Lot Węgrzyny

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy.

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Arturo » 6 lip 2015, o 13:57

MajkTajson napisał(a):Legenda jestes chory psychicznie ? Ja sie nie ciesze ani nie smuce . Mam z 2 lotu 0 konk wiec wylacza mnie to nawet z rywalizajci w sekcji :)
A ty kolego krzyczales ze nie bedzie anulowania lotow i sie pomyliles ze to nie ty tu rzadzisz i podejmujesz decyzje tylko Administrator. To optymalna decycja z punktu widzenia tych co zyskali i tych co stracili. Myslales ze jak bedziesz krzyczal swoje racje na forum to bedzie to znaczylo ze masz racje ? To niestety sie pomyliles . Proponuje zakonczyc ten temat .


A ja ci proponuje juz zamknac mordke <3 Bo ty o to płakales i Admin sie zlitowal nad toba ;D
Arturo
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 19:57

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Administrator » 6 lip 2015, o 13:59

Panowie, proszę nie spamujcie, ja ten temat zamknę, ale chce dać możliwość wypowiedzenia się graczom, którzy są w pracy. Nie chce nikomu zamykać buzi, ale większość z Was powiedziała już to, co miała do powiedzenia i po co wałkować dalej to samo? Wyniki 5 lotów macie, doświadczenie, które zaprocentuje u gołębi rocznych również macie, otrzymaliście rekompensatę. Jedyna rzecz jaka Was ominęła, to nagrody za ranking, a i tu trzeba dodać, że serie młodych obejmują najmniejsze nagrody i z takich szybkich wyliczeń to poza 5-7 osobami to cała reszta tymi 6 m zyska. O co jeszcze walczycie? Pomyliłem się, biorę to na klatę i ponoszę konsekwencje? Mało? Może teraz wszystkich mam rozpatrywać indywidualnie, bo każdy czuje się pokrzywdzony. Czy naprawdę chodzi tylko i wyłącznie o pazerność i fart?

Dodatkowo każdy kolejny bluzg, obraza będzie nagradzana warnem, bo cześć osób chyba nie wie co to kultura osobista.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez ----> B-U-I-J-K <----- » 6 lip 2015, o 14:02

A jaka sama była by za 3-4 miejsce w rankingu?
----> B-U-I-J-K <-----
 
Posty: 71
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 22:38

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Administrator » 6 lip 2015, o 14:05

----> B-U-I-J-K <----- napisał(a):A jaka sama była by za 3-4 miejsce w rankingu?


5 za 3 i 4,38 za 4.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez jmjmj » 6 lip 2015, o 18:08

Administrator napisał(a):
2. lot dobry? Może i dobry, ale pomyliłem kategorie i zyskali Ci, którzy zakoszowali na pałę a nie wg wzoru.
.

Ja rozumie Panie administratorze ze moze być pan sytuacją zmeczony i zdenerwowany. lecz czy sam pan nie pisał ze nawet Pan nie wie jaką taktykę obrać . Uważam jednak ze koszowanie sprinterów na dłusze loty dla mnie miało sens i odwrotnie maratony na krótkie . oczywiście ryzykowałem zgubienie ptaków i takowe było, powiem nawet ze zgubiłem 4 gołebie albo 5 i fakt same sprinty chodz dzisiaj swiadomie dwa poszły w piach . to te dwa pierwsze były z licytacji . wcale mi ich nie żal nie o to chodzi . chodzi o to ze jesli sie nie stosowałem do wzoru uznano mnie za głupca nie posiadającego rozumu . ( jak 80% graczy którzy też włozyli na pałe) albo więcej . Oczywiście jesli ma ktoś parcie na szkło niech sobie leci według wzorów i algorytmów jego sprawa. tak jak moja ze koszuje jak mi sie podoba . i nie oznacza to ze ten kto wygra jest mądry albo głupi . miałem nadzieje ze ta gra ma więcej swobody działania a wychodzi ze to tylko matematyka :(
dodam ze moim zdaniem uważam Pana decyzje za słuszną .

P.S. to nie jest atak na Pana osobę ani zaden głupkowaty żart . to jest wyłącznie moje zdanie na ten temat ;)
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez @ I Am Legend @ » 6 lip 2015, o 19:43

Zgadza się na loty młode powinna być moim zdaniem swoboda. Młode to loteria jak się je puszcza nie można wywnioskować po młodym czy będzie sprinterem czy maratonczykiem wiec loty młodych powinny być według mnie bez kategorii odległościowej. Liczyć się powinno jedynie doświadczenie młodych to wszystko
@ I Am Legend @
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 01:39

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Paweł 379 » 6 lip 2015, o 20:01

Tak jest na goline... nie kazdego stac wywozic po 400 km codziennie;( jest dobrze bo trzeba skompletowac cala druzyne zeby cos osiagnac ;)
Paweł 379
 
Posty: 57
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 21:45

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Administrator » 6 lip 2015, o 20:20

jmjmj - zgadzam się i zgodnie z powiedzeniem "wolność Tomku w swoim domku".

W kolejnym sezonie nie zamierzam wnikać w taktyki i w to, co kto, gidze i jak zapisał, jednak w tej sytuacji ja popełniłem błąd. Moje prywatne zdanie jest takie, że sprawa jest po prostu napompowana i jak to często bywa każdy dba o swoje, a ja musiałem znaleźć jakiś złoty środek. Gdybym się nie pomylił zarówno przy zapisach w locie 1, jak i nie pomylił przy starcie lotu 2, to tego tematu by nie było. Natomiast teraz spijam piwo, które nawarzyłem.

Nie denerwuje się, ale zaczyna mnie to męczyć, bo przerobiliśmy już chyba wszystkie możliwości i końca nie widać. Zamknę temat i taki będzie finał.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez eloymartinez » 6 lip 2015, o 21:16

Zamknij i tyle,gra jest fajna i tutaj trzeba planu na sezony i panowie niema co plakac o pierwszy sezon,bledy sie zdarzaja.
Prawda jest taka ze dopiero po kilku sezonach bedzie widac kto ma pojecie jak grac,teraz to wiecej szczescia niz taktyki i myslenia.
eloymartinez
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 cze 2015, o 08:45

Re: Lot Węgrzyny

Postprzez Damian 0475 » 6 lip 2015, o 21:19

Ja proponuje jakos zablokowac lub usunac ten caly watek i juz nikt nic nie bd w tym temacie pisac
Damian 0475
 
Posty: 87
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 14:42

Poprzednia strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron