Doswiadczenie

Czegoś nie wiesz? Masz jakieś wątpliwości? Zapytaj innych.

Doswiadczenie

Postprzez Zandar18 » 3 lut 2016, o 22:41

Czy doświadczenie daje coś w locie?? . Bo mój młodek miał doświadczenia 600 pot 25 maraton i zajął 170 a kolegi mlodek pot 25 doświadczenie 200 zajął 50 .... ??
Zandar18
 
Posty: 22
Dołączył(a): 25 sie 2015, o 15:50

Re: Doswiadczenie

Postprzez Administrator » 5 lut 2016, o 16:20

Serio?
Chętnie pozostawiłbym to pytanie bez odpowiedzi. :D
A dlaczego nie wygrywa 14 lotów ten sam gołąb, ten z najwyższym potencjałem i doświadczeniem? Przecież jest taki.
Administrator
Administrator
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Doswiadczenie

Postprzez Krzysztof Potrykus » 7 lut 2016, o 13:04

Zandar18 ten golab ma wieksze szanse statystyczne, ale nie jest powiedziane ze golab ktory ma najwiecej doswiadcenia bedzie wygrywal co lot. to jest takze losowosc... tak na marginesie mialem mlodego pot 26 co mial doswiadczenia 800 jakos nie pamietam i co? i przeeepadl jak kamien w wode ;'D
Krzysztof Potrykus
 
Posty: 93
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:36

Re: Doswiadczenie

Postprzez Paweł 379 » 7 lut 2016, o 14:43

Mi maratony 26 młode siadaly z 24... Porażka.. Kto by pomyślał ;) to jest dobre w tej grze ;) poczytajcie jak jest liczona prędkość gołębia i wtedy skończąssię głupie pytania ;p
Paweł 379
 
Posty: 57
Dołączył(a): 8 cze 2015, o 21:45

Re: Doswiadczenie

Postprzez <<ŁYSY>> » 5 sie 2018, o 23:21

Tu doświadczenie i potęcjały w tej grze to ma tyle co piernik do wiatraka.Gram w tą grę od jakiegoś roku.Często przeglądam różne statystyki z lotów i doszedłem do wniosku ,że wyniki lotów są tylko przypadkowe,lub ,"nie chcę być nie grzeczny"ale raczej jestem pewny ,że ktoś więcej doładowuje monet to i lepsze ma wyniki,wiec ta gra nie wiele ma wspólnego z uczciwą rywalizacją.Albo po prostu ta gra ma kiepsko napisany algorytm,który na przykład eliminuje z gry najlepsze gołębie,jak w moim wypadku zawsze giną mi najlepsze gołębie,a słabe przychodzą nawet po dwóch tygodniach i druga sprawa powrotów z lotów,pierwsza grupa wraca w niedużym od stępie czasu,a reszta już nie wraca do godziny 21,dopiero po paru dniach albo w cale,a w realu wracają o różnych porach.Tak gra ma dużo po prostu do naprawy.!!!
<<ŁYSY>>
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 lut 2018, o 01:25

Re: Doswiadczenie

Postprzez jmjmj » 17 sie 2018, o 19:57

Napewno z tym ginięciem tzw. Najlepszych golebi jest cos co denerwuje. Bo jest faktem ze gołąb wygrywa dzis lot a jutro ginie. Ale tak jest od samego początku. Kiedyś starałem się znaleźć odpowiedz na ta anomalie i jedyne logiczne wyjaśnienie jakie mi przyszło do głowy to to ze gra jest oparta na doświadczeniach hodowcow a napewno naszego admina . A ze chlopu gołębie gina to wiedza wszyscy wiec jakie inne doświadczenia ma mieć :D
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37

Re: Doswiadczenie

Postprzez jmjmj » 17 sie 2018, o 20:07

A co do doświadczenia hym.... Myślę ze jakiś mały udział w wynikach ma oczywiście na lotach starych bo jeśli wystepuje w algorytmie to znaczy ze jak cos pomnożymy przez 1 a jeśli przez 1.1 to jednak wynik będzie inny. Przy lotach młodych no coz jest tak wysoki mnożnik lub dzielnik chyba 50 wiec tu wystepuje dużo przypadkowości inaczej losowosci. Ale dzięki temu pot 47 może wygrać z 48 inaczej by siadaly jak po sznurku 49-48-47 ... A może wtedy by troche doświadczenie u młodych było bardziej zauważalne ale tylko przy tym samym pocie
jmjmj
 
Posty: 171
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 16:37


Powrót do Pomoc i pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron