potencjał mlodych

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy.

Re: potencjał mlodych

Postprzez Administrator » 26 cze 2015, o 10:33

@ I Am Legend @ napisał(a):Zastanawia mnie jedno, jak w przyszłym sezonie dochodami się lepszych młodych skoro z 70 wypuszczony młodych tylko 3 mają potencjał rozplodowy w miarę tzn jeden 100%+1 i dwa 99%+1. Reszta w granicach 91 max. Straszna cienizna. Do lotu będą ale do rozplodu się nie nadaja


Słuchaj, kalkulacja jest prosta. Z jednej pary możesz uciągnąć w czasie sezonu 24 młode, z 4 par już masz blisko 100 sztuk i teraz powiedz mi ile młodych tak na logikę powinno być rozpłodowymi żeby gra miała sens, jeśli założyć, że np 10% gołębi będzie dziedziczyło maksa, to po pół roku okaże się, że wszyscy macie po 50 par rozpłodowych, a chyba nie o to chodzi. Dochód z pracy, wydarzenia, nagrody sezonowe mają na celu pozwolić każdemu hodowcy zakupić jakąś parkę rozpłodową podczas giełdy i to te ptaki przeznaczone są do rozpłodu, na nich powinniście opierać stado. Do tego na pewno pamiętacie sytuacje z poprzednich serwerów, gdzie albo ktoś ma monopol nie do obalenia lub doścignięcie jest niemożliwe, tutaj niestety co kilka sezonów kadrę lotową trzeba odświeżać, ale koszt nie jest tak wysoki jak na poprzednich serwerach. Nie będzie też wielkich dysproporcji w potencjałach u wszystkich hodowców, bo nikt "Kowalskiemu" nie zabroni posiadać 50 topowych gołębi, ale cała reszta "Nowaków" będzie posiadać przynajmniej po parce takich gołębi. Po prostu nie będzie szufladkowania najlepszych gołębi tylko dla wybranych i obrotu wyłącznie odpadami.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: potencjał mlodych

Postprzez JAN AARDEN » 26 cze 2015, o 11:32

i tak ma byc a LEGEND jak chce szalec z potami to niech wraca na GO ;)
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Re: potencjał mlodych

Postprzez Kamilmuł » 26 cze 2015, o 12:46

O to teraz żeś mnie zaskoczył Administratorze :lol: :o :o :o

Pozdrawiam Administrację i rodzinkę
Kamilmuł
 
Posty: 34
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 15:24

Re: potencjał mlodych

Postprzez Kamilmuł » 26 cze 2015, o 12:50

No kultury troche nie obrazac
Kamilmuł
 
Posty: 34
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 15:24

Re: potencjał mlodych

Postprzez @ I Am Legend @ » 26 cze 2015, o 13:19

No tak tylko z giełdy są gołębie młode wiec trzeba czekać żeby po nich odchowasz młode o to chodzi. A jeśli chodzi o kowalskiego to nie ma problemu bo kasę się wkłada i kupuje się taka ilość ze nowaki dalej nie mają szans. A wiesz ze to nie problem. I potwierdzam Nick był Twój ja tylko próbuje dojść do twojego poziomu heh. Narazie tylko ty i ja przekroczylismy poziom 1000 monet
@ I Am Legend @
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 01:39

Re: potencjał mlodych

Postprzez Paweł 379 » 26 cze 2015, o 13:38

Kup sobie odrazu mistrzostwo ;) po co czekac do konca sezonu...
Paweł 379
 
Posty: 57
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 21:45

Re: potencjał mlodych

Postprzez ----> B-U-I-J-K <----- » 26 cze 2015, o 13:43

@ I Am Legend @ chyba nie doczytałeś wszystkiego, na giełdzie można kupić młode, ale również dorosłe. Wystarczy tylko poszukać:

Licytacje
Licytacje odbywają się każdego dnia w czasie giełdy w nastepującym podziale:
1 dzień - 10 par gołębi krótkodystansowych
2 dzien - 10 par gołębi średniodystansowych
3 dzień - 10 par gołębi dalekodystansowych
Walutą licytacji są monety. Minimalna kwota przebicia wynosi 0,5m. Jeżeli inny gracz złoży ofertę, która przeilcytowała ofertę aktualnego wygrywającego, to kwota w całości wraca na jego konto. Jeżeli gracz przebije ofertę w czasie, gdy do zakończenia licytacji jest mniej niż 90 sekund, to koniec aukcji zostanie przedłużony do 90 sekund.
----> B-U-I-J-K <-----
 
Posty: 71
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 22:38

Re: potencjał mlodych

Postprzez ----> B-U-I-J-K <----- » 26 cze 2015, o 13:58

Przepraszam mój błąd, dopiero teraz zauważyłem, że na samym dole pisało, że mozna kupić wyłącznie młode. Moja nie uwaga
----> B-U-I-J-K <-----
 
Posty: 71
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 22:38

Re: potencjał mlodych

Postprzez @ I Am Legend @ » 26 cze 2015, o 15:38

Jak będę chciał Paweł to kupie wszystko z tej giełdy. Dla mnie nie ma progu.
@ I Am Legend @
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 01:39

Re: potencjał mlodych

Postprzez JAN AARDEN » 26 cze 2015, o 15:53

Paweł 379 napisał(a):Kup sobie odrazu mistrzostwo ;) po co czekac do konca sezonu...
Bądź jak gołąb! Sraj na wszystko
JAN AARDEN
 
Posty: 284
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 23:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości