Lot Węgrzyny

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy.

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Administrator » 6 lip 2015, o 12:26

Krzysztof Potrykus napisał(a):nie rozumiem przeciez dwa pierwsze loty byly dobre, chyba tylko w trzecim byl blad. troche to chore caly tranking uniewaznic. jesli juz tak to powinien byc uniewazniony ten lot w ktorym byl blad. glupie to i nie podzielam decyzji administratora. ciesza sie Ci co nic by nie ugrali.


1 lot dobry? Leciały gołębie z wdowieństwa/gniazda i zdominowały całe top.
2. lot dobry? Może i dobry, ale pomyliłem kategorie i zyskali Ci, którzy zakoszowali na pałę a nie wg wzoru.
3 lot? Błąd? No od 3 powiedziałbym, że był progres, ale wszyscy, którzy postawili na sprintery nie mają już jakikolwiek szans po anulowaniu 2 pierwszych lotów.
Obiektywnie patrząc sytuacja jest patowa i nie powiedziałbym że ktoś z obecnych graczy znajdujących się na szczycie powtórzyłby ten wynik gdybym jeszcze raz przeliczył loty wg wzoru, ba najlepsza kadra lotowa w tym momencie znajduje się poza top 40, a to jest śmieszne i utwierdza mnie w decyzji.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Krzysztof Potrykus » 6 lip 2015, o 12:26

szkoda tylko ze wczoraj taka decyzja nie zapadla, teraz tylko czekac az sie ptaki zleca, i strat nie bedzie. bo gdybym to wiedzial to bym wgl nie koszowal ptakow na lot, o nic.
Krzysztof Potrykus
 
Posty: 93
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:36

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Krzysztof Potrykus » 6 lip 2015, o 12:30

dobra widze ze bezsensu drazyc temat. tego ze z wdowienstwa latali to nie wiedzialem, zwrocilem uwage tylko na sprintery ze zdominowaly lot. a co do tego zdania "nie powiedziałbym że ktoś z obecnych graczy znajdujących się na szczycie powtórzyłby ten wynik gdybym jeszcze raz przeliczył loty wg wzoru, ba najlepsza kadra lotowa w tym momencie znajduje się poza top 40"
"najlepsza kadra lotowa"
co mam przez to rozumiec?
Krzysztof Potrykus
 
Posty: 93
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:36

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Arturo » 6 lip 2015, o 12:34

Nastepny sezon bedzie taki sam to nie oplaca sie dawac xD
Arturo
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 19:57

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez @ I Am Legend @ » 6 lip 2015, o 12:35

Majk się cieszy Pbaczymy jak poleci na stare heheh. Po 3 locie będzie pewnie chciał unieważnienia bo zaspał i nie zwołał gołębi heh
@ I Am Legend @
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 01:39

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Administrator » 6 lip 2015, o 12:37

Panie Krzysztofie, ja po prostu widzę kto ma jakie gołębie i widzę kto ma kadrę najbliższą optymalnej, która powinna gwarantować sukces, wiem, że gdyby nie błędy, to klasyfikacja nie wyglądałby tak jak wygląda, są gracze, którzy bardzo solidnie przygotowali się do sezonu, a błędy odebrały im możliwość rywalizowania na normalnych warunkach. Każda inna decyzja niż ta, którą ogłosiłem kogoś by wyróżniła. Tutaj warunki są zupełnie inne niż w poprzedniej wersji i musicie wziąć pod uwagę, że jeden lot ma wpływ na ogólny wynik, a tu 2 z 5 lotów to katastrofa.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Arturo » 6 lip 2015, o 12:37

@ I Am Legend @ napisał(a):Majk się cieszy Pbaczymy jak poleci na stare heheh. Po 3 locie będzie pewnie chciał unieważnienia bo zaspał i nie zwołał gołębi heh


i znow bedzie płacz ;D
Arturo
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 19:57

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez MajkTajson » 6 lip 2015, o 13:16

Legenda jestes chory psychicznie ? Ja sie nie ciesze ani nie smuce . Mam z 2 lotu 0 konk wiec wylacza mnie to nawet z rywalizajci w sekcji :)
A ty kolego krzyczales ze nie bedzie anulowania lotow i sie pomyliles ze to nie ty tu rzadzisz i podejmujesz decyzje tylko Administrator. To optymalna decycja z punktu widzenia tych co zyskali i tych co stracili. Myslales ze jak bedziesz krzyczal swoje racje na forum to bedzie to znaczylo ze masz racje ? To niestety sie pomyliles . Proponuje zakonczyc ten temat .
MajkTajson
 
Posty: 86
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 11:14

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Damian 0475 » 6 lip 2015, o 13:44

Krzysztof Potrykus napisał(a):szkoda tylko ze wczoraj taka decyzja nie zapadla, teraz tylko czekac az sie ptaki zleca, i strat nie bedzie. bo gdybym to wiedzial to bym wgl nie koszowal ptakow na lot, o nic.


Zgadzam sie z kolega jak bym wiedzial ze loty anulowane nie dal bym na lot za wzgledu chocby na zle warunki a tak to brak jednego z lotu i to najlepszego maratonczyka z pot 21.
prosze administratora o zwrot golebia
Damian 0475
 
Posty: 87
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 14:42

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Paweł 379 » 6 lip 2015, o 13:49

Panie Administratorze kadra to nie wszystko... liczy sie tez zwolywanie... a ja bym chetnie przeliczyl jescze raz bo Ci co najbardziej krzyczeli o odrzucenie wynikow z 2 lotu w 3 potracili duzo punktow.. cos mi sie zdaje ze juz dokonca serwera wssystkie wyniki beda uniewaznione ;) bo ktos zawzzezapomni zakoszowac na jakis lot ;)
Paweł 379
 
Posty: 57
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 21:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron