teza

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy.

Re: teza

Postprzez Michał Sz » 2 lip 2015, o 22:02

Prawda jest taka ze cie boli ze nie jesteś najlepszy , ale nie mozna być dobrym we wszystkim ja na dorosłem na 1 locie miałem 4 gołebia a potem nawet raz w 10 nie miałem , to jest loteria raz wygra on a raz wygrasz ty nie ma co sie denerwować
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: teza

Postprzez jmjmj » 2 lip 2015, o 22:06

mnie to boli coś innego a mianowicie to ze ostatnich 18 gołębi w konkursie ma ten sam czas i mój tez ma ten sam czas a juz go w konkursie nie ma . w realu by był :D
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: teza

Postprzez @ I Am Legend @ » 2 lip 2015, o 22:21

Boli mnie? Oj chłopczyk wiesz do czego ja jestem zdolny. Ze starymi to trzeba mieć taktykę hak wkładałes co popadnie to się nie dziw ze miałeś tylko raz. Na młode jest inaczej tu się powinno liczyć doświadczenie i przelane godziny.
@ I Am Legend @
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 01:39

Re: teza

Postprzez @ I Am Legend @ » 2 lip 2015, o 22:24

A ty się udzielać a pojęcia o gołębiach nie masz. Byłeś u mnie w sekcji i płakałem żebym dawał młode itp i wiecznie ci było mało wziąłeś młode i założyłem nowa sekcje. I tak płaczesz wszędzie. A TERAZ gadasz jaki to ja zły jestem
@ I Am Legend @
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 01:39

Re: teza

Postprzez bayahuza » 2 lip 2015, o 22:35

Widać że ten Legenda to podróba. Stary prawdziwy Legenda nigdy nie wylewał swoich żali na forum tylko robił przelew wszystko kosił na giełdzie i na nikogo się nie oglądał bo pozostali byli daleko w tyle. Chłopczyku proszę zmień nick bo na niego nie zasługujesz, nie dorastasz prawdziwemu Legendzie z GO do pięt.
bayahuza
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 11:39

Re: teza

Postprzez jmjmj » 2 lip 2015, o 22:42

bayahuza napisał(a):Widać że ten Legenda to podróba. Stary prawdziwy Legenda nigdy nie wylewał swoich żali na forum tylko robił przelew wszystko kosił na giełdzie i na nikogo się nie oglądał bo pozostali byli daleko w tyle. Chłopczyku proszę zmień nick bo na niego nie zasługujesz, nie dorastasz prawdziwemu Legendzie z GO do pięt.

to był admin we własnej osobie . więc nie koniecznie robił przelew :D
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: teza

Postprzez @ I Am Legend @ » 2 lip 2015, o 23:07

Hehe no to widzę słabo na bieżąco jesteś bo właśnie wykupił wszystkie gołębie z giełdy na s2 za 1000 monet. Wiec to nie problem dla mnie chlopczyku
@ I Am Legend @
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 01:39

Re: teza

Postprzez kotu1989 » 3 lip 2015, o 02:03

Szkoda ze sobie rozumu nie możesz kupić.. Bo to jest wielki problem lecz dla nas:)
kotu1989
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:39

Re: teza

Postprzez Michał Sz » 3 lip 2015, o 07:38

@ I Am Legend @ napisał(a):A ty się udzielać a pojęcia o gołębiach nie masz. Byłeś u mnie w sekcji i płakałem żebym dawał młode itp i wiecznie ci było mało wziąłeś młode i założyłem nowa sekcje. I tak płaczesz wszędzie. A TERAZ gadasz jaki to ja zły jestem


Powiem ci tak jak juz chcesz te swoje głupoty gadać to sobie gadaj ale nie pozwole zebyś mnie oczerniał ze mi było mało bo ani razu nie wziąłem od cb gołębi tylko jeszcze jak wróciłeś do gry w GO to pisałeś ze prosisz o pomoc i dałem ci parke dobrych młodych . Ja płacze wszędzie ? to tobie jak coś nie idze to szukasz problemu w kazdym innym tylko nie w sobie bo a to ktoś kupuje monety , a to ktoś ma tak , a to ktoś leci tak , a może poszukaj winy w sobie ? A co do twojego popisywania sie ile to ty mozesz kupić monet to jest to śmieszne bo równie dobrze możesz grać sam, skoro tak wszystko mozesz kupić to kup sobie kolegów bo z tego co wiem to nie jesteś teraz tak lubiany jak kiedyś własnie za swoje popisy i pamiętaj NIE WSZYSTKO MOZNA KUPIĆ
Tyle mam ci do powiedzenia
Michał Sz
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 00:56

Re: teza

Postprzez ITAM » 3 lip 2015, o 07:41

@ I Am Legend @ napisał(a):Hehe no to widzę słabo na bieżąco jesteś bo właśnie wykupił wszystkie gołębie z giełdy na s2 za 1000 monet. Wiec to nie problem dla mnie chlopczyku


co z tego że wykupił całą giełdę jak za kilka sezonów znowu zakończy grę, bo kończył i zaczynał nie raz i ile giełd tak będzie wykupował :lol:
ITAM
 
Posty: 26
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 20:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron