Niesłuszny ban

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: Niesłuszny ban

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 1 wrz 2015, o 15:34

Administrator napisał(a):Ban był w 100% słuszny, a pełne moje wyjaśnienia otrzymał Pan na pw.


Bayahuza podejrzewam , że za to co opublikowałeś nie dostałeś bana. Było coś więcej. Myślę że Admin ma rację. No i pewnie to opublikuje.

P.S.
Opublikuj PW od Admina a wszyscy się dowiedzą czy taki święty jesteś.
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: Niesłuszny ban

Postprzez ★★★PI0450★★★ » 1 wrz 2015, o 22:06

Wy zamiast zakonczyc sprawe wchodzicie juz dalej w inne sprawy temat jest o banie i obrazliwej wiadomosci a nie o wiadomosci na PW od admina
★★★PI0450★★★
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 lip 2015, o 09:56

Re: Niesłuszny ban

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 2 wrz 2015, o 08:03

★★★PI0450★★★ napisał(a):Wy zamiast zakonczyc sprawe wchodzicie juz dalej w inne sprawy temat jest o banie i obrazliwej wiadomosci a nie o wiadomosci na PW od admina


Za prawdę powiadam Ci nie wiesz co piszesz :lol: :lol: :lol:
P.S.
Właśnie na PW ma napisane za co dostał bana, i nie sądzę, że tylko za siki pająka ;)
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: Niesłuszny ban

Postprzez Struś Pędziwiatr » 2 wrz 2015, o 08:29

Szkoda czasu na drążenie tematu. Zaczepki tego gracza np. wspomniane już tu pająki i dzieciaki (ile mam lat?) , były nie na miejscu. Ten gracz zapomina, że nawet w sieci obowiązują zasady.Było minęło. Nie ma już sprawy.
Struś Pędziwiatr
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 cze 2015, o 14:04

Re: Niesłuszny ban

Postprzez bayahuza » 2 wrz 2015, o 09:13

******sinopapuciaty****** napisał(a):
Administrator napisał(a):Ban był w 100% słuszny, a pełne moje wyjaśnienia otrzymał Pan na pw.


Bayahuza podejrzewam , że za to co opublikowałeś nie dostałeś bana. Było coś więcej. Myślę że Admin ma rację. No i pewnie to opublikuje.

P.S.
Opublikuj PW od Admina a wszyscy się dowiedzą czy taki święty jesteś.




Re: Niesłuszny ban

Wysłano: 31 sie 2015, 2015 10:31
Od: Administrator
Do: bayahuza
Witam,
Generalnie powiem krótko, ban był słuszny, a obrażać można i bez wulgaryzmów. Przeczytałem Wasza konwersacje kilkanaście razy i to Pan na pewno nie zachował się jak na człowieka dorosłego przystało. Struś, owszem kąśliwy, ironiczny i denerwujący, ale mimo wszystko nie mam parawki pod którą mógłbym podpiąć jego zachowanie. Jeżeli coś się dzieje na czacie sekcji, to wystarczy zrobić ss (screena) i podesłać go do mnie, albo zaprosić mnie na czat, od przywołania do porządku jestem ja, a tu widziałem naskok grupy graczy, bo nie spodobało się Wam co napisała jednostka. Mieliście prawo banować go na czacie/forum sekcji, ale ostre wiadomości pw nie były już potrzebne.
bayahuza
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 11:39

Re: Niesłuszny ban

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 2 wrz 2015, o 12:06

Mieliście prawo banować go na czacie/forum sekcji, ale ostre wiadomości pw nie były już potrzebne.

Nic się nie wyjaśniło. Bo nie znamy tych pw.
P.S.
Za same siki pająka to raczej ban niesłuszny.
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Re: Niesłuszny ban

Postprzez bayahuza » 2 wrz 2015, o 12:41

Moje jedyne wiadomości pw to ta wcześniejsza konwersacja innych nie było a jeśli ktoś z sekcji wysyłał mu obraźliwe wiadomości to ja za nie nie odpowiadam. Proszę admina o zamknięcie tematu.
bayahuza
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 11:39

Re: Niesłuszny ban

Postprzez Struś Pędziwiatr » 2 wrz 2015, o 14:17

Bayahuz, mój ostatni post to :

"Nadawca: | Struś Pędziwiatr
Odbiorca: | bayahuza (zablokuj)
Data wysłania: | 25.08.2015, 22:21:46
Temat wiadomości: | Brak tematu
Treść wiadomości:
Bayahuzie nie wyzywałem ciebie ty mi obraźliwie nawtykałeś więc zmusiłeś mnie do wysłania notki, teraz poczekamy"

Więc proszę sprawdzić kto prowokował,(daty posta)

"Nadawca: | bayahuza (zablokuj)
Odbiorca: | Struś Pędziwiatr
Data wysłania: | 27.08.2015, 11:23:13
Temat wiadomości: | Brak tematu
Treść wiadomości:
siema dzieciak. co tak słabo w tym sezonie lecisz ha ha?"
Struś Pędziwiatr
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 cze 2015, o 14:04

Re: Niesłuszny ban

Postprzez bayahuza » 3 wrz 2015, o 00:52

Struś czy ty jesteś normalny? Umiesz posługiwać się kalendarzem? Piszesz do mnie jako pierwszy 25.08 jakieś durnoty na temat mojej sekcji i twierdzisz teraz, że to ja cię sprowokowałem bo 27.08 wysłałem do ciebie wiadomość. To co ty podróżujesz w czasie i 25.08 wiedziałeś, że cię sprowokuje za 2 dni? Mózg strusia ( zwierzę ) jest wielkości orzecha. Teraz wiem dlaczego masz taki nick. Panie adminie błagam niech pan zamknie ten temat i mnie zbanuje na forum bo nie wytrzymam z tym idiotą.
bayahuza
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 11:39

Re: Niesłuszny ban

Postprzez Struś Pędziwiatr » 3 wrz 2015, o 07:10

Czytamy ze zrozumieniem: z wiadomości z 25.08 wynika, że ze względu na twoje chamskie docinki zgłosiłem to do Admina, natomiast z wiadomości kolejnej wynika, że nie mogłeś się powstrzymać i kontynuowałeś swoje zaczepki. Proszę cię, nie odwracaj kota ogonem i zakończ temat.
Struś Pędziwiatr
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 cze 2015, o 14:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron