AUKCJA MAKSYMALNA CENA

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy.

AUKCJA MAKSYMALNA CENA

Postprzez Jacek » 2 lis 2015, o 20:47

Wczoraj licytowali mi gołębia białego średniodystansowiec pot 20 nie wiem znalazło się dwóch napaleńców co licytowali aż ponad 6 tys za co zostałem posądzony przez admina o przekręt sam się raz wćągnełem w licytacje prawie do 2 tys aż przestałem a za chwile takiego gołębia kupiłem za 160c .By uniknąć takich sytuacji posądzenia nie winnych graczy którzy grają uczciwie wprowadzenie maksymalnej ceny dla danego potencjału
Jacek
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 21:20

Re: AUKCJA MAKSYMALNA CENA

Postprzez Jacek » 2 lis 2015, o 21:39

tak jeszcze dopisze i tak mi zostało większość kasy odebrana i tak admin można powiedzieć ustalił cenę a jak się drugi raz coś takiego stanie to co dostanę bana na pewno nie jestem pierwszą osobom z którą tak postąpiono nie chodzi mi o kasę ale nawet w grze powinno się udowodnić komuś oszustwo i nazwać to jakoś inaczej nie licytacja bo moim zdaniem to nie jest jak ktoś pużniej ustala i tak cenę w licytacji to ja decyduje ile chcę zapłacić powinienem mieć prawo jeśli mam taki kaprys i coś mi się spodoba dać nawet 10 tys za pot 10 i to powinna być moja sprawa szukać prawdziwych oszustów a nie przypadkowych graczy prawdziwy oszust na pewno by tak jawnie nie robił, sprzedał by sobie 10 gołębi za mniej a na to samo by wyszło.Pewnie dostane bana ale po co grać jak nie mogę decydować ile chcę dać za gołębia
Jacek
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 21:20

Re: AUKCJA MAKSYMALNA CENA

Postprzez Michał Sz » 2 lis 2015, o 22:14

Tez jestem za zmianami bo to działa na zasadzie wyeliminowania gracza jak dobry gracz da gołebia ktoś go nie lubi to tak będzie licytował że gracz wystawiający dostanie bana nie słusznie
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: AUKCJA MAKSYMALNA CENA

Postprzez Jacek » 2 lis 2015, o 22:24

taką odpowiedz dostałem jakie stawki odbiegają jakie są na rynku tu jest błąd nieraz widze aukcię gdzie pot 10/11/7 osiągają cene 600c, niech ustalą stawki przeciesz osoba wystawiaj aca niema wpływu jak ktoś licytuje umnie w domu gra 6 osób i pewnie jak gdzieś spodobał by nam się ten sam gołąb to jeden drugiemu by nie popuścił a posondzony by był wystawiający
Administrator napisał:
§ 8 Zasady rozgrywki
1. Zabrania się handlu między Kontami wszelkimi zasobami dostępnymi w grze (w tym gołębie, monety, pieniądze, tipesy), gdy stawka transakcji znacznie odbiega od stawki na rynku (tzw. „okazje”; np. wymiana €1 za 1 monetę, €1000 za gołębia o często spotykanym kolorze z niskim potencjałem).
Gołąb, którego Pan zaoferował na aukcji tak po prawdzie nie był warty więcej niż 10% tego, co Pan otrzymał, ale z racji, ze to pierwszy taki przypadek z Pana udziałem nie wyliczałem wartości co do grosza. Bardzo zastanawiające jest też to, że osoby, które licytowały gołębia w ogóle nie biorą czynnego udziału w grze.
Jacek
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 21:20

Re: AUKCJA MAKSYMALNA CENA

Postprzez Michał Sz » 3 lis 2015, o 09:27

Bo tu jest tak często że ktoś licytuje kto wgl nie leci nawet gołębi nie zgłosił a kosmiczne ceny daje
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: AUKCJA MAKSYMALNA CENA

Postprzez Jacek » 3 lis 2015, o 10:01

ja wiem grałem wcześniej na gołeie oline i tak samo było kolorki zawsze były w cenie nikturzy grają tylko po to by mieć by mieć kolorowo w gołębniku ale jeśli oni nie wie na składali pieniędzy albo było by lepiej jak zakupili monety i sobie kupili bo akurat co się im spodobało niewiem ale być może im tesz przepadły pieniondze to jest dopiero oszustwo pilnowani by gracze przypadkowo się nie wzbogacili a będą potrzebować pieniendzy to nich se kupią monety.
Powiedzmy wprost to nie jest pilnowanie przed oszustami to jest pilnowani swojego swojego interesu prawdziwego wiemto jest tylko gra i tak traktuję ale nie znoszę jak mnie nazywają no sugerują że jestem oszustem
Jacek
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 21:20

Re: AUKCJA MAKSYMALNA CENA

Postprzez JAN AARDEN » 3 lis 2015, o 16:42

a ja mysle gdyby bylo wiecej kolorowych golebi w grze to ceny byly by nizsze przynajmniej 30 % w golebniku powinno byc kolorowych a nie tak jak teraz na 115 golebi mam 3 kolorowe nie widzialem takiej hodowli zeby ktos mial 100 golebi i same niebieskie i ciemne a co do zdarzen losowych dostalem czwartego golebia zaden nie przekroczyl potu 15 a o kolorze nie wspomne ;)
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: AUKCJA MAKSYMALNA CENA

Postprzez Michał Sz » 3 lis 2015, o 18:06

A ja dostałem niebieskiego sprintera pot 23 :)
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: AUKCJA MAKSYMALNA CENA

Postprzez JAN AARDEN » 3 lis 2015, o 18:14

napewno ze slabym rozplodem i lotowany :?:
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: AUKCJA MAKSYMALNA CENA

Postprzez Michał Sz » 3 lis 2015, o 21:50

no rozpłód słaby ale młody nie lotowany
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56


Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron