Niesłuszny ban

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Niesłuszny ban

Postprzez bayahuza » 28 sie 2015, o 20:54

Witam. Dostałem bana za niby obrazę innego gracza. Zapewne chodzi o niejakiego Strusia Pędziwiatra. Oświadczam, ze słowa jakie użyłem wobec jego osoby nie zawierały wulgaryzmów. Jeśli za takie coś dostaje się bana to ja nie wiem po prostu państwo cenzury. Dzieciak najpierw obraża cała sekcje za co jest banowany na czacie sekcyjnym przez prezesa sekcji " Prawdziwi Hodowcy " a nastepnie wypisuje do mnie jakieś durnoty. Poniosło mnie i tyle odpisałem mu że jest " cienki jak siki pająka " i biedny poleciał na skargę. Panie Adminie ile ma Pan Lat aby za takie głupoty banować graczy? Proszę o pomoc kolegów z sekcji żeby napisali co nieco o tym dzieciaku jakie problemy stwarzał w sekcji oraz proszę o zdjęcie bana.
bayahuza
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 11:39

Re: Niesłuszny ban

Postprzez Michał Sz » 29 sie 2015, o 17:17

Gracz Struś Pędziwiatr sam jest sobie winien za obrażanie sekcji został zbanowany i potem wypisywał rożne głupoty ja tez dostałem obraźliwą wiadomość ale przymknąłem na to oko a co do postawy pana administratora to mam wrażenie ze banuje osoby które mogą coś wnieść do gry a jak ja pisałem o problemie z graczem i podawaniu nie prawdziwych informacji to nawet nie wszedł w ten temat co jest niepoważne , proszę o odbanowanie bayahuza i zajęcie się czymś poważniejszym a nie pierdołami . takie moje zdanie . POZDRAWIAM
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Niesłuszny ban

Postprzez Administrator » 31 sie 2015, o 10:31

Ban był w 100% słuszny, a pełne moje wyjaśnienia otrzymał Pan na pw.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Niesłuszny ban

Postprzez bayahuza » 31 sie 2015, o 11:35

Podłość ludzka nie zna granic. Za pierdoły Pan banuje a za ogłoszenia o "oddaniu" konta to nie bo samemu nie chce się wejść i poczytać tylko czeka Pan na kolejnych życzliwych aż doniosą.
bayahuza
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 11:39

Re: Niesłuszny ban

Postprzez Michał Sz » 31 sie 2015, o 18:57

Panie adminie to gdzie w takim razie pan był gdy gracz o którym pisałem wcześniej podawał nie prawdziwe informacje i obrażał sekcje ? no właśnie pana nie było tak gdzie być powinno
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: Niesłuszny ban

Postprzez ★★★PI0450★★★ » 31 sie 2015, o 22:27

Michal hamuj sie trochę bo i ty dostaniesz bana i jak mozna zbanowac kogo sa to ze napisal "jesteś cienki jak siki pająka" przecierz to nawet nie grozba. To zgadzam sie ty z poszkodowanym to nie słuszny ban. Zbanowac to powinno sie za przekręty w grze i grozby tak jak Dawid.pl. napisal do mnie tak. " hehehe gościu juz nie żyjes" za takie cos powinien byc ban i dodtal tylko ze na tydzie a powinien byc staly. Ale dore i tyle kara bula. . A co do banu tego grasza z sekcji Prawdziwy hodowc on jest nie sluszny i powien byc ściągnięty
★★★PI0450★★★
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 lip 2015, o 09:56

Re: Niesłuszny ban

Postprzez Administrator » 1 wrz 2015, o 10:33

Chcecie ciągnąć dalej ten temat, to pociągniemy, zostało mi zgłoszonych przynajmniej 5 wiadomości z 1-2 dni. W wiadomościach tych znajdowało się kilka naprawdę poniżających zdań, a nie tak jak tu próbujecie przedstawiać. W ogóle to nie wiem dlaczego próbujecie mnie urabiać, skoro ja mam wszystko zaraportowane czarne na białym. Chcecie publicznie prać brudy, to może niech bayahuza opublikuje wszystkie wiadomości jakie wysłał na forum, to porozmawiamy, ja tego zrobić nie mogę, ale on owszem. Wtedy porozmawiamy o słuszności blokady.

★★★PI0450★★★ napisał(a):Michal hamuj sie trochę bo i ty dostaniesz bana i jak mozna zbanowac kogo sa to ze napisal "jesteś cienki jak siki pająka" przecierz to nawet nie grozba. To zgadzam sie ty z poszkodowanym to nie słuszny ban. Zbanowac to powinno sie za przekręty w grze i grozby tak jak Dawid.pl. napisal do mnie tak. " hehehe gościu juz nie żyjes" za takie cos powinien byc ban i dodtal tylko ze na tydzie a powinien byc staly. Ale dore i tyle kara bula. . A co do banu tego grasza z sekcji Prawdziwy hodowc on jest nie sluszny i powien byc ściągnięty


Tydzień to wystarczająco długo by nabrać refleksji, a jak nie to dostanie kolejnego, dłuższego aż się nauczy albo odejdzie z gry. Ewentualnie jeśli wziąłeś ten wpis na poważnie i czujesz się pokrzywdzony, to możesz złożyć donos do prokuratury, a ja wtedy zabezpieczę dowód.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Niesłuszny ban

Postprzez bayahuza » 1 wrz 2015, o 12:04

To co mi zostało i nie usunąłem to upubliczniam. Dodam tylko, że osobnik: Struś Pędziwiatr niejednokrotnie na czacie sekcji często wypowiadał się w sposób ironiczny, wkurzający, obrażający i niezrozumiały przez co w mojej opinii stał się osobą nie zasługująca na jakakolwiek kulturalną dyskusję. Dla Pańskiej wiadomości dodam także, że choć Struś Pędziwiatr działał mi na nerwy ani na czacie ani w prywatnych wiadomościach nigdy jako pierwszy nie podejmowałem z wyżej wymienionym graczem konwersacji a poniższa wymiana zdań jest wynikiem mojej niechęci do niego i faktem, że mi zawracał głowę swoimi ideologiami, których miałem dość.

S- Struś, B- bayahuza
S:★★★PRAWDZIWI HODOWCY★★★ Haha jak wam szło dobrze a jak was teraz inni leją po łbie to pokazujecie ta prawda hahaha
B:nie rozumiem ciebie kompletnie. masz dysleksje czy jesteś analfabetą?
S:A zresztą,ostatni sezon wam do łba walnoł,a teraz wam po łbie walą i macie makabre
B:O co ci chodzi. mocarza wziołeś czy grzybków się najadłeś? od ciebie i tak jesteśmy lepsi bo jesteś cienki jak siki pająka
S:Haha,taka potęga,a teraz tam gdzie krowa ma ogon no wiem że nieumiecie się z tym pogodzić baj baj
B:tornister już spakowałeś?
S:Oj biedny biedny ty
B:masz kompleksy w szkole cie gnębią to zadzwoń pod niebieska linię moze ktos cie wysłucha i pomoze
S: Żal mi was
S:Bayahuzie niewyzywałem ciebie ty mi obrazliwie nawtykałeś więc zmusiłeś mnie do wysłania notki,teraz poczekamy

Sam zaczyna pisze jakieś swoje smuty bo mu sezon nie poszedł po jego myśli a potem wielce urażony. Większość mojej wypowiedzi to forma pytająca jest również jedna porada a stwierdzenie to " jesteś cienki jak siki pająka " i to można podciągnąć pod obrazę reszta to zwykłe niekulturalne odzywki w kierunku niekulturalnego gracza, który na swoja opinię zasłużył wcześniej. Gdyby do mnie nie pisał i nie prowokował to bym nawet nim głowy na zaprzątał
bayahuza
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 11:39

Re: Niesłuszny ban

Postprzez NAMA » 1 wrz 2015, o 12:17

bayahuza napisał(a): Gdyby do mnie nie pisał i nie prowokował to bym nawet nim głowy na zaprzątał
Jest magiczny przycisk (zablokuj) i po sprawie. Więc przestań się ośmieszać. Zamknąć dyskusje na forum i tyle a przy okazji wyciągając pozytywne wnioski.
NAMA
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:17

Re: Niesłuszny ban

Postprzez bayahuza » 1 wrz 2015, o 12:30

NAMA gdybym wcześniej wiedział o tym magicznym przycisku to by tematu nie było. Choć jest on widoczny uszło to mojej uwadze. Może jestem mało spostrzegawczy może jeszcze nie wiem wszystkiego co i jak ale po ptakach. PS. po co się udzielasz jak Cię temat nie dotyczy?
bayahuza
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 11:39

Następna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron