.

dziś dostalem cos takiego... moje ogłoszenia polegaly na tym.. ze wystwialem link z golebiem.. i ,, licytujcie poki jest ,, nikogo nie zmuszalem zeby licytowal...
kto chcial to licytowal...aa ja za to dostalem bana.. nie rozumiem tego :roll: i panie adminie pisze z konta kolegi dla jasnosci.. :oops:
~~~TAURIS~~~
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 cze 2015, o 21:15

Re: ban..

Postprzez Administrator » 2 paź 2015, o 12:26

Ma Pan bana za ogłoszenie zamieszczone na forum, w którym pisał Pan o odstąpieniu monet. Po kliknięciu w link należało podać numer swojego telefonu, a to już absurd i działanie powszechnie stosowane przez wyłudzaczy, naciągaczy i wszelkiego rodzaju oszustów, ja sobie na coś takiego na swoich portalach nie pozwolę. Ponadto blokada konta w grze nie jest równoznaczna z blokada konta na forum, więc odwołanie można napisać samodzielnie. Idąc dalej, pisząc odwołanie należy podać dane konta, którego odwołanie dotyczy, bo niby skąd mam wiedzieć o jakim graczu rozmawiamy? Gdyby nie to, że tego dnia nałożyłem tylko jednego surowego bana, to bym w ogóle nie ustosunkował do tej wiadomości, bo nawet nie podał Pan podstawowych informacji.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22


Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron