Dzisiejsza giełda

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy.

Re: Dzisiejsza giełda

Postprzez Fabry5000 » 2 lis 2016, o 19:16

przedewszystkim, celem miałobyć wyrównanie uniwersalnych z resztą, nikt z Nas nie wpominał, ani też nie przewidział tego, że reszta również zostanie z automatu podniesiona do góry...założenie było takie żeby podnieść uniwersalne(bo chodziło o GMP) co i tak dawało duży wydatek monet a teraz to za tym poszło wszystko no i jak widać doszło do tego, że są to gołębie z ligi niewiadomo jakiej i bardzo drogie(a to już tylko plus dla administracji), rozumiem gołebie noramalne miały być równe(niektóre wyższe)lecz z własnej hodowli... i to był nasz cel od samego początku, a teraz jest tak że podnoszone uniwersalne są, ale dla kaprysu korekta normalnych gołebi daje katastrofalne skutki... Więc nie wiem do kogo teraz te pretensje, wg mnie założenia zostały spełnione, bo uniwersalne mają jakieś znaczenie, czego kilka sezonów temu nie było...ale s teraz się to obraca całkiem w drugą strone, co powiem jeszcze 2 giełdy i będzie się to zbiliżać do starego stanu...

Podsumująć, tak giełda odbiega od całości której wypracowaliśmy przez ostanie sezony. OK uniwersalne miały byc podnoszone i o to się nie czepiam, ale reszta z tego co miała iśc systemowo, a korekta całej giełdy dała takie skutki a nie inne i będą gorsze, to kwestia czasu...a wydaje mi się że dobrze pamiętam ten moment
Fabry5000
 
Posty: 21
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 22:26

Re: Dzisiejsza giełda

Postprzez Administrator » 3 lis 2016, o 12:59

To po co było to wylewanie żali na forum przez kilka dni? Dałem się zmanipulować i tyle. Od dnia dzisiejszego robione będzie po mojemu.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Dzisiejsza giełda

Postprzez jmjmj » 3 lis 2016, o 17:51

ty chyba nie rozumiesz istoty sprawy ... zwrucenie uwagi ze pot skacze za szybko a płacz to jednak duza ruznica . jak sobie dobrze przypominam sam pisałes do mnie ze boisz sie ze uniwersalne wygraja wszystko i ze jest ich duzo za duzo w jednym miejscu . potem odwracasz kota ogonem prubujac manipulowac opiną serwera ze to ty zostałes wprowadzony w bład za grosz odwagi zeby sie nie przyznać do czynów . w dodatku obrazajac na publicznym czacie gracza .. hym naprawde niezle toba manipuluja :D nic na czacie nie było napisane ze admin coś tam albo coś innego jesli cos to pisałem o jednym graczu i do niego ale chyba nie jestes urazony tym bo jak sam mawiasz stosunki miedzy graczami cie nie obchodza . no chyba ze .... psychika ludzka jest bardzo słaba czasem wystarczy znależ tylko słowo klucz ... he he he ileż zagadek w jednym poście :D a odpowiedzi nikt nie zna :(
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Dzisiejsza giełda

Postprzez Fabry5000 » 3 lis 2016, o 18:27

po pierwsze primo to na jakim forum?

po drugie, skoro tak łatwo jest Tobą manipulować, to by wyjaśniało, dlaczego dany gracz na serwerze ma takie gołębie a nie inne. Poddałes się manipulacji i łatwo wierności i robiłeś bezmyślę co Ci rozkazywał. A teraz mamy takie efekty a nie inne.
Fabry5000
 
Posty: 21
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 22:26

Re: Dzisiejsza giełda

Postprzez Administrator » 3 lis 2016, o 21:08

Tere fere, z waszą dwójką kończę jakąkolwiek polemikę, piszcie, myślcie co chcecie.
Fabry5000 - najpierw zacznij grac uczciwie, a nie na dwa konta, to pogadamy. :)
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Poprzednia strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron