Wyzwanie

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy.

Re: Wyzwanie

Postprzez kotu1989 » 3 sty 2016, o 04:46

ale ja juz o tym pisałem admin powinien zmienic wyzwanie dopiero te które zaden gracz nie osiagnał.... a dlaczego??? dla tego ze prawo w stecz nie działa... nawet w konstytucji;) ale już wiele prędzej o tym pisałem..... jeze;i gracz a zaobraczkował 1000 ptaków i dostał za to 10 monet to gracz b powinien dostac to samo mimo ze to osiagniecie zdobył pozniej... ale tak to jest jak jest samowolka;)
kotu1989
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:39

Re: Wyzwanie

Postprzez Krzysztof Potrykus » 3 sty 2016, o 14:58

popieram kotu...
Krzysztof Potrykus
 
Posty: 93
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:36

Re: Wyzwanie

Postprzez ******sinopapuciaty****** » 3 sty 2016, o 21:59

kotu1989 napisał(a):ale ja juz o tym pisałem admin powinien zmienic wyzwanie dopiero te które zaden gracz nie osiagnał.... a dlaczego??? dla tego ze prawo w stecz nie działa... nawet w konstytucji;) ale już wiele prędzej o tym pisałem..... jeze;i gracz a zaobraczkował 1000 ptaków i dostał za to 10 monet to gracz b powinien dostac to samo mimo ze to osiagniecie zdobył pozniej... ale tak to jest jak jest samowolka;)


Ale będzie działać, bo juz ustawę o konstytucji zmienili :D Posłowie "pefnie" grają w PL to wzieli przykład :D
******sinopapuciaty******
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 18:48

Poprzednia strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron