ban

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: ban

Postprzez Rafał1903 » 17 cze 2015, o 20:22

No niby racja, jednak jeżeli wydaję pieniądze, rozwijam, to po części należy do mnie ;) jednak jak w regulaminie, oddać zawsze można :D
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Re: ban

Postprzez Administrator » 17 cze 2015, o 20:37

Rafał1903 napisał(a):No niby racja, jednak jeżeli wydaję pieniądze, rozwijam, to po części należy do mnie ;) jednak jak w regulaminie, oddać zawsze można :D


Oddać niby można, ale wiem z doświadczenia, że gracze nie są aż tak dobroduszni i póki wszystko jest w porządku, to nie ma problemu, natomiast, gdy ktoś zapłaci, a potem np nie może zmienić maila, to robi się problem, jeśli kupi konto obciążone jakimiś lewymi interesami też ma problem itp itd. Dlatego ja naprawdę odradzam kupowanie kont, bo to niesie ze sobą wiele negatywnych konsekwencji. I wcale nie chodzi tu o to, że ktoś dostanie jakieś pieniądze za rozwinięcie konta, bo osoby, które konto nabędą z reguły inwestują dalej, co wychodzi mi na plus, natomiast regulacje prawne muszą być przestrzegane.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: ban

Postprzez Techniczny » 24 cze 2015, o 15:23

Witam,

Trochę naprostuję temat. § 2 regulaminu mówi jasno:
Kod: Zaznacz cały
4. Użytkownik, który dokonał rejestracji Konta, staje się wyłącznym operatorem tego Konta.

oraz
Kod: Zaznacz cały
10. Gracz zawierając umowę oświadcza, że korzystanie z usług gry ma charakter rozrywkowy i gra nie będzie wykorzystywana przez niego w celach pozyskania środków finansowych lub innych korzyści materialnych.


Oba punkty zamykają temat sprzedaży i odpłatnego udostępniania lub oddawania konta. Temat rozwiązania umowy również jest określony w regulaminie i następuje poprzez usunięcie konta, a nie jego oddanie.

Pozdrawiam
Techniczny
Administrator
 
Posty: 213
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38

Re: ban

Postprzez Rafał1903 » 24 cze 2015, o 17:54

Prosze ;)

10. W przypadku chęci zmiany operatora Konta, gracz jest zobowiązany poinformować o tym Administratora przez dział Support w Grze. Gracz poręcza, że nowy operator Konta przeczytał i zaakceptował niniejszy regulamin. Jest to wymogiem poprawnego przekazania Konta. Przekazanie może nastąpić dopiero po akceptacji Administratora.
Rafał1903
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 21:17

Poprzednia strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość